Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja - Bądźcie bardziej zorganizowani!

2»

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Klika minut przed końcem, globalne wydarzenie zniknęło...
    odświeżałam stronę kilka razy, nic to nie dało...
    dostaniemy nagrody?
    Witam :)
    Wydarzenie się skończyło. Nagrody już się pojawiły, choć chwile trzeba było poczekać na nie.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    ja nagrodę dostałem, otworz powiadomienia nieodebranych nagrod. jesli nie ma, to się przeloguj :) a potem to już w inwentarzu na glownej...
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    edytowano 05.09.2021
    Czytam sobie, czytam bo mnie zastanowiło czy inni gracze tak samo są zmęczeni wprowadzanymi zmianami jak ja od dłuższego czasu. Ostatnia zmiana spowodowała, że nawet nie wiem co powinnam robić w evencie, a te ciągłe rolowanie zadań niczemu nie służy, a już na pewno nie ułatwia orientacji w grze. Napiszę coś co większość z Was wie. Gry farmopodobne nie kończą się BigFarm. Nie gonię już w BF, bo pomimo prawie 10 lat i wysokiego poziomu, przy którym teoretycznie powinnam wiele móc, mogę niewiele. Nie zamierzam wydać ani złotówki na coś co systematycznie idzie w dół. Nie można reklamować innych gier ale można napisać, że się w inną grę gra, Ja gram, znowu mam radochę z nowości i muszę kombinować, żeby przy niskim poziomie mi na wszystko starczyło ale wiem, że z czasem będzie łatwiej. Nie muszę grać z ludźmi i liczyć na to, że oni włożą do gry tyle samo co ja, ale mam sąsiadów, którzy mogą mi przekazać coś czego potrzebuję - bardzo fajne rozwiązanie. Sama decyduję co i kiedy robię i jaki event odpuszczam, bo jest jeszcze nie na moje siły. Podsumowując: grajcie w BF jeżeli chcecie ale naprawdę, można grać inaczej, spokojniej, lepiej i w swoim tempie. Trzeba tylko odpuścić coś co powoduje irytację i poszukać nowych wyzwań. Tak czy inaczej powodzenia w BF ;)

    Edit: zapomniałam dodać najważniejsze. O tej nowej grze dowiedziałam się z reklamy na BF, która mi się pojawiła na bocznym pasku. Tamta gra, podobnie jak BF utrzymuje się z graczy ale żadne reklamy nie pojawiają się ani przy logowaniu ani w trakcie gry.
    Post edited by Doris40 (PL1) on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    oj tam, każda gra, utrzymuje się z graczy.  jesli ich nie będzie to nikt tam za reklamy nie zapłaci :)
  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    ja też myślę o zakończeniu gry, coraz więcej "ulepszeń" tylko zniechęca, na stadninę nie zaglądam od 2 miesięcy...chyba straciłam entuzjazm

  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):

    jeszcze błąd z kwiatowej
    mam tam dużo do zebrania (oprócz tej esencji) a na pasku po prawej jest inf, że nic nie ma

    może i ten błąd Zespół przy okazji naprawi?
    Niestety tego błędu nie można odtworzyć, powinno pomóc odświeżenie strony.
    Diana
    niestety odswieżanie strony nic tutaj nie pomaga . Problem sie pojawił w momencie umieszczenia zatoki syrenek na dwóch farmach - od tego czasu nie ma informacji o zbiorach ani na kwiatowej ani w strefie połowów
    a jesli czasem coś się na pasku pojawi, to i tak są to jakieś dziwne wskazania ( np. ostatni  produkt nastawiony do produkcji ) co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    alaska01 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):

    jeszcze błąd z kwiatowej
    mam tam dużo do zebrania (oprócz tej esencji) a na pasku po prawej jest inf, że nic nie ma

    może i ten błąd Zespół przy okazji naprawi?
    Niestety tego błędu nie można odtworzyć, powinno pomóc odświeżenie strony.
    Diana
    niestety odswieżanie strony nic tutaj nie pomaga . Problem sie pojawił w momencie umieszczenia zatoki syrenek na dwóch farmach - od tego czasu nie ma informacji o zbiorach ani na kwiatowej ani w strefie połowów
    a jesli czasem coś się na pasku pojawi, to i tak są to jakieś dziwne wskazania ( np. ostatni  produkt nastawiony do produkcji ) co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością
    Cześć
    To jest błąd po ostatniej aktualizacji. Jest zgłaszany do naprawy.
  • Frigga (PL1)Frigga (PL1) PL1 Posty: 7
    Witam :) Chciałabym dać upust swojej frustracji gdyż aktualizacja zdezorganizowała mi całą rozgrywkę. To jest prawdziwa męka by nawigować teraz w menu zadań. Muszę cały czas wchodzić w menu szukać zadań i sprawdzać czy je już zrobiłam bo mam tylko te 3 miejsca na śledzenie. Było dobrze jest źle :/. Ogólnie aktualizację uznaję za duży minus :/
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    RanczerVeana (PL1) powiedział(a):
    Witam :) Chciałabym dać upust swojej frustracji gdyż aktualizacja zdezorganizowała mi całą rozgrywkę. To jest prawdziwa męka by nawigować teraz w menu zadań. Muszę cały czas wchodzić w menu szukać zadań i sprawdzać czy je już zrobiłam bo mam tylko te 3 miejsca na śledzenie. Było dobrze jest źle :/. Ogólnie aktualizację uznaję za duży minus :/
    Witam :)
    Dziękuję za opinię, przekaże ją do Zespołu.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik