Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Wrześniowa Aktualizacja - Rozpoczyna się miesiąc rocznicy BF

Zapraszamy do dyskusji odnośnie najnowszej aktualizacji.
Z jej treścią możecie zapoznać się tutaj.

Komentarz

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Czy Wy się cofacie z urodzinami ...? W magazynie z flagami mam flagę na 10 - Urodziny BF ..., teraz wrzucacie flagę na 9- rocznicę ...? czegoś tu nie rozumię ..? :( 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Czy Wy się cofacie z urodzinami ...? W magazynie z flagami mam flagę na 10 - Urodziny BF ..., teraz wrzucacie flagę na 9- rocznicę ...? czegoś tu nie rozumię ..? :( 
    To flaga 10 lat GGS  a nie BF  :)
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    ta w magazynie jest na 10 urodziny Goodgame Studios , ta na  9 urodziny Big Farm :))
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Czy Wy się cofacie z urodzinami ...? W magazynie z flagami mam flagę na 10 - Urodziny BF ..., teraz wrzucacie flagę na 9- rocznicę ...? czegoś tu nie rozumię ..? :( 
    Witaj :)
    Flagę dostaliśmy w zeszłym roku na 10 urodziny GGS ,teraz będziesz mieć możliwość zdobycia flagi na 9 urodziny Big Farm.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    BF świętuje 9 urodziny...
    mamy też kolejne wydarzenia jesienne...
    to samo, co było rok temu...
    szkoda, że Zespół z okazji tych 9 urodzin nie dał nam nawet 1 fioletowego katalizatora...
    zamiast małej dekoracji w silosie duży kurnik... Mam już ich kilka w magazynie, kolejny mi nie jest potrzebny...
    za to katalizatory są potrzebne Wszystkim...
    zmieniliście laboratorium (tak na marginesie, miało być poprawione i jakoś nic o tym nie słychać...)
    ulepszaliśmy to, co jest... I PO CO? Od długiego czasu nie przybył mi ani 1 fioletowy katalizator...
    To może Zespół odda mi dolary i diamenty, które włożyłam w rozbudowę? Szlak mnie trafia, że budynek, w który włożyłam masę dolarów i naprawdę dużo diamentów stoi pusty...
    I niech Zespół nie tłumaczy, że nagrody są takie jak rok temu... i że katalizatory wrócą... bo do zimy daleko a w wydarzeniach zimowych też może nie być katalizatorów...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    BF świętuje 9 urodziny...
    mamy też kolejne wydarzenia jesienne...
    to samo, co było rok temu...
    szkoda, że Zespół z okazji tych 9 urodzin nie dał nam nawet 1 fioletowego katalizatora...
    zamiast małej dekoracji w silosie duży kurnik... Mam już ich kilka w magazynie, kolejny mi nie jest potrzebny...
    za to katalizatory są potrzebne Wszystkim...
    zmieniliście laboratorium (tak na marginesie, miało być poprawione i jakoś nic o tym nie słychać...)
    ulepszaliśmy to, co jest... I PO CO? Od długiego czasu nie przybył mi ani 1 fioletowy katalizator...
    To może Zespół odda mi dolary i diamenty, które włożyłam w rozbudowę? Szlak mnie trafia, że budynek, w który włożyłam masę dolarów i naprawdę dużo diamentów stoi pusty...
    I niech Zespół nie tłumaczy, że nagrody są takie jak rok temu... i że katalizatory wrócą... bo do zimy daleko a w wydarzeniach zimowych też może nie być katalizatorów...
    Witam  :)
    Przekazałam Twoją opinię.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik