Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

U brzegów nowej wyspiarskiej farmy

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037

Wyspiarska farma

Witajcie Farmerki i Farmerzy!

Nowa, tropikalna farma wyspiarska niniejszym otwiera swe podwoje! Będziecie oczarowani pięknymi drzewami palmowymi, soczystymi pomarańczami i innymi wspaniałościami! Ale co dokładnie zmieniło się w tej nowej, ulepszonej wersji wyspiarskiej farmy? Pozwólcie, że szybko wszystko wyjaśnię:


Zacznijmy od tego, że mamy teraz trzy sposoby na rozpoczęcie działalności na farmie. Różnią się one między sobą pod względem oferowanego wyposażenia początkowego. Pierwsza opcja jest darmowa, a odblokowanie dwóch pozostałych wymaga drobnej inwestycji w złocie. Możecie mi wierzyć, że to wyśmienita okazja!


Wyspiarska farma

Wspominaliśmy już o tym w oficjalnym powiadomieniu, lecz powtórzmy tutaj, że na wyspiarskiej farmie odnaleziono nowe tajemnicze skrzynie i chcemy, abyście to Wy je otworzyli! Skrzynie dostępne są wśród nagród wyspiarskiej farmy lub w centrum handlowym. Nie chcę zepsuć nikomu niespodzianki, ale w każdej takiej skrzyni mieści się jedna losowa dekoracja! Morska bryza przynosi ekscytujące wieści!


Wyspiarska farma

Wśród dekoracji dostępnych w nowych tajemniczych skrzyniach można znaleźć trzy premierowe zestawy dekoracji. Jeden z nich jest niesłychanie rzadki i zawiera nawet dekorację, która dostępna jest zwykle jako jedna z najwyższych nagród! Nowe zestawy dekoracyjne zapewniają różnorodne premie – wpływają one na mieszkańców farmy, jej produkcję, a nawet możliwości magazynowe!


Założę się, że nie możecie doczekać się już bliższego spotkania z nowymi tajemniczymi skrzyniami! Nie czekajcie więc na mnie! Ruszajcie na wyspiarską farmę i bawcie się dobrze!

 

  Pozdrowienia,

 Johnny z Big Farm

Sign In to comment.