Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

[!] Zasady gry Big Farm 2.0

CM KaraCM Kara Community Manager Posty: 83
edytowano 05.09.2022 w Oficjalne Ogłoszenia
               

Big Farm („gra”) to internetowa gra przeglądarkowa opracowana i dystrybuowana przez Goodgame Studios („GGS”). Gra może być używana przez Ciebie jako Użytkownika ("gracz") za pośrednictwem komputerów, urządzeń mobilnych, konsol, punktów dostępu do Internetu, sieci wirtualnych lub rzeczywistych ("środki połączeń") i można w nią grać na określonych zasadach gry (" zasady”), aby zapewnić wszystkim graczom uczciwą rozgrywkę. Jako gracze Big Farm możecie zarejestrować konto umożliwiające dostęp do wielu serwerów gry ("serwerów"). Zasady są określane przez GGS i stosowane przez Zespół wsparcia i społeczności GGS („Zespół”). Rejestrując konto w grze, zobowiązujesz się do przestrzegania zasad. Zespół dopilnuje, aby warunki regulaminu były przestrzegane przez ostrzeżenia i kary ("zakazy").

1. Zasady ogólne

1.1 Gra przeznaczona jest dla graczy, którzy ukończyli 16 lat. 

1.2 Gra jest produktem, który jest stale rozwijany i nie może być uważana za produkt końcowy. W grze mogą wystąpić błędy. Wykorzystywanie błędów lub błędów w grze na korzyść graczy lub kooperacji jest zabronione. 

1.3 Wszelkie exploity lub błędy napotkane w grze należy niezwłocznie zgłaszać zespołowi. 

1.4 Wszelkie spory dotyczące łamania zasad w grze są w gestii Zespołu. 

1.5 Decyzje podjęte przez zespół są ostateczne. 

1.6 Wszelkie nadużycia systemu wsparcia będą skutkować banem z systemu.

1.7 Gracz nie jest uprawniony do zwrotu lub zwrotu pieniędzy za walutę premium i/lub usługi premium, jeśli został zbanowany, jeśli usunie swoje konto lub jeśli konta zostaną usunięte w Jego imieniu.

1.8 GGS może w dowolnym momencie zmienić te zasady pod warunkiem zawiadomienia o takich szczegółach. 


2. Komunikacja w grze

2.1 Oczekuje się, że gracze będą zachowywać się z szacunkiem przez cały czas gry. Dotyczy to wszystkich aspektów gry, w tym między innymi komunikacji w grze.

2.2 W grze nie są dozwolone usługi reklamowe.

2.3 Treści przekazywane lub wykorzystywane w grze, takie jak między innymi groźby fizyczne, cyberprzemoc, prześladowanie, pornografia, ekstremalna polityka, rasizm i niezgodne z prawem zachowanie, będą przekazywane organom ścigania w lokalnej jurysdykcji graczy.

2.4 Gracze nie mogą tworzyć ani używać niewłaściwej nazwy użytkownika lub awatara. Obejmuje to między innymi używanie nazw zawierających wulgaryzmy, odniesienia do seksu, język szerzący nienawiść lub cokolwiek związanego z postaciami politycznymi. Nie możesz również używać nazwy zawierającej „Big Farm”, „GGS”, „Wsparcie” lub jakiejkolwiek innej nazwy, która podszywa się pod pracownika GGS. Ponadto nie możesz używać nazw, które są wizualnie identyczne z istniejącymi graczami, używając spacji i podobnie wyglądających znaków w nazwie.


3. Bezpieczeństwo konta:

3.1 Jako gracz jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo swojego konta w grze. Nie możesz ujawniać danych swojego konta innemu graczowi. GGS nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone na Waszym koncie, jeśli uzyska do nich dostęp osoba trzecia.

3.2 Nie możesz uzyskać dostępu do konta innego gracza w żadnym celu.


4. Zautomatyzowane procesy/boty

4.1 Korzystanie z automatycznych procesów w grze jest zabronione. Korzystanie z botów, skryptów, makr i/lub serwerów proxy jest niedozwolone. 


5. Eksploatacja

5.1 Wykorzystywanie jakiejkolwiek funkcji gry, która nie była przeznaczona do użycia, jest niedozwolone.

5.2 Wykorzystywanie konta gry ze szkodą dla doświadczenia innych graczy lub przyjemności z gry jest niedozwolone.

5.3 Wykorzystywanie kont lub funkcji gry do celów oszustwa jest surowo zabronione.

5.4 Gracze mogą korzystać z wielu kont w grze, jeśli konta te nie są wykorzystywane do manipulowania lub wykorzystywania mechaniki gry.

5.5 Wiele kont musi mieć unikatową nazwę i nie można ich używać do generowania przewagi konkurencyjnej nad graczami korzystającymi z jednego konta. 

5.6 Gracze korzystający z wielu kont w celu wykorzystania mechaniki gry zostaną zablokowani na wszystkich kontach.

5.7 Gracze nie mogą używać wielu kont do wysyłania wielu ataków lub sabotaży na jeden cel.

5.8 Te same zasady 3. Zasady bezpieczeństwa konta dotyczą wielu kont, a dane dostępu nie mogą być udostępniane innym graczom.


6 Warunki korzystania z usługi

6.1 Niniejsze zasady stanowią rozszerzenie istniejącego Regulaminu i jako takie muszą być przestrzegane w ten sam sposób. Z obowiązującym Regulaminem można zapoznać się na stronie https://goodgamestudios.com/ . 

6.2 W przypadku, gdy sytuacja nie jest szczegółowo objęta niniejszymi zasadami gry, support zastrzega sobie prawo do podjęcia ostatecznej decyzji z uwzględnieniem Warunków świadczenia usług.

Post edited by Diana on
Sign In to comment.