Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Konna zabawa w tej aktualizacji

Witajcie   
Pojawiło się nowe ogłoszenie dotyczące  aktualizacji .
Zapraszam  wszystkich do zapoznania się z treścią ogłoszeń TU  możecie wyrażać swoje opinie i komentarze w postach poniżej ,do czego serdecznie zachęcam.
Diana

Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Zmiany :smile:
    Menu rolnicze- subiektywnie stwierdzam- stare było lepsze!. teraz na telefonie gra mi się koszmarnie, nie podoba mi się..
    Usuwanie zarośli - niby ich brak to udogodnienie- ale np. w grecie czy tessie za usunięcie zarośli były konkretne dolary, więc ich brak dla grających bez złota wcale nie jest tak korzystny jakby się zdawało, dodatkowych dolarów nie ma; w tematycznej podobnie, że o normalnych nie wspomnę. Dziwi zostawienie w obsydianowej, akurat tę farmę ciężko rozkręcić wydawałoby się ze akurat tam powinno ich nie być, ciekawe:)

    Generalnie zmiana w mojej ocenie nie wniosła nic rewolucyjnego a tylko namieszała niepotrzebnie
    Lepiej byłoby zmienić nagrody w eventach, bo już są takie stare...
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):

    Generalnie zmiana w mojej ocenie nie wniosła nic rewolucyjnego a tylko namieszała niepotrzebnie


    Zgadzam się całkowicie. 

    Osobiście jestem zwolenniczką uproszczeń, a ostanie zmiany w grze w mojej ocenie niestety ją utrudniają: 

    Magazyn - panuje tam totalny bałagan; ciężko cokolwiek znaleźć; produkty powtarzają się; za dużo skrolowania w dół

    Panel boczny/książka zadań - ukryte zadania, które by cały czas samoistnie się wyświetlały, trzeba dodawać ręcznie (za dużo klikania) - przy okazji: od momentu wskoczenia zadań z farmy obsydianowej, przestały pojawiać mi się zadnia typu "wydaj x dolarów", "zarób x dolarów", "zbierz świnie, kwiatki, itp." czy to normalne? 

    A teraz menu pola - za duże ikony; za dużo skrolowania; obraz stał się mniej przejrzysty, gdyż niektóre produkty widoczne są tylko w połowie i zamiast przerzucić stronę, trzeba "trafić" w odpowiednie ułożenie

    Wszystkie te zmiany zamiast ułatwiać poruszanie się po grze, tylko je utrudniają - musimy więcej klikać, skrolować, szukać i szczególnie w sytuacjach, w których liczy się czas, jest to drażniące: robienie misji przy aktywnym wózku widłowym, zbieranie produktów do silosu, gdy balansujemy na granicy końca czasu. Naprawdę te sekundy przewijania mają wtedy ogromne znaczenie.

    I teraz kolejna rzecz dla mnie bardzo istotna: opisano nam w informacjach o aktualizacji jakieś kosmetyczne zmiany, natomiast ani słowem nie wspomniano o zmianach w kolejnej farmie tymczasowej. Fakt ten totalnie zignorowano. Już pomijam wynikłe z tego powodu błędy i niedopracowania, ale ciągle się zastanawiam, po co wprowadzać zmiany co miesiąc, gdy nie do końca ma się na nie pomysł, a niestety tak to zaczyna wyglądać. Czy nie lepiej byłoby zrobić jedną, może dwie aktualizacje w roku, ale proponowane zmiany najpierw dobrze przemyśleć? Świetnie ten brak pomysłu widzieliśmy właśnie na przykładzie farm zimowych - trzy takie same farmy i za każdym razem inne rozwiązanie w stosunku do kamieni runicznych (wniosek: pewnie początkowe założenia się nie sprawdzały, więc dokonywano zmian "na bieżąco", a nuż może się sprawdzą ;)). Według mnie to złe podejście. Wszelkie rozwiązania, które nie działają tak, jak należy, które są kłopotliwe, odstraszają od eventów. 

    I na koniec, proszę, w pierwszej kolejności niech GGS skupi się na naprawieniu tego, co nie działa lub działa źle (przykład: do tej pory budynki specjalne nie wliczane są do puli wymagań danego typu budynków - słodka pasieka nie jest zaliczana jako pasieka i mając tylko słodkie, nie można wybudować gaju oliwnego; nakładki na budynki raz można użyć na budynki specjalne, raz nie - ostatnio dostaliśmy 2 zimowe nakładki na chlewy, ale tylko jedną z nich możemy "założyć" na wiejski chlew). Rozumiem, że nie są to rewolucyjne zmiany, ale naprawdę zajęcie się takimi szczegółami znacznie poprawiłoby komfort gry.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Święte słowa o błędach, właśnie Gretę diabli wzięli, wyzwania dostępne dla sojuszu z pierwszym poziomem
    Hi, hi hi :)
    Ile razy już pisałem o tych poprawkach? Niestety graczy Zespół nie słucha i puszcza uwagi mimo....
    Po raz kolejny nikomu , chyba oprócz GGS, aktualizacje położyły trwające eventy.
    Powtórzę kolejny raz, mniej eventów, poprawki/aktualizacje przemyślane i dopracowane między nimi. Dajcie te farmy rozbudowywać w spokoju.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam :)
    Dziękuję za Wasze uwagi przekaże je w raporcie.
    @Dogberry11 (PL1) sprawdziłam Gretę i na moim koncie wszystko jest w porządku ,czy możesz dać mi screena z wyzwaniami na 1 poziomie ?
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Niestety screenya nie zrobiłem, a teraz już działa:)
  • Lilah (PL1)Lilah (PL1) PL1 Posty: 17
    Co do aktualizacji podoba mi się zagospodarowanie nasionami, wcześnij aby móc seć np Lucernę,musiałam klikac na strzałki na kolejną stroę z nasionami a teraz mam wszystkow w zasięgu ręki
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witam  :)
    @karadok (PL1) przepraszam, ale zapomniałam odpisać na Twoje pytanie. Tak to normalne że nie pojawiają się żadne zadania na farmie obsydianowej.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję Diano, i tylko dopytam:

    czy jak wykonam na głównej zadania z obsydianami (rozbudowa kurnika, chlewa, obory - wszystkiego, co trzeba, na 10 poziom), te zadania typu "zbierz świnie", "zarób dolary" (te, które normalnie na głównej się pojawiały, gdy mieliśmy wykonane wszystkie inne typu rozbudowa) wrócą? Czy też zostaną mi tylko zadania dzienne (złów bassy i zdobądź doświadczenie)?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję Diano, i tylko dopytam:

    czy jak wykonam na głównej zadania z obsydianami (rozbudowa kurnika, chlewa, obory - wszystkiego, co trzeba, na 10 poziom), te zadania typu "zbierz świnie", "zarób dolary" (te, które normalnie na głównej się pojawiały, gdy mieliśmy wykonane wszystkie inne typu rozbudowa) wrócą? Czy też zostaną mi tylko zadania dzienne (złów bassy i zdobądź doświadczenie)?
    Dostałam odpowiedź, że zadania powrócą jeśli wykonasz wszystkie zadania z obsydianowej farmy.
    Diana
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Dziękuję :)
    Bardzo proszę :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik