Strona główna Polish Rozrywka i zabawa

My creativity.

LuziQ4LuziQ4 Posty: 114
edytowano 16.04.2013 w Rozrywka i zabawa
Tak, moja kreatywność... jakbym miał całą wymieniać to długo by mi zajęło. Nawet nie wiem od czego zacząć. Może od przygód z grafiką? Upiększaniem systemów operacyjnych? Ehh... To jedno po drugim, albo jedno w drugim.

Rozpoczniemy od Windows'a XP:

002kzp.jpg


Poprzez Siódemkę:

zrzutlb.png


I Ósemkę:

zrzutekranu20.png

desktop_by_sic_ever-d5tqaok.png

desktop_by_sic_ever-d5tsl5o.png


I kończymy na aktualnie okupowanym Ubuntu 12.04 LTS:

ubuntu_by_sic_ever-d5vekl5.png


Jeśli nie licząc tego lwa i Horo na pierwszym screen'ie, to reszta jest właśnie moją kreatywnością ^^
Post edited by LuziQ4 on

Komentarz

  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 20.02.2013
    zadam głupie pytanie co mamy wklejać?
  • LuziQ4LuziQ4 Posty: 114
    edytowano 20.02.2013
    Zadam głupie pytanie, co Ty tu jeszcze robisz?
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 21.02.2013
    kazdy m aprawo być na forum nie tylko ci wyższsi
  • LuziQ4LuziQ4 Posty: 114
    edytowano 21.02.2013
    A co ma przepraszam wzrost do bycia na forum? :)
  • ElzakraElzakra Posty: 52
    edytowano 23.02.2013
    LuziQ4 napisał użytkownik: »
    A co ma przepraszam wzrost do bycia na forum? :)

    po co się jej czepiasz ? bo nie masz innej ofiary ? czy nie masz nic lepszego do roboty ?
  • mimi69 (PL1)mimi69 (PL1) Posty: 160
    edytowano 23.02.2013
    elzakra moze najpierw zobacz od czego zaczela sie cala nagonka, a potem sama upominaj innych?
    on zadal normalne pytanie.. odpowiedzi nie uzyskal! (ba nawet emotke dodal, zeby ktos nie uznal tego za ironie)

    hmm wzrost, waga, wzrok, kolor skory, narodowosc i co tam jeszcze moze byc brane pod uwage do bycia n forum chyba nic nie ma? no moze jedynym kryterium na polskim forum jest pisanie po polsku, tak zeby wiekszosc zrozumiala? (szkoda, ze obecna mlodziez/dzieci ma z tym problemy) :)


    a zeby offtop sie nie robil.. to ze sluchawkami rlz! w tym z planeta kolor tych kolek bym na stonowany - pasyjacy do koloru planetyzmienila, zeby po oczach nie razil ;p
    ubuntu niczym system z maca.. bajera, jakiej na windowsie sie nie uzyska :)
  • zosia samosia2zosia samosia2 Posty: 3
    edytowano 23.02.2013
    Witam :)
    Clawdeen 9 napisał użytkownik: »
    zadam głupie pytanie co mamy wklejać?

    To wątek LuziQ-a, stworzył go by zaprezentować swoją twórczość i jedyne co możesz zrobić to wyrazić swoje zdanie na temat Jego prac :) Jeśli chcesz pokazać innym forumowiczom swoje prace ( rysunki, zdjęcia, wiersze ) otwórz swój wątek lub dołącz do innych wątków gdzie wszyscy mogą coś zaprezentować. Pamiętaj jednak że jeśli chcesz coś wkleić musisz być autorem lub posiadać zgodę osoby, która zrobiła np. zdjęcie jakie chcesz wszystkim pokazać.


    LuziQ4 napisał użytkownik: »
    Zadam głupie pytanie, co Ty tu jeszcze robisz?

    I wylane dziecko z kąpielą ;) bo w zapamiętaniu nawet nie zauważył Kolega że Clawdeen skonstruowała prawidłowo zdanie i poprawnie je napisała zadając całkiem sensowne pytanie. Jest 9 letnim dzieckiem, wielu rzeczy nie rozumie i tu potrzebna cierpliwość by tłumaczyć. Żeby dziecko zrozumiało nie wystarczy powiedzieć nie rób tak bo to jest be, trzeba jeszcze wyjaśnić dlaczego, inaczej klęska murowana.

    Autora wątku przepraszam za off, czytając wszystko co dotyczy Clawdeen tym razem nie "zdzierżyłam" ;) Pozdrawiam :)
  • mimi69 (PL1)mimi69 (PL1) Posty: 160
    edytowano 23.02.2013
    przy okazji tego tematu wpadlam na pomysl.. skoro sa graficy, osoby zajmujace sie fotografika i inna tworczoscia obrazowa.. moze zebrac taki zestaw ludzi w jednym temacie i w miare checi/mozliwosci miec grupke osob chetna do robienia ew. prac? tla na tel/kompa, zdjecia, ktore mozna wykorzystac jako tlo do pokazu slajdow czy cokolwiek? o ile autorzy sie zgodza i pomoga :)
    ew. tworzenie nowych avatarow.. jeden temat juz byl - autorka czegos nowrgo dla siebie szukala.. ja rowniez sie zastanawiam co wkleic.. moze akurat cos sie wymodzi!

    zosia.. blad ;) a zebys sie nie dziwila, specjalnie dla ciebie i nastepnych osob wytlumacze w miare najdokladniej w czym problem! :)
    troche to zajmie, mam nadzieje, ze wszystko ujelam.. w razie watpliwosci zapraszam na pw

    zaczynam:
    ludzie tu na forum tlumaczyli jej co jest be.. olewala sugestie albo miala pretensje, ze sie jej uwage zwraca :)
    znalezli sie tez 'obroncy ucisnionych', ktorzy nie poznajac na pw wersji obu stron z marszu ruszyli z atakiem..
    do tego sama clawdeen obiecala, ze przestanie sie udzielac w tematach, o ktorych pojecia nie ma (oczywiscie obiecanki cacanki, a glupiemu radosc) i przeniesie do dzialu dla kreatywnych, dodajac cos 'od siebie'.. tu rowniez pojawil sie problem.. w czyims poscie dodala cudze zdjecie sugerujac, ze to jej tworczosc.. niestety ktos sie dopatrzyl, ze tworczosc byla cudza i zgody na jej uzycie zapewne nie otrzymala (szybko edytowala post kasujac to co tam bylo - nastepne osoby nie mogly zobaczyc w czym problem, a co za tym idzie wygladalo, jakby ci nizej bez powodow sie czepiali).. podobnie bylo z wierszami.. ze niby jakas jej grupa stworzyla (rowniez bajka, ktos sie prawdy doszukal, albo znal faktycznych autorow i udowodnil blad).. fajnie by bylo, gdyby to dziecko faktycznie wzielo do siebie sugestie, jesli ma problem, to po prostu do tych osob napisalo i wyjasnilo czym sie kieruje swoim zachowaniem.. bo takie publiczne 'ja juz nie bede', po czym dalej swoje robi problemow nie rozwiaze
    gdzies sie sama przyznala, ze rodzice sa zbyt zajeci mlodszym rodzenstwem, by sie nia zajmowac.. wybacz, ale to jej nie usprawiedliwia przed proba zwracania na siebie uwagi gdziekolwiek sie da i pretensji, jesli ktos cie stonowac probuje, tlumaczac, ze zle postepujesz

    wydaje mi sie, ze w dzisiejszych czasach w szkole sa jakies dodatkowe zajecia organizowane? sa swietlice, kolka zainteresowan, itp? w dobie 'fejsa' mozna tez tam swoje zale wylewac (jakas tablica, czy cos?).. a skoro rodzice nie maja czasu dla dziecka (bo drugie jest i olac pierwsze, wg. tego co napisala).. hmm moze jakas babcia albo sasiadka by sie nia zajela? albo zamiast siedziec przy kompie powinna poszukac rowiesnikow na podworku :) przepraszam, ale takim zachowaniem przedstawia sie nie jako 'pokrzywdzony starszak', a jako rozpieszczona jedynaczka, ktora ma za zle wszystkim, ze ja upomna
    w tak mlodym wieko szkoda zycia na kompa (za moich czasow jakos inaczej czas sie organizowalo - zeby nie siedziec non stop przy tv, itp).. skoro jak widac ma problem z pisaniem warto poszukac ksiazeczek edukacyjnych i pocwiczyc poprawne skladanie zdan.. jesli chce sie popisac swoimi pracami (a za mloda na tworzenie grafiki na kompie jest), to wystarczy zainwestowac w jakies kredki/mazaki, papiery/bibułe.. blok techniczny i rysunki czy wydzieranki smialo mozna tworzyc.. przy okazji moze jakas wene na papier przeleje i taki dzieciecy wiersz stworzy.. nie wiem co sie teraz wyprawia w szkolach, ze dzieci maja tyle czasu na zabawe.. kiedys w ramach prac domowych trzeba bylo pisac, malowac.. jak nie skonczyles na lekcji robiles w domu.. chciales lepsza ocene rowniez konczyles w domu.. na polskim wymyslalo sie historyjki, wiersze.. a tu co? zadnych zajec?
    chamskie jest rowniez postepowanie rodzicow, bo dzieci powinno sie na rowni traktowac.. masz starsze dziecko, zachec je do pomocy tobie w wychowaniu mlodszego (zeby nie czulo sie odrzucone).. nie zwalaj na czyjs kark (ludzi w necie) jej wychowania.. niestety, jesli ta mala nie odzwyczai sie probowac byc w centrum uwagi ciezko jej bedzie o prawdziwych przyjaciol (wiadomo - albo bedzie posmiewiskiem, albo w kregu ciu ciu ciu, a za plecami beda ja obgadywali)..

    poza tym pod nazwa kacika wyraznie napisano, by sie dzielic swoja tworczoscia.. skoro ktos cos zamieszcza, na logike wiadomo, ze po to, by go oceniac, a nie po to, by sie pytac co mamy w tym temacie robic (tego tez juz w szkolach nie ucza?) :) wiele osob zwracajac uwage przypominalo clawdeen, by sie w tym dziale udzielila (dala cos swojego).. dalej nie ma nic.. a ludzie czekaja :)
    mozna stworzyc cos 'recznie', pyknac zdjecie swojej pracy i wrzucic na forum prawda? to chyba juz nawet podstawowkowicze potrafia (czasem lepiej niz niejeden starszy) :)
  • zosia samosia2zosia samosia2 Posty: 3
    edytowano 23.02.2013
    mimi692, przepraszam, jednak nie wszystko doczytałam na jej temat :) ehh szkoda mi tej małej, strasznie ubożuchne to jej życie, zamiast teraz się rozwijać to się zwija, typowe dziecko zabieganych rodziców, którzy nie poświęcają mu czasu.........

    Pozdrawiam Autora wątku ;) na grafice komputerowej się nie znam ale to co tu obejrzałam sprawia bardzo miłe wrażenie :)
  • Clawdeen 9 (PL1)Clawdeen 9 (PL1) Posty: 2,590
    edytowano 24.02.2013
    co do was rysuje......... tak rysuje rysuje lecz nie umiem wkleić narysowałam od wczoraj cztery prace my litlle pony trzy kicyki pinkie pie,twilight spearkle,i flutershy lecz nie umiem ich wkleić mam tutaj koleżanke co w to gra i olege co w to nie gr a ale sa grafikami robią avatary ruchoe i takie tma rzeczy lecz na forum zachecić ich nie moge a ni do wrócenia do gry bo maja żal do ggs za usunięcie ich gry lecz poświęcam czas dla rodzenstwa ale wieczorem tylo bo cały dzień śpi wiec nie mam co robic to gram w to jak jestem podziębiona nie wyjde na dwór i nie ulepie bałwana...... więc siedzie na kompie bokksiązki czytam wieczorem tak lubieksiążki ale nie lubie czytac w dzień a pozatym moje prace i tak sa brzydkie moje prace to tylko popis przed kolezankami (kołko szkolne szałowe dziewzcyny) tam sie troch eywładowuje i tam przedstawiam swoje prace no i tam one zostaja więc troche rysuje spiewam,tańcze, prubóje garc an gitarze

    więc mój ciężki czas przelewam nie tyko nakompuer lecz na szkole i zycie kurtularne

    Pozdrawiam,
  • Miku15Miku15 Posty: 9
    edytowano 24.02.2013
    Świetne prace LuziQ4! Strasznie mi się podobają, zwłaszcza to pierwsze i z lwem są ekstra :)
  • LuziQ4LuziQ4 Posty: 114
    edytowano 24.02.2013
    Wystarczy LuziQ ;) Niestety badziewne GGS numeruje sobie wzwyż na każdym forum, gdzie się zakładało konto do gry, a pierwsze było założone na śp. FarmFever.

    A co do twórczości to mogę wrzucić jeszcze trzy:

    Hakurei Reimu, Touhou Project
    hakurei_reimu_by_sic_ever-d321dn5.jpg

    Horo, Ookami To Koushinryou
    horo_by_sic_ever-d321di6.jpg

    Caster, Fate/Extra
    caster_by_sic_ever-d30v2fm.png
  • mimi69 (PL1)mimi69 (PL1) Posty: 160
    edytowano 25.02.2013
    zosia.. niestety.. a my na to nic nie poradzimy.. jedyne co mozna, to zwracac uwage (najwyzej ta mloda istota sie obrazi).. ciesze sie, ze zechcialas doczytac co i jak i pojelas o co chodzilo :)
    gdybym mogla, to bym jej rodzicow ochrzanila, ze 'zrobic sobie dzieciaka/ki', to jedno (o dziecko nalezy dbac, a nie traktowac jak cos do odliczenia od podatku!).. wazne tez jest zadbac o nie i wychowac na ludzi, zeby nastepna galerianka za pare lat nie wyrosla!

    clawdeen skoro masz wlasne prace.. zapewne rodzice sprawili ci jakis telefon z aparatem? (teraz chyba nawet na komunie takie prezenty sie daje :| nie to co kiedys..).. albo jakis aparat cyfrowy? robisz zdjecie, wrzucasz na jakis serwer do zdjec (takich jest pelno, chociazby imageshack - od razu tworzy linki do wklejania np. na fora - czy cokolwiek innego) i podajesz linki.. ew. prosisz jakas kolezanke, by ci pomogla prace poumieszczac i linki dajesz :) sprobuj.. i nie wmawiaj sobie, ze brzydko rysujesz.. nawet jesli nie sa to cudne prace, kazdy jakos zaczyna.. wazne, bys probowala sie rozwijac malujac/piszac wiersze/grajac/spiewajac, czy cokolwiek, co innych uzytkownikow internetu nie bedzie denerwowalo :)
    zamiast nam sie tu spamem popisywac, popisz tym samym co pokazujesz kolezankom.. do dziela, kacik kreatywny wciaz czeka!
    a rodzicom powiedz, by ci jakies zajecia sportowe zorganizowali.. masz w sobie tyle energii, ze tam powinnas ja rozladowywac.. moze kiedys cos osiagniesz, a przy okazji wzmocnisz organizm i mniej chorowita bedziesz ;)

    drogi autorze watku.. a ja ciagle czekam na moja tapete! :P
  • LuziQ4LuziQ4 Posty: 114
    edytowano 25.02.2013
    Odnośnie tapet.

    Inspiracja zaczerpnięta z Kingdom Hearts: Birth by Sleep, w którą ostatnio zacząłem pykać.

    zrzutekranuz20130224232.png

    Droga autorko posta powyżej, doczekasz się już niedługo ;)
  • mimi69 (PL1)mimi69 (PL1) Posty: 160
    edytowano 25.02.2013
    ja to niedlugo, to jeszcze z czasow nokii5800 znam.. chce wreszcie moja tapete! :D
  • asia03asia03 Posty: 408
    edytowano 06.03.2013
    LuziQ Podziwiam Twoją twórczość może i ja mogłabym uśmiechnąć się o tapetkę ?
  • just.rich (PL1)just.rich (PL1) Posty: 327
    edytowano 07.03.2013
    asia03 napisał użytkownik: »
    LuziQ Podziwiam Twoją twórczość może i ja mogłabym uśmiechnąć się o tapetkę ?
    nie jestem pewna co na to mimi ;)

    Tapety świetne :)
    jak kiedyś zdobędę się na odwagę poproszę o specjalną z motywem tenisowym :o

    ps. zawsze chciałam mieć takie zdolności (malarstwo, grafika), niestety w tej materii najlepiej wychodzi mi... podziwianie :)
  • asia03asia03 Posty: 408
    edytowano 07.03.2013
    jakby mi się udało to powiem mimi że to kuzyn sama to gdzieś pisała że to działa:D
  • 6ShadoW66ShadoW6 Posty: 84
    edytowano 15.03.2013
  • LuziQ4LuziQ4 Posty: 114
    edytowano 16.04.2013
    Kolejne dwie tapetki zrobione z nudów w jakże zacnym stylu bokeh.

    tapetkar.png

    bokehq.jpg

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik