Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Połącznie konta z aplikacją

Witam. Mam problem. nie mogę połączyć konta z aplikacją. W aplikacji mam nowe konto na którym musze zacząć od zera zaś na przeglądarce już rozwinięte może ktoś pomóc jak połączyć konto z przeglądarki np. gmailem i  przenieść do aplikacji ?

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Lelox (PL1) powiedział(a):
    Witam. Mam problem. nie mogę połączyć konta z aplikacją. W aplikacji mam nowe konto na którym musze zacząć od zera zaś na przeglądarce już rozwinięte może ktoś pomóc jak połączyć konto z przeglądarki np. gmailem i  przenieść do aplikacji ?
    Na telefonie zaznacz opcje wersja na komputer w ustawieniach.
    Diana 
  • Lelox (PL1)Lelox (PL1) PL1 Posty: 4
    edytowano 15.03.2022
    A dokładniej w ustawieniach gry na telefonie czy u w ustawieniach aplikacji możesz dokładniej powiedzieć gdzie to zmienić ? Bo w opcjach gry nie wodzę nigdzie takiej opcji 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Lelox (PL1) powiedział(a):
    A dokładniej w ustawieniach gry na telefonie czy u w ustawieniach aplikacji możesz dokładniej powiedzieć gdzie to zmienić ? Bo w opcjach gry nie wodzę nigdzie takiej opcji 
    Tu masz wszystkie informację https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/183434/graj-w-big-farm-na-urzadzeniach-mobilnych
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik