Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Drugi młyn! Marzenia się spełniają!!

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
Tutaj masz okazję omówić nową aktualizację gry. Tekst oficjalnego ogłoszenia można znaleźć tutaj.
«1

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 03.05.2022
    Znowu aktualizacja, jedna za drugą, czy choć raz potraficie zrobić coś porządnie? To jakieś nieudacznictwo , masakra. Zapowiedzi, cuda wianki i jak zwykle .
    Ledwo silos uruchomiłem , ciekawe co znowu za kombinacje. Nóż się otwiera w kieszeni, nic nie można zaplanować. Poza tym pierwsza aktualizacja w trakcie rozpoczynania jarmarku wioskowego. Niestety nie dałem rady go rozpocząć, gra na telefonie to nie tak szybko. Naprawdę kogoś uderzenie wiosny oszołomiło 
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..No aktualizacja po aktualizacji ?..tego jeszcze nie było ...!!! Co tym razem nam wymyślą ..?? :open_mouth:
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    Smuteczek, że z centrum nagród zabrali rozległy dom...
  • czy ja dobrze doczytałem w wiadomości że mają przenieść konta z Gry.pl na BigFarm? drugi młyn? no powiedzmy że się przyda :)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    gladia (PL1) powiedział(a):
    Smuteczek, że z centrum nagród zabrali rozległy dom...
    Po cichu liczę, że rozległy dom do nas wróci - za jakiś czas, gdy przebrniemy przez inne "sezonowe" nagrody :)


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 03.05.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    gladia (PL1) powiedział(a):
    Smuteczek, że z centrum nagród zabrali rozległy dom...
    Po cichu liczę, że rozległy dom do nas wróci - za jakiś czas, gdy przebrniemy przez inne "sezonowe" nagrody :)


    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    czy ja dobrze doczytałem w wiadomości że mają przenieść konta z Gry.pl na BigFarm? drugi młyn? no powiedzmy że się przyda :)
    gladia (PL1) powiedział(a):
    Smuteczek, że z centrum nagród zabrali rozległy dom...
    Witam :)
    @Karolineczka7 (PL1) Nic na ten temat nie wiem ale zapytam się: smile:
    @ "gladia (PL1)"@ karadok (PL1)  nie dostaliśmy informacji że rozległy dom został zabrany. Do OO dodałam listę naprawionych błędów.
    Diana 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diano, aktualnie zamiast rozległego domu w Centrum nagród za złote jabłka mamy dom letni. Stąd nasze niepokoje, że rozległego domu możemy już więcej nie zobaczyć (albo zobaczyć ponownie dopiero po bardzo długim czasie).


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Diano, aktualnie zamiast rozległego domu w Centrum nagród za złote jabłka mamy dom letni. Stąd nasze niepokoje, że rozległego domu możemy już więcej nie zobaczyć (albo zobaczyć ponownie dopiero po bardzo długim czasie).


    Tak wiem. Zgodnie z zapowiedzią nagrody będą się zmieniać i pewnie za jakiś czas powróci ten dom.
    Diana 
  • Senator (PL1)Senator (PL1) PL1 Posty: 7
    Drugi młyn, po co? Te pierwsze z reguły stoją nieużywane, bo w magazynie karmy pełno. Niestety na razie nikt nie posłuchał mojej propozycji dotyczącej laboratorium i możliwości przerabiania choć podstawowych produktów ,,po staremu", bez katalizatorów.  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/216081/laboratorium#latest
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Senator (PL1) powiedział(a):
    Drugi młyn, po co? Te pierwsze z reguły stoją nieużywane, bo w magazynie karmy pełno. Niestety na razie nikt nie posłuchał mojej propozycji dotyczącej laboratorium i możliwości przerabiania choć podstawowych produktów ,,po staremu", bez katalizatorów.  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/216081/laboratorium#latest
    Niektórym graczom pewnie drugi młyn się przyda. Co do laboratorium to przekazałam Twój post ,ale obawiam się, że w kwestii laboratorium na obecną chwile nic się nie zmieni.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    @Karolineczka7 (PL1) Dostałam odpowiedz że konta graczy z Gry.pl zostaną przeniesione na serwer BF.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    Witam :)
    @Karolineczka7 (PL1) Dostałam odpowiedz że konta graczy z Gry.pl zostaną przeniesione na serwer BF.
    Diana
    no nawet już się zalogowałem bez pośrednictwa Gry.pl i o dziwo pojawiła mi się kraina marzeń Tessy ale powyborze gry za darmo abo za złoto gra się zawiesza, to chwilowy błąd czy u banitów z Gry.pl już tak pozostanie? no bo w sumie dalej nie mamy przypisanego konta mejlowego do konta BigFarm (na forum też nas nie wpuszcza - ja wchodzę przez konto szwagra :) )
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    @Karolineczka7 (PL1) Dostałam odpowiedz że konta graczy z Gry.pl zostaną przeniesione na serwer BF.
    Diana
    no nawet już się zalogowałem bez pośrednictwa Gry.pl i o dziwo pojawiła mi się kraina marzeń Tessy ale powyborze gry za darmo abo za złoto gra się zawiesza, to chwilowy błąd czy u banitów z Gry.pl już tak pozostanie? no bo w sumie dalej nie mamy przypisanego konta mejlowego do konta BigFarm (na forum też nas nie wpuszcza - ja wchodzę przez konto szwagra :) )
    to dopiero będzie gotowe po 31 maja 2022 roku ,troszkę się pośpieszyłeś ;)
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Koleżanka z mojego sojuszu, która grała na gry.pl też nie może wejść na tessę. Mam nadzieję, że poprawią ten błąd. Aby jutro z nami mogli wejść na gretę.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Koleżanka z mojego sojuszu, która grała na gry.pl też nie może wejść na tessę. Mam nadzieję, że poprawią ten błąd. Aby jutro z nami mogli wejść na gretę.
    Jutro może mieć problem  z wejściem. Jest podana data i dopiero po 31 maja będzie wszystko działać poprawnie.
    Diana
  • no to fajnie że jednak o nas wreszcie pomyśleli i będziemy mieli więcej możliwości, ile lat się o to prosiliśmy? zdecydowanie za dużo :/ ale koniec końcem wreszcie się za to wzięli :)
  • Senator (PL1)Senator (PL1) PL1 Posty: 7
    edytowano 07.05.2022
    Cześć.

    Czy można zasięgnąć informację, ile kosztuje rozbudowa młyna za złoto na poszczególnych poziomach?
    Post edited by Senator (PL1) on
  • Wyczyścili u mnie całe magazyny .Samych ryb miałem za 100 milionów .Zero rekompensaty .Czy u was też tak jest ?

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Szybkobieg (PL1) powiedział(a):
    Wyczyścili u mnie całe magazyny .Samych ryb miałem za 100 milionów .Zero rekompensaty .Czy u was też tak jest ?

    Wystarczy że się przelogujesz i wszystko wróci do normy.
    Diana
  • Senator (PL1)Senator (PL1) PL1 Posty: 7
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Bardzo dziękuję :)
  • gladia (PL1)gladia (PL1) PL1 Posty: 53
    karadok (PL1) powiedział(a):
    gladia (PL1) powiedział(a):
    Smuteczek, że z centrum nagród zabrali rozległy dom...
    Po cichu liczę, że rozległy dom do nas wróci - za jakiś czas, gdy przebrniemy przez inne "sezonowe" nagrody :)


    I wrócił szybciej, niż się spodziewaliśmy :)) Znowu możemy kupić w centrum rozległy dom! Ja już oczywiście kupiłam :-)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 11.05.2022
    W tytule tej dyskusji jest o marzeniach...
    więc piszę tutaj
    co z tymi homarami? Aktualizacja miała to naprawić a homarów na targu nadal 0....
    nadal mamy o tym marzyć? Tylko czy to marzenie (o homarach na targu) kiedyś się spełni?



    Właśnie przeczytałam inf w Nowinkach... Czyli pewnie jestem jednym z tych niektórych graczy... I trzeba czekać 3 miesiące albo dłużej :(
    Post edited by Nuka (PL1) on
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety , mam to samo, marzenie ściętej głowy  :'(
    Czekamy 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    W tytule tej dyskusji jest o marzeniach...
    więc piszę tutaj
    co z tymi homarami? Aktualizacja miała to naprawić a homarów na targu nadal 0....
    nadal mamy o tym marzyć? Tylko czy to marzenie (o homarach na targu) kiedyś się spełni?



    Właśnie przeczytałam inf w Nowinkach... Czyli pewnie jestem jednym z tych niektórych graczy... I trzeba czekać 3 miesiące albo dłużej :(
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Niestety , mam to samo, marzenie ściętej głowy  :'(
    Czekamy 
    Kontrakty z homarami mają pojawić się do 3 miesięcy,
    Diana 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    W tytule tej dyskusji jest o marzeniach...
    więc piszę tutaj
    co z tymi homarami? Aktualizacja miała to naprawić a homarów na targu nadal 0....
    nadal mamy o tym marzyć? Tylko czy to marzenie (o homarach na targu) kiedyś się spełni?



    Właśnie przeczytałam inf w Nowinkach... Czyli pewnie jestem jednym z tych niektórych graczy... I trzeba czekać 3 miesiące albo dłużej :(
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Niestety , mam to samo, marzenie ściętej głowy  :'(
    Czekamy 
    Kontrakty z homarami mają pojawić się do 3 miesięcy,
    Diana 
    Diano, a czemu po tej poprawce na rybach już kolejny raz z łowisk z miecznikami zebrałam HOMARY??? 
    O to chodziło Zespołowi? Bo jeśli tak, to ja "dziękuję" za takie homary
    Na targu potrzebne mi mieczniki, łososie, dorsze... Czekam na łowisko, jak się pojawi, proszę sojuszników o wędki... A jak kutry dopłyną do portu, zbieram homary...

    To ilustracja tego, co zebrałam z jednego z kutrów.
    I od razu napiszę, że nie pomyliłam się, miały tam być mieczniki... Skoro nigdy nie miałam homarów w kontraktach, wędki na kutrach z homarami nie były potrzebne...

    Dawno temu "za karę", tylko nie wiem co przeskrobaliśmy, nie dostaliśmy homarów w kontraktach. Zarabialiśmy dużo mniej sprzedając homary...
    Każdy wie, że łowiska z miecznikami rzadko się pojawiają... Czasem mieczniki czy łososie do kontraktu naprawdę długo zbieramy... To czemu teraz jeszcze to nam Zespół zabiera? W pięciu z sześciu kontraktów mam mieczniki, łososie albo dorsze... I jak mam teraz to uzbierać? Jak kutry zamiast mieczników dają homary???

    I od razu napiszę, że nie jest to tzw "błąd wyświetlania"
    Przed zebraniem tych homarów, co miały być miecznikami:



    Po zebraniu z kutra przybyło 220 homarów:


    Liczba mieczników się nie zmieniła :(

    Kiedy możemy liczyć na naprawę tego błędu? I na rekompensatę, znowu zarabiamy mniej od innych...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    W tytule tej dyskusji jest o marzeniach...
    więc piszę tutaj
    co z tymi homarami? Aktualizacja miała to naprawić a homarów na targu nadal 0....
    nadal mamy o tym marzyć? Tylko czy to marzenie (o homarach na targu) kiedyś się spełni?



    Właśnie przeczytałam inf w Nowinkach... Czyli pewnie jestem jednym z tych niektórych graczy... I trzeba czekać 3 miesiące albo dłużej :(
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Niestety , mam to samo, marzenie ściętej głowy  :'(
    Czekamy 
    Kontrakty z homarami mają pojawić się do 3 miesięcy,
    Diana 
    Diano, a czemu po tej poprawce na rybach już kolejny raz z łowisk z miecznikami zebrałam HOMARY??? 
    O to chodziło Zespołowi? Bo jeśli tak, to ja "dziękuję" za takie homary
    Na targu potrzebne mi mieczniki, łososie, dorsze... Czekam na łowisko, jak się pojawi, proszę sojuszników o wędki... A jak kutry dopłyną do portu, zbieram homary...

    To ilustracja tego, co zebrałam z jednego z kutrów.
    I od razu napiszę, że nie pomyliłam się, miały tam być mieczniki... Skoro nigdy nie miałam homarów w kontraktach, wędki na kutrach z homarami nie były potrzebne...

    Dawno temu "za karę", tylko nie wiem co przeskrobaliśmy, nie dostaliśmy homarów w kontraktach. Zarabialiśmy dużo mniej sprzedając homary...
    Każdy wie, że łowiska z miecznikami rzadko się pojawiają... Czasem mieczniki czy łososie do kontraktu naprawdę długo zbieramy... To czemu teraz jeszcze to nam Zespół zabiera? W pięciu z sześciu kontraktów mam mieczniki, łososie albo dorsze... I jak mam teraz to uzbierać? Jak kutry zamiast mieczników dają homary???

    I od razu napiszę, że nie jest to tzw "błąd wyświetlania"
    Przed zebraniem tych homarów, co miały być miecznikami:



    Po zebraniu z kutra przybyło 220 homarów:


    Liczba mieczników się nie zmieniła :(

    Kiedy możemy liczyć na naprawę tego błędu? I na rekompensatę, znowu zarabiamy mniej od innych...
    Dzień dobry :)
    Napisz do Supportu w tej sprawie.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    @Karolineczka7 (PL1) Dostałam odpowiedz że konta graczy z Gry.pl zostaną przeniesione na serwer BF.
    Diana
    @Diano, a jak będzie rozwiązana sprawa multikont? Swego czasu od moderatora naszego forum otrzymałam odpowiedź, że można mieć zarówno konto na BF (przez stronę GGS), jak również na gry.pl i nie jest to żaden problem.

    "Jeśli chodzi o multikonta w Grze - posiadanie dwóch kont na jednym serwerze jest nielegalne. Natomiast jeśli chcesz posiadać konto na serwerze głównym i na gry.pl, czy nk.pl - działanie jest dozwolone i nie jest traktowane jako multikonto." - źródło

    Teraz, jeżeli konta z gry.pl mają zostać przeniesione (albo już zostały), to co się stanie z takimi "podwójnymi" kontami? Czy Zespół zamierza to jakoś zweryfikować/rozwiązać?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 17.05.2022
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witam :)
    @Karolineczka7 (PL1) Dostałam odpowiedz że konta graczy z Gry.pl zostaną przeniesione na serwer BF.
    Diana
    @Diano, a jak będzie rozwiązana sprawa multikont? Swego czasu od moderatora naszego forum otrzymałam odpowiedź, że można mieć zarówno konto na BF (przez stronę GGS), jak również na gry.pl i nie jest to żaden problem.

    "Jeśli chodzi o multikonta w Grze - posiadanie dwóch kont na jednym serwerze jest nielegalne. Natomiast jeśli chcesz posiadać konto na serwerze głównym i na gry.pl, czy nk.pl - działanie jest dozwolone i nie jest traktowane jako multikonto." - źródło

    Teraz, jeżeli konta z gry.pl mają zostać przeniesione (albo już zostały), to co się stanie z takimi "podwójnymi" kontami? Czy Zespół zamierza to jakoś zweryfikować/rozwiązać?
    Dzień dobry,
    Zapytam się CM. Dostałam odpowiedz: Konta nie zostały nigdzie przeniesione, wszystkie konta pozostają na tych samych serwerach. Właśnie udostępniliśmy nową „metodę logowania” dla graczy na tych samych kontach.
    Wcześniej mogli logować się na swoje konta tylko za pomocą SSO za pomocą swoich danych logowania Spil. Teraz mogą również logować się za pomocą nazwy gracza + hasła bezpośrednio w Empire/BigFarm bez konieczności korzystania z SSO.
    Diana 
    Post edited by Diana on
  • czyli ze nas nie poprzenosili? oby Greta i inne "dobroci" zaczeły u nas działać :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik