Strona główna Polish Sprawdź, co kryje archiwum!

Zasady obowiązujące na forum

Asia07Asia07 Posty: 2,492
edytowano 08.09.2017 w Sprawdź, co kryje archiwum!
CAhzz9Ipng
RX5OXDLpng
CAhzz9Ipng


Zasady Obowiązujące na Forum

bee01cgudrpng[1] Szanuj innych

Nie denerwuj się na innych Graczy poprzez komentarze i zawartość, którą udostępniasz na forum gry. Rzetelna, konstruktywna krytyka jest jak najmilej widziana, ale obraźliwe zachowanie i personalne ataki na innych już nie.
Posty i komentarze, które są pisane z myślą o krytyce innych Graczy na forum z powodu sposobu, w jaki piszą lub popełnianych przez nich błędów ortograficznych nie są dopuszczalne w naszej społeczności.

Nie wszyscy posługują się tym samym językiem. Miejcie na uwadze, że osoba, którą krytykujecie, może - z różnych przyczyn - mieć problemy z naszym ojczystym językiem.

Szanujcie wszystkich członków naszej społeczności, biorąc również pod uwagę Moderatorów i pracowników Goodgame Studios, i traktujcie ich w taki sam sposób, w jaki sami chcecie być traktowani.


Nie będziemy tolerować następujących zachowań:
Nieuprzejme zachowanie, obrażanie, oszczerstwa kierowane pod adresem innej osoby, groźby, dokuczanie, wulgarne lub obsceniczne treści, nielegalne działania, propaganda, agresywne i obraźliwe zachowanie związane z wrogością w kierunku innych kultura/religii oraz inne, obraźliwe i zmierzające do prowokacji zachowania. W skład wyżej wymienionej listy wchodzą również: kody do gry, programy hackujące or inne nielegalne działania, wliczając w to strony do pobierania materiałów oraz "warez", których zabraniamy.

Powyższe działania (lub im podobne) mogą spowodować przydzielenie punktów karnych, a nawet zablokowanie profilu na forum gry.


bee01cgudrpng[2] Prywatność i anonimowość

Prywatność innych osób, nawet w świecie wirtualnym, powinna być dla wszystkich równoznaczna z pojęciem prywatności w świecie rzeczywistym i być dla Was równie ważna, jak Wasza własna sfera prywatności.
Prosimy pamiętać o zachowaniu poufności prywatnych korespondencji między Graczami i wiadomości e-mail od pracowników Goodgame Studios. Nie będziemy ich publikować na forum i oczekujemy tego samego od Was. Dotyczy to również rozmów z pracownikami obsługi technicznej (Supportu).
Prosimy również, by żaden Gracz nie był nie był szkalowany i poniżany na łamach forum. W szczególnych przypadkach (gdy, obydwie strony wyrażą zgodę na wykorzystywanie ich imienia/pseudonimu w dyskusji), punkt ten może zostać pominięty.


bee01cgudrpng[3] Starajcie się się trzymać tematu dyskusji

Jeżeli macie ochotę na dyskusję niezwiązaną z obecnym działem i/lub tematem, w którym się znajdujecie, prosimy udać się do odpowiedniego miejsca na forum. Zachęcamy do tworzenia własnych tematów, w przypadku, gdy podobnych brak na forum gry.

W przypadku tematów i postów, które nie są związane z forum (tzw. offtopic), takich jak wrzucanie zdjęć, materiałów wideo lub serii emotikon, stworzyliśmy oddzielny dział, w którym możecie umieścić (prawie) wszystko, czego tylko dusza zapragnie. Prosimy pamiętać, by nie umieszczać w jednym poście więcej niż dziesięciu obrazków i/lub trzech materiałów wideo. Będzie to powodowało niepotrzebne wydłużenie czasu wczytywania forum.

Podwójne i potrójne posty, które nie wnoszą niczego do dyskusji są na forum zabronione. Posty mające na celu jedynie "podbicie" danego wątku lub mające na celu zmianę tematu dyskusji będą traktowane jako spam.

Jednocześnie, przypominamy o tym, że nazwy innych produktów, stron internetowych oraz serwisów mogą znajdować się w pisanych przez Ciebie postach, ale tylko w przypadku, gdy nie zostały tam umieszczone w celach reklamowych. W przypadku naruszenia tej zasady, Moderator lub Community Manager ma prawo usunięcia takiej treść.


bee01cgudrpng[4] Tylko oryginał jest legalny

Respektuj prawa własności marki. Innymi słowy: w przypadku publikacji komentarza w jakiejś sprawie, bierzesz pełną odpowiedzialność za swoje słowa i potwierdzasz jednocześnie, że jesteś ich autorem. Cytowanie prac, które należą do kogoś innego (np. obrazów, tekstów, linków, wierszy, opowiadań, tekstów piosenki) jest możliwe tylko w przypadku umieszczenia ich skróconych wersji lub w przypadku, gdy masz pozwolenie od ich autorów na publikację. Ponadto, używaj linków odnoszących się do oryginalnych źródeł, w sytuacjach, które wymagają podania źródła. Cytaty powinny być jedynie dopełnieniem Twoich wypowiedzi na forum, nie oddzielnymi postami.

bee01cgudrpng[5] Przestrzeganie prawa, protesty, bojkoty itp.

Prosimy mieć na uwadze, by Wasze posty nie naruszały żadnych regulaminów (wliczając w to nasze Ogólne Warunki Umowy) i praw. Zastrzegamy sobie prawo do podjęcia działań w sprawach potencjalnie zakłócających spokój na forum, oraz innych incydentów takich jak np: niezgodne z prawem działania i treści, propaganda, bojkot lub petycje przeciwko grze lub inne prowokacyjne zachowanie w grze. Zabronione są wszelkie formy protestów, bojkotów itp. oraz nakłanianie do nich. Konstruktywne pomysły dotyczące aktualizacji w grze należy zamieszczać w odpowiednim wątku na forum. Nie rozpowszechniajcie informacji, o których wiecie, że są nieprawdziwe lub mylące. Wspierajcie swoją społeczność w miłej i przyjacielskiej atmosferze i kontaktujcie się z naszym zespołem, gdy dojdzie do włamania na forum lub przejęcia konta. Każdą zgłoszoną sprawą będziemy się zajmować.

bee01cgudrpng[6] Sygnatura na forum...

... jest Twoją własną, unikalną sygnaturą, która pojawia się pod Twoimi postami. Sygnatury nie mogą być wykorzystywane jako bilbordy lub miejsca na reklamę. Nie wszyscy mają ochotę przewijać długą na całą stronę sygnaturę, tylko po to, by móc przeczytać posty na forum, więc staraj się utrzymać ją w możliwie najmniejszych rozmiarach.

Prosimy, by trzymać się następujących zasad dotyczących sygnatur:

Sygnatury graficzne:
- Maksymalna dopuszczalna szerokość: 550px
- Maksymalna dopuszczalna wysokość: 170px
- Maksymalna dopuszczalna liczba tekstu: 3 linijki (wliczając w to linki) pod sygnaturą z czcionką nieprzekraczającą rozmiaru "3".

Sygnatura tekstowa:
- Maksymalnie 10 linijek tekstu (wliczając w to linki i emotikony) z maksymalną czcionką nieprzekraczającą rozmiaru "2"
LUB:
- Maksymalnie 6 linijek tekstu (wliczając w to linki i emotikony) z maksymalną czcionką nieprzekraczającą rozmiaru "3"

Prosimy również, by nie używać animowanych obrazków (GIFów) w swojej sygnaturze: jedna lub dwie animowane emotikony to absolutne maksimum w tym przypadku.
Moderatorzy oraz Community Managerzy, którzy zauważą naruszenie regulaminu mają prawo do usunięcia lub zmiany Twojej sygnatury.


bee01cgudrpng[7] Ostrzeżenie i blokowanie konta

Czasami może zdarzyć się błąd, który doprowadzi do naruszenia regulaminu forum. Nie każde naruszenie będzie natychmiastowo traktowane banem lub uznawane jako złamanie panujących zasad. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie i w większości przypadków wysłane zostaną ostrzeżenie oraz prośba, by przestrzegać regulaminu przed napisaniem kolejnego postu. Zajmuje się tym zespół forum, który powiadomi o danej sytuacji poprzez wiadomość prywatną. Od tego momentu, wszelka korespondencja związana z daną sprawą musi pozostać sprawą prywatną i nie może pojawiać się na łamach forum. Publiczne dyskusje dotyczące nałożonych kar lub ostrzeżeń zostaną natychmiast usunięte przez zespół. W razie szczegółów dotyczących tego zagadnienia, prosimy o zapoznanie się z punktem [2] "Prywatność i anonimowość".

Pozdrawiamy,
Wasz Big Farm Team
Post edited by Havao on
Ta dyskusja została zamknięta.