Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

A może tak ....

Witam proszę przekazać zespołowi zeby:
Zabrał możliwość wygrania licencji w lejkach. Tutaj zostały. Czemu? Jak wszędzie zabierać to wszędzie.
Następne. Zlikwidować zlotniczki na Grecie- cóż gracze i to przeżyją. Zamilknal i dalej będą grali. A dla GGS tylko oszczędność
Wprowdzic brak możliwości wygrania złota z koła- Ja raz wygrałem Dwa i nie dowierzalem. W sumie bez różnicy czy się trafi czy nie. Śmieszne. Więcej wydasz jak wyciagniesz. Norma. Wiadomo dlaczego.
Zabrać wygrane że skrzynek po 300 złota. O dziwo więcej wpada za durne zwykle skrzynki jak za topowe nagrody. Jak tam nie ma nieraz to w zwykłych tym bardziej nie powinno być. 
Podnieść ceny za katalizatory do labo. I tak są wysrobowane więc jak się podniesie to nic się nie stanie
Ogólnie mój postulat jest taki żeby Firma GGS tak uprzykszyla życie graczom żeby Ci w końcu zaczęli myśleć co twórcy z nimi robią. Plują na twarz a gracze wycieraja ściereczką i mówią że deszczyk. Takie realia.
Pozabierac że wsząd złoto- bez nagród w złocie zlotniczkow itp. Będzie sprawiedliwie.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik