Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Koński sezon i święto ciężkiej pracy

Jesienne wydarzenia

Witajcie, Farmerki i Farmerzy!

Czas przygotować akcesoria do kąpieli i wezwać znajomych! Tym razem wybieramy się na otwarte morze. Oprócz tego na Waszych farmach pojawiają się jesienne wydarzenia.


Na morskim dnie

Jesienne wydarzenia

W najnowszej edycji końskiego sezonu spotykamy się z mieszkańcami mórz i oceanów. Zajedźcie na swoich wierzchowcach na metę i zagarniajcie punkty, które dadzą Wam szansę na zdobycie awatarów przedstawiających czerwoną ośmiornicę, karpia koi, a nawet czarną rozdymkę!

Awatary to nie wszystko, co można wygrać w najnowszym końskim sezonie. W każdej z kategorii oczekuje cała masa nagród, a gracze, którzy znajdą się wśród najlepszych uczestników, będą mieć szansę na zdobycie rozdymkowego trofeum!


Dobra zabawa w towarzystwie znajomych

wito cikiej pracy

Jesienna edycja sojuszniczego święta ciężkiej pracy zaczyna się już dziś! Zbierzcie znajomych i ruszajcie do wspólnego gromadzenia punktów w tych jakże bajecznych okolicznościach przyrody! W tej wersji sojuszniczego święta ciężkiej pracy każdy znajdzie coś dla siebie!


Więcej jesiennej premii Prime Time!

Prime Time

Warto wypróbować jesienne wydanie premii Prime Time. Nie pożałujecie! Będziecie mieć dziś kilka okazji, aby skorzystać z premii Prime Time i wznieść się na wyżyny!

 

Pozdrowienia, Greta z Big Farm


Sign In to comment.