Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Moja farma

Co się stanie z moją farmą, jeśli nie będę na niej przez bardzo długi okres czasu.

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Danka2 (PL1) powiedział(a):
    Co się stanie z moją farmą, jeśli nie będę na niej przez bardzo długi okres czasu.
    Witam :)
    Jeśli zakupiłaś choćby najmniejszy pakiet złota to nic się nie stanie z farmą. A jak nie dokonałaś takiego zakupu to po upływie 6 miesięcy i nie logowaniu się na farmie zostanie ona usunięta.
    Diana  
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    edytowano 14.11.2022
    ja zakupilam pakiet (niejeden) i nawet sie logowałam (często) a mimo to dostawalam komunikaty, że konto zostanie usunięte, bo niby nie gram długo.  A zmieniłam tylko nazwę konta. Także trzeba uważać, bo system jak widać nie aktualizuje danych/zmian.
  • Beata68 (PL1)Beata68 (PL1) PL1 Posty: 1
    Cześć
    Pytanie z innej beczki. Kupiłam za złoto glinę i kamienie i niestety dostałam towaru a złoto znikło. Czy ktoś miał podobnie i jak rozwiązać ten problem ?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Beata68 (PL1) powiedział(a):
    Cześć
    Pytanie z innej beczki. Kupiłam za złoto glinę i kamienie i niestety dostałam towaru a złoto znikło. Czy ktoś miał podobnie i jak rozwiązać ten problem ?
    Witam  :)
    Jeśli kupiłaś za złoto, to to złoto zostało zabrane z konta. A jeżeli nie dostałaś towaru (bo chyba zapomniałaś dopisać nie przy wyrazie dostałam) to skontaktuj się z Supportem gry. 
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik