Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Budka z kebabem

Mam pewien pomysł zauważyłem że w grze nie ma za bardzo co robić ze świnkami można je tylko sprzedawać lub pozbywać się w misjach a gdyby tak można je było przerobić np. na kebab działało to by na takiej samej zasadzie jak piekarnia w grze co sądzicie o takim pomyśle :)

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mariusz85 (PL1) powiedział(a):
    Mam pewien pomysł zauważyłem że w grze nie ma za bardzo co robić ze świnkami można je tylko sprzedawać lub pozbywać się w misjach a gdyby tak można je było przerobić np. na kebab działało to by na takiej samej zasadzie jak piekarnia w grze co sądzicie o takim pomyśle :)
    Witam :)
    Przekazałam Twoją sugestię do Zespołu.
    Diana
  • DoniaZet (PL1)DoniaZet (PL1) PL1 Posty: 28
    Swietny pomysł! Tak samo osły w sumie bezużyteczne, na salami:) Przydałaby się jakaś przetwórnia mięsa.
  • Frigga (PL1)Frigga (PL1) PL1 Posty: 7
    edytowano 18.09.2021
    Świetny pomysł :). Sugerowałabym też zmienić nazwę Piekarni na Cukiernię (no chyba że dodać do niej opcję wyrobów pieczywa a jak nie to) dodać właśnie taką Piekarnię gdzie będzie można piec różnego rodzaju pieczywo! :). Ogólnie myślę też że można by dodać jakieś nowe cukiernicze wypieki :)

    (przepraszam zapomniałam o opcji edytuj)
  • Frigga (PL1)Frigga (PL1) PL1 Posty: 7
    Przetwórnia mięsa i kiełbaski salami wędlinki to jest to :)
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Pamiętam...kilka lat temu również był taki pomysł i odpowiedź brzmiała, że NIE bo grają tu ludzie różnych wyznań i nie każdy sobie życzy w grze, że świnki się przerabia na kiełbasę. To było wtedy gdy jeszcze Diany tu nie było. 
  • DoniaZet (PL1)DoniaZet (PL1) PL1 Posty: 28
    Mirka64 (PL1) powiedział(a):
    Pamiętam...kilka lat temu również był taki pomysł i odpowiedź brzmiała, że NIE bo grają tu ludzie różnych wyznań i nie każdy sobie życzy w grze, że świnki się przerabia na kiełbasę. To było wtedy gdy jeszcze Diany tu nie było. 
    Poważnie? To chyba lekka przesada, rownie dobrze można likwidować w realu budki z kebabem, bo ktoś nie je mięsa, ze skrajności w skrajność. 
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    To samo myślę...moderator może odszukać tą kwestię...ale jak widać zero odpowiedzi.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik