Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Ważne zmiany w kanałach komunikacji naszej Społeczności

Drodzy Gracze,

Chcielibyśmy poinformować Was o kilku ważnych zmianach, które nadchodzą w naszych kanałach komunikacji ze społecznością.

W ramach naszych nieustannych wysiłków na rzecz zapewnienia najwyższej jakości wrażeń z gry, w ciągu najbliższych kilku miesięcy będziemy stopniowo zmniejszać wsparcie dla forów. Decyzja ta została podjęta po dokładnym rozważeniu i odzwierciedla nasze zaangażowanie w tworzenie bardziej angażujących, wydajnych i przyjaznych dla użytkownika platform komunikacyjnych.

Nasze fora dobrze nam służyły, zapewniając dom dla dyskusji strategicznych, rozwiązywania problemów i koleżeństwa. Jednak wraz z ewolucją środowisk cyfrowych i rosnącymi oczekiwaniami użytkowników, dostrzegamy potrzebę adaptacji i ulepszeń.

Jednym z wyzwań związanych z obecnymi forami jest ich ograniczona zdolność do obsługi dynamicznych interakcji w czasie rzeczywistym, które są powszechne w dzisiejszym cyfrowym świecie. Uważamy, że nasi cenni gracze zasługują na doświadczenie, które jest zgodne z tempem i wygodą nowoczesnej technologii.

W związku z tym z przyjemnością przedstawiamy nadchodzące centrum społeczności, które zostanie uruchomione na początku przyszłego miesiąca. Centrum społeczności będzie służyć jako kompleksowa platforma tylko do odczytu dla wszystkich najnowszych aktualizacji wiadomości, szczegółowych przewodników po grze i treści tworzonych przez graczy. Zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić usprawnioną i intuicyjną obsługę, a wszystkie informacje były łatwo dostępne na wyciągnięcie ręki.

Należy jednak pamiętać, że choć Centrum społeczności będzie nieocenionym źródłem informacji, nie ułatwi bezpośrednich interakcji. Aby komunikować się z naszym zespołem i innymi graczami, zapraszamy do dołączenia do nas na naszym oficjalnym serwerze Discord. Discord będzie oferował czat w czasie rzeczywistym, komunikację głosową i wideo, zapewniając natychmiastową interakcję i wsparcie.

Rozumiemy, że te zmiany mogą rodzić pytania i jesteśmy tutaj, aby na nie odpowiedzieć.

Z niecierpliwością czekamy na powitanie w Centrum Społeczności i kontynuowanie naszych kontaktów na Discordzie.

Z wyrazami szacunku,
Zespół zarządzający Społecznością


Sign In to comment.