Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Nowa aktualizacja - Bądźcie bardziej zorganizowani!

TOMTOM Moderator Posty: 406
edytowano 30.08.2021 w Oficjalne Ogłoszenia

2021 August Update

Witajcie Farmerzy!!!

Nowa aktualizacja jest już w drodze na Wasze farmę! Co prawda nie wracamy do szkoły z Big Farm, ale pomożemy Wam w organizacji,  lepszym przeglądzie zadań i list rzeczy do zrobienia i o wiele więcej. Otwórzmy nasze podręczniki i spojrzyjmy na to.

                        21

Dziennik misji otwiera się

2021 August Update

Macie już  dość klikania w ogromną liczbę zadań, które zrobiliście w trakcie trwania Waszej  podróży po Big Farm? Nie chcielibyście, aby były wszystkie w jednym zorganizowanym miejscu ? Księga misji stanie się Waszym nowym najlepszym przyjacielem. Zaprojektowana została  jak poręczny elegancki notatnik. Wszystkie Wasze zadania zostały starannie poukładane. Bez kłopotu będziecie mogli  teraz je odnaleźć.

Księgę misji znajdziecie tam gdzie wcześniej były wszystkie zadania. Klikając w nią zajrzycie do środka. Będą tam czekały różne zadania takie jak : codzienne ,eventowe i specyficzne dla danej farmy.


2021 August Update

 

Ulubione w Dzienniku Zadań mogą być używane do tworzenia zakładek do zadań, które chcesz mieć cały czas na oku. Możesz wybrać dwa zadania na farmę. Te zadania oznaczone zakładkami pojawią się pod dziennikiem zadań z boku ekranu podczas uprawy roli.

 

Dziennik zadań będzie bardzo pomocny w twoich przedsięwzięciach rolniczych i ma na celu ułatwienie ci życia. To wspaniałe uczucie być doskonale zorganizowanym!!

 21

Wymiana na rzecz badań !

2021 August Update

Nadchodzą zmiany w Laboratorium. Aby ułatwić Wam życie w Laboratorium Farmy wprowadzamy wymianę katalizatorów. Funkcja ta pozwala na wymianę katalizatorów z wyższego poziomu na katalizatory z niższego poziomu i na odwrót. Czasami po prostu nie macie odpowiedniej ilości rzadkich katalizatorów do swojego projektu laboratoryjnego. Za to posiadacie katalizatory na niższym poziomie, których nie chcecie lub nie możecie użyć, ponieważ nie odblokowaliście jeszcze tego etapu laboratorium. Wymiana katalizatorów pomoże Wam w tym! Możecie od razu wymienić katalizatory na niższe, ale żeby wymienić je na wyższe, musicie najpierw być w stanie użyć katalizatora w laboratorium.

Giełda katalizatorów to nowo dodana zakładka w Waszym laboratorium. Korzystajcie z niej do woli!

21

Lokalizacja, Lokalizacja, Lokalizacja

2021 August Update

Parking na farmie jest zatłoczony, a restauracja rybna jest zbyt daleko od wybrzeża? Cóż, spójrzcie jeszcze raz! Od tej pory transporter koni nie będzie już pojawiał się na parkingu, ale dostanie  swoje własne miejsce na głównej farmie. Po kliknięciu zostaniecie natychmiast przeniesieni do okna sezonu konnego, gdzie możesz poprowadzić swoje konie do zwycięstwa!

Restauracja Zatoka Syrenek będzie od teraz widoczna również w regionie połowów. To tak samo jak oryginalna restauracja, ale także w regionie rybackim. Ułatwia to zarządzanie ulubionym morskim miejscem.

21

Następujące błędy zostaną naprawione w tej aktualizacji:

  • Piekarnia -  błąd, który uniemożliwiał wyświetlanie składników receptury
  • Piekarnia/Mleczarnia -  błąd, który uniemożliwiał rozpoczęcie produkcji w mleczarni i piekarni za pomocą przycisku "Zwinnego Siewnika", gdy były to jedyne budynki do ponownego uruchomienia
  • Globalne Wydarzenie Punktowe - błąd z doliczaniem humusu przy sianiu tulipanów -ogrody plażowe
21

I to wszystko co przygotowaliśmy! Z pewnością nie możecie się już doczekać, aby zorganizować Wasze zadania w Dzienniku zadań i wymienić kilka fiolek w laboratorium na farmie.  

Pozdrawiam Tessa z Big Farm


Post edited by Diana on
Sign In to comment.