Strona główna Polish Przedstaw się!

To ja

FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
edytowano 25.04.2013 w Przedstaw się!
:cool:W grze mam nick FarmerBoss9, a poza grą jestem Monika. Mieszkam w woj. kujawsko-pomorskim w małej wsi. Gram od marca. Jestem członkiem sojuszu TeamAsson, kto ma chęć może się zgłosić. Tu można pisać też o sojuszach. Nie jestem taka jak moniaaa19892.
Post edited by FarmerBoss9 (PL1) on

Komentarz

  • Pacanowo3Pacanowo3 Posty: 11
    edytowano 02.04.2013
    Nie jesteś jak moniaaa1982, nie dorastasz jej do pięt:p - jesteś mądrzejsza niż ustawa przewiduje. Tu nie można pisać o sojuszach - od tego jest odpowiedni dział. Napatrzyłaś się na kaczki, które łażą po wsi, srają byle gdzie i chcesz robić to samo ze swoim sojuszem?
  • moniaaa1989 (PL1)moniaaa1989 (PL1) Posty: 275
    edytowano 02.04.2013
    Ho ho ho... no to żeś teraz się popisała !;) Masz racje nie jesteś taka ja jak;) A ja nie jestem i nie mam zamiaru być taka ja Ty ;) Co Ty moja droga myślisz,że to są moje wymysły i tylko mi przeszkadza ten śmietnik :confused: ... żałuję, że tak myślącej osobie wytłumaczyłam jak się zakłada tematy.. tera to już Bigśmietnisko będzie :rolleyes:

    Ps... uciekam nie będę Ci zaśmiecać wątku ;d
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 02.04.2013
    Ej, chyba mogę tutaj pisać co chce i nic Ci do tego. A przypadkiem to nie masz kogoś w rodzinie ze wsi? Obrażasz mieszkańców wsi, zastanów się co piszesz. Ja mogę robić śmietnik tutaj, a ty nie musisz go odwiedzać.
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 02.04.2013
    I bardzo dobrze, że uciekasz. Nie znoszę innych Monik, mam na nię alergię. To nie egoizm, tylko spotkałam dwie takie już w życiu co mi podpadły. Ja też znikam, mam coś ciekawszego do roboty.
  • moniaaa1989 (PL1)moniaaa1989 (PL1) Posty: 275
    edytowano 02.04.2013
    Hahaha ;) Zapewne jeszcze nie opanowałaś opcji "odpowiedz z cytatem/edytuj"
    Jednakże wypowiem się w imieniu Pacanowo (mam nadzieje,że mi to wybaczy;p)
    Wytłumacz mi kto tu obraził jakkolwiek mieszkańców Wsi :confused: Ehhh ... chyba,że te kaczki poczuły się urażone :D:D:D

    Masz alergie na Twoje imienniczki.. czyżby wykazały się większym ilorazem inteligencji i stąd ta niechęć :confused::rolleyes: Ahhh ubolewam nad tym strasznie, a już myślałam, że się zaprzyjaźnimy :rolleyes:

    Tak się zastanawiam ... czy szef sojuszu TeamAsson zdaje sobie sprawę z tego w jakim świetle przedstawiasz jego sojusz i jak bardzo swoją osoba zniechęcasz innych do członkostwa :confused:
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 02.04.2013
    Nie wspominając o opcji edytuj posta :P... a nie walenie 1 pod drugim ....
  • Pacanowo3Pacanowo3 Posty: 11
    edytowano 02.04.2013
    FarmerBoss9 napisał użytkownik: »
    A przypadkiem to nie masz kogoś w rodzinie ze wsi? Obrażasz mieszkańców wsi, zastanów się co piszesz.
    Czy kaczki są tylko na wsi? W miastach też jest ich dużo - ale wszędzie jednakowo srają sobie bez pardonu gdzie się da - taka ich natura :) Jeżeli zaś to samo robią ludzie to już nie natura lecz głupota, arogancja i olewanie obowiązujących zasad. To Ty obrażasz innych forumowiczów próbując im nieudolnie udowadniać, że są głupsi od Ciebie, bo Ty wiesz lepiej:p
    Wiesz nawet to, że kaczki się obraziły - uważaj, żeby na Ciebie się nie obraziły za to, że je naśladujesz i robisz z ze swoimi postami to co one z kupami :p
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 06.04.2013
    Przepraszam za zawracanie głowy.
  • vollyy (PL1)vollyy (PL1) Posty: 22
    edytowano 16.04.2013
    nikt tego nie OGARNIE i to jest w tym wszystkim najpiekniejsze :) !!!!!!!!!!!!!!!!
  • FarmerBoss9 (PL1)FarmerBoss9 (PL1) Posty: 955
    edytowano 25.04.2013
    Zapraszam na stronę o polskiej wsi i o zainteresowaniach (muzyka, sport, gry komputerowe). adres: www.superwies.cba.pl

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik