Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Czas na lato!

Witajcie 
Zapraszam do dyskusji odnośnie nowego ogłoszenia. TU możecie zapoznać się z  jego treścią.
Diana

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Ciekawy pomysł z tym zawieszaniem działających boosterów na czas aktualizacji i pewnie niektórzy się ucieszą, aczkolwiek ja stoję "po drugiej stronie barykady" i właśnie zastanawiam się, jak niektórych boosterów się pozbyć (w moim przypadku o boostery doświadczenia chodzi). Nie chcę ich mieć, nie chcę ich wygrywać - a jeżeli już mi się trafiają, chciałabym móc je wyrzucić do śmieci. Chciałabym móc zburzyć Akademię Farmerską Matyldy, którą kiedyś nieprzemyślanie zbudowałam. Chciałabym, by wróciły kontrakty targowe bez punktów doświadczenia (by znów zaczęły się pojawiać takie z samymi dolarami). No po prostu chciałbym móc zrezygnować z tego dodatkowego doświadczenia. Tak więc opcja przestoju tych boosterów podczas aktualizacji jest ok, ale tylko w przypadku, gdy mamy aktywny booster, na którym nam zależy. Jeżeli działa nam taki, którego nie chcemy, to wcale to takie fajne nie jest.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    mi tam nie przeszkadzają, gdy jest aktualizacja. lepiej jakby nie dzialaly, gdy jestem off line, bo niektore rozpoczynają się o12 w nocy i jak wstanę to ich już nie ma :((  i nie wiem, o co  z tymi końmi chodzi, będzie tylko 1 przeciwnik, czy jak?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    mi tam nie przeszkadzają, gdy jest aktualizacja. lepiej jakby nie dzialaly, gdy jestem off line, bo niektore rozpoczynają się o12 w nocy i jak wstanę to ich już nie ma :((  i nie wiem, o co  z tymi końmi chodzi, będzie tylko 1 przeciwnik, czy jak?
    Będą przeciwnicy. Gracze mogą teraz rozpoczynać wyzwania dopiero po osiągnięciu 60. poziomu gracza.Nie będzie już graczy z niższymi poziomami.
    Diana 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik