Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

KUPON

Jest do wykorzystanie KUPON ,trzeba wejść w znaczek wyprzedaże BF ,to ten znaczek koło złotego pucharu
pokaze sie tabelka z napisem KUPON  ,trzeba tam wkleic ten numer  RTLBIGFARM2022  ,ajak sie nie wklei to wpisac ręcznie ,są do odebrania nagrody :)
«1

Komentarz

  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    edytowano 09.12.2022
    u mnie nie działa, wyskakuje error400 :( 
    mam tak z każdym kuponem :(
    próba na innym komputerze powiodła się  :) tylko nie wiem dlaczego u mnie nie mogę
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    sylciafi (PL1) powiedział(a):
    u mnie nie działa, wyskakuje error400 :( 
    mam tak z każdym kuponem :(
    próba na innym komputerze powiodła się  :) tylko nie wiem dlaczego u mnie nie mogę
    U mnie wkleiło od razu :)ale dobrze ,że się udało Tobie na innym :)
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Jest do wykorzystanie KUPON ,trzeba wejść w znaczek wyprzedaże BF ,to ten znaczek koło złotego pucharu
    pokaze sie tabelka z napisem KUPON  ,trzeba tam wkleic ten numer  RTLBIGFARM2022  ,ajak sie nie wklei to wpisac ręcznie ,są do odebrania nagrody :)
    Dzięki , u mnie zadziałało:)
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Działa, dziękuję :)
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    działa :)  zawsze coś, a skąd taki kupon?
  • FAN2 (PL1)FAN2 (PL1) PL1 Posty: 36
    Witam u mnie wyskakuje ze  literówka jakaś może być , zawsze działaja mi te kupony :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    działa :)  zawsze coś, a skąd taki kupon?
    Kupony dają inni gracze z niemieckiego Forum.
    FAN2 (PL1) powiedział(a):
    Witam u mnie wyskakuje ze  literówka jakaś może być , zawsze działaja mi te kupony :(
    Wpisujesz ręcznie? Mógł już skończyć się czas działania tego kuponu.
    Diana

     
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Diano ,tak do końca nie jest to dla mnie jasne ,skąd niemieccy gracze maja te kupony ? sami wymyślają ?, chyba nie skoro zespól akceptuje te kupony i nagrody z kuponu zostały dopisane 
    jak często pojawiaja się te kupony ? masz moze wiecej wiedzy na ten temat :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Diano ,tak do końca nie jest to dla mnie jasne ,skąd niemieccy gracze maja te kupony ? sami wymyślają ?, chyba nie skoro zespól akceptuje te kupony i nagrody z kuponu zostały dopisane 
    jak często pojawiaja się te kupony ? masz moze wiecej wiedzy na ten temat :)
    Nie mam żadnych informacji odnośnie kuponów.
    Diana
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    edytowano 18.12.2022
    Dwa nowe kody kuponu do wykorzystania
    GAMEPLANET22


  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    WINTERFARM


  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Diano ,tak do końca nie jest to dla mnie jasne ,skąd niemieccy gracze maja te kupony ? sami wymyślają ?, chyba nie skoro zespól akceptuje te kupony i nagrody z kuponu zostały dopisane 
    jak często pojawiaja się te kupony ? masz moze wiecej wiedzy na ten temat :)
    Kupony można znaleźć na portalach z grami lub o grach, mediach społecznościowych, czasopismach - jest to rodzaj promocji gry w stylu: "zagraj/załóż konto teraz i zgarnij dodatkowe nagrody". Czasem te kody są dedykowane wszystkim, czasem są np. tylko dla nowych graczy. W jednej z polskich gazet komputerowych bodajże w lato był kod promocyjny BF dla osób, które założą konto. 


  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nowe dzialają :) dzięki.
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Kaspaldo (PL1) powiedział(a):
    Diano ,tak do końca nie jest to dla mnie jasne ,skąd niemieccy gracze maja te kupony ? sami wymyślają ?, chyba nie skoro zespól akceptuje te kupony i nagrody z kuponu zostały dopisane 
    jak często pojawiaja się te kupony ? masz moze wiecej wiedzy na ten temat :)
    Kupony można znaleźć na portalach z grami lub o grach, mediach społecznościowych, czasopismach - jest to rodzaj promocji gry w stylu: "zagraj/załóż konto teraz i zgarnij dodatkowe nagrody". Czasem te kody są dedykowane wszystkim, czasem są np. tylko dla nowych graczy. W jednej z polskich gazet komputerowych bodajże w lato był kod promocyjny BF dla osób, które założą konto. 


    karadok, dzięki za wyjaśnienie :)
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Kolejny kod do wykorzystania 

    WEIHNACHTEN2022


  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Dziękuję, kupon działa :)
  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
                                                                           Nowy kod kuponu

                                                                               BIGFARM2023
                                                                                            
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    MonikaGien (PL1) powiedział(a):
                                                                           Nowy kod kuponu

                                                                               BIGFARM2023
                                                                                            
    Dzięki, wykorzystany  :)
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    dzięki za kod:)
  • Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    edytowano 04.04.2023
    w wyprzedażach BF jest darmowy zestaw do odbioru ( wejdzie w koszyczek BF )
    zetony do balonu ,zwykłe zetony , karma z wodorostów i nawoz 

  • sk0rpion (PL1)sk0rpion (PL1) PL1 Posty: 35
    Dziękuję za wiadomość )
    Dziękuję za koszyczek :)
    Odebrany :)

  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Super, dziękuję, odebrane :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Nowe kody kuponów 
    WOWSPRINGBF23 INTERIASPRINGBF23 SPILSPRINGBF23  ( zasadniczo są takie same).
    Diana 
  • GDZIE ZNAJDĘ KOD KUPONU?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    HipFarmerka (PL1) powiedział(a):
    GDZIE ZNAJDĘ KOD KUPONU?
    WOWSPRINGBF23, INTERIASPRINGBF23, SPILSPRINGBF23- to są kody a żeby je wpisać wejdź w BF wyprzedaże i na dole będzie kupon i tam trzeba wpisać każdy oddzielnie.
    Diana 

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    i jeszcze jeden RTLSPRINGBF23 
    będą aktywne do 7. 06.
    Diana
  • ten kupon nie wchodzi piszą literówka RTLSPRINGBF23
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Grażyna (1) powiedział(a):
    ten kupon nie wchodzi piszą literówka RTLSPRINGBF23
    Spróbuj wpisać ręcznie,
    Diana 
  • Fisofe (PL1)Fisofe (PL1) PL1 Posty: 33
    Niestety, nie działa
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Fisofe (PL1) powiedział(a):
    Niestety, nie działa
    Spróbuj wpisać ręcznie, czasami opcja wklejania nie działa. Wszystkie kupony są ważne do 07.06.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik