Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Czerwcowa aktualizacja - Wydarzenia dla wszystkich !!!

Zapraszamy do dyskusji na temat nowego ogłoszenia :)

Komentarz

• Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,435
    O czym tu dyskutować, jak i tak większość graczy nie ma tylu  obsydianów ile trzeba do uruchomienia farmy obsydianowej. Za głupich graczy macie czy co?  Poza tym głos graczy i tak nie ma znaczenia... szkoda pisania

• amik23 (PL1)amik23 (PL1) PL1 Posty: 470
    Dlaczego od jakiegoś czasu wiele obiektów na farmie nie ma "głowy"?

na obrazku jest świnka z głównej farmy.
    Na kwiatowej mam często ucięte pasieki.

• amik23 (PL1)amik23 (PL1) PL1 Posty: 470
    edytowano 17.06.2021
    Zespół jedno naprawia, drugie psuje... Psuje nam zabawę...
    o 15 zaczął się mecz... nie było mnie kilka godzin, ale udało mi się wrócić do domu przed 15... myślałam, że coś zbiorę na farmie i jeszcze coś postawię na mecz... i ............................

część osób dostała nagrody za mecz Austria - Macedonia Północna. ja nie dostałam... napisałam w tej sprawie do Supportu...
    W odpowiedzi przeczytałam m.in.
    "Dla wszystkich graczy przyznana została rekompensata.

W związku z tym, że rekompensata ta była globalna, technicznie niemożliwe jest abyśmy przyznawali indywidualnie nagrody/dodatkowe rekompensaty dla graczy."

oczywiście nagród nie dostałam... tak Zespół nas traktuje...
    ciekawe wg jakiego klucza dał nagrody tym, co je dostali...
    może wg tego, co sprawił, że tylko wybrani mają na targu homary...
    Post edited by Diana on

• DianaDiana Moderator, ModGreen Posty: 2,899
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    o 15 zaczął się mecz... nie było mnie kilka godzin, ale udało mi się wrócić do domu przed 15... myślałam, że coś zbiorę na farmie i jeszcze coś postawię na mecz... i ............................

część osób dostała nagrody za mecz Austria - Macedonia Północna. ja nie dostałam... napisałam w tej sprawie do Supportu...

W związku z tym, że rekompensata ta była globalna, technicznie niemożliwe jest abyśmy przyznawali indywidualnie nagrody/dodatkowe rekompensaty dla graczy."

Witam :)
    Przykro mi że tak odpisali. Poprawka naprawiła ogród plażowy choć tyle.
    Diana
  • TheAsia (PL1)TheAsia (PL1) PL1 Posty: 38
    edytowano 17.06.2021
    amik23 (PL1) powiedział(a):

Wszyscy co napisali  do suportu dostali jednakową odpowiedź . Co dziwne 1/4 graczy  dostała nagrody w poniedziałek za mecz Austria- Macedonia. Co lepsze, niektórzy naprawdę postawili spore  sumy na doszkalanie drużyn, a ggs, myśli, że jakieś 5 tysięcy gwizdków rozwiąże sprawę kilku- nastu tysięcy/ milionów pucharków, lecz co najdziwniejsze jest to, że na ten mecz nagle gra nie działała - tzn. mecze nie zablokowały się, ale na ostatni mecz w tym samym dniu gra nagle odżyła i mecze się zablokowały.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik