Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

o zmianie nazwy na forum - problem z logowaniem na forum

W związku z pojawieniem się informacji z OO: o-zmianie-nazwy-na-forum, chciałabym zapytać, jak zalogować się przez grę na forum, skoro wciąż pojawia się problem z weryfikacją adresu email, a co za tym idzie możliwością logowania na forum przez grę. 

Problem istnieje już od dłuższego czasu i miał zostać rozwiązany, jednak jak widać - nie został (a przynajmniej u mnie nie został). Mam możliwość zalogowania się na forum przez formularz forum, ciągłe zmienianie hasła bądź skorzystać z pamięci przeglądarki (do pierwszego czyszczenia historii), ale zalogować się przez samą grę - nie. Tak więc, jeżeli kiedykolwiek chciałabym zmienić nick w grze, a co za tym idzie na forum, to najzwyczajniej w świecie nie jestem w stanie przeprowadzić zaproponowanej akcji. Ponawiam więc prośbę do Zespołu, zamiast wprowadzać co i rusz nowe opcje, proszę, naprawcie najpierw te, które w grze nie działają.

Komentarz

• Kaspaldo (PL1)Kaspaldo (PL1) PL1 Posty: 349
    Witajcie ,po długiej niemożności zalogowania się na forum ,dzisiaj jakimś cudem udało się zalogowac i to bezpośrednio z gry ,nie zmieniałem ,żadnego nicku ...
    a miałem tak samo karadok ,nawet przez formularz forum  nie dało się zalogować
  • DianaDiana Moderator, ModGreen Posty: 4,037
    Witam
    Problem z zalogowaniem dalej nie jest naprawiony. Niektórzy gracze ,którzy wcześniej nie mogli się zalogować teraz mogą.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik