Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Czerwcowa aktualizacja - Wydarzenia dla wszystkich !!!

TOMTOM Moderator Posty: 399
edytowano 15.06.2021 w Oficjalne Ogłoszenia


  2021 June Update

Witajcie Farmerzy!!!
Nadszedł czas na kolejną aktualizację. Czerwcowa aktualizacja sprawi, że wydarzenia będą dostępne prawie dla każdego z Was, zdradzimy też więcej szczegółów odnośnie Obsydianowej Farmy. Jesteście gotowi do nowości ?To zaczynamy!

Wykrzyczcie to do mnie


   2021 June Update


 Widzicie  fioletowe wykrzykniki na parkingu, klikacie na wydarzenie, czytacie informację , których potrzebujecie  i bierzecie udział w nim . Potem wracacie następnego dnia lub odświeżacie stronę i nagle wszystkie fioletowe wykrzykniki są z powrotem! Musicie klikać na nie ponownie ,aby zobaczyć wszystkie działające wydarzenia. Już  tak nie będzie. Od tej aktualizacji, wykrzykniki będą działać inaczej.

Klikasz na wydarzenie raz, a wykrzyknik nie pojawi się ponownie przez cały czas trwania wydarzenia, chyba że pojawią się nowe informacje do sprawdzenia! Od teraz to będziemy nazywać informacjami!                              


Wszystko układa się w całość


                                                                   2021 June UpdateTa zmiana jest głównie dla nowych graczy Big Farm. Zmieniamy poziomy odblokowania  niektórych wydarzeń, aby uczynić je bardziej przyjaznymi i dostępnymi dla graczy . Przykładowo, wydarzenia tematyczne były odblokowywane na różnych poziomach od 12 do 16. Teraz wszystkie będą odblokowane na poziomie 14,  dzięki czemu zyskacie dostęp do wszystkich wydarzeń tematycznych w tym samym czasie.


Farma Obsydianu - wstępna zapowiedź


                                                                 
                                                   
                                                                      2021 June Update 


Zbliża się dzień, w którym nasi najszybsi gracze odblokują Obsydianową Farmę. Co powiecie na to, abyśmy jeszcze raz przyjrzeli się Obsydianowej Farmie. Zobaczymy niektóre z budynków, które będziecie mogli zbudować i produkty, jakie będziecie mogli produkować. Na przykład: pracownicy farmy przeniosą się do pięknych chat, a na polach będzie można siać nowe nasiona takie jak: żyto, szałwia, ikra łososia królewskiego oraz wiele innych!  Kiedy już odpowiednio się urządzicie, będziecie mogli skorzystać z nowych  budynków, takich jak oranżeria. Pozwoli ona na produkcję złożonego humus i nasion przydatnych na Waszych głównych farmach! Na Obsydianowej Farmie jest wiele do zrobienia!Następujące błędy zostaną naprawione w tej aktualizacji:


  • Sklep -  błąd który powodował ,że podczas próby zakupu kuponów dla menagera produkcji synchronicznej, link nie prowadził do właściwej zakładki sklepu w grze.
  •  Błąd, który powodował, że przycisk powiadomienia o nagrodzie wyświetlał „1”, nawet jeśli nie ma już żadnych nagród do odebrania.
  •  Błąd, który powodował, że zwinny siewnik  był niewidoczny po wyłączeniu i włączeniu animacji
  • Święto ciężkiej pracy –  problem z wyświetlaniem,  wzmocnienie  punktów z dekoracji "Plażowe ognisko" nie były wyświetlane w menu punktów.
  • Problem, który uniemożliwiał prawidłowe działanie szybkiego humusu podczas powtarzania produkcji.
  • Piłkarka gorączka -błąd ,kory sprawiał ,że nie działał humus po zasianiu trawy stadionowej na plażowych ogrodach.
  • Fabryka dżemu-  problem z limitem przechowywania cukru owocowego.
.

To wszystko jeśli chodzi o czerwcową aktualizację! Cieszcie się nową funkcjonalnością gry. Dziękuję Wam za grę w Big Farm!
Pozdrawiam,
Tessa z Big Farm 

FarmFact by Matilda McMuffin: Uwielbiam cieplejsze temperatury i pieczenie ciast! Wraz z nadejściem lata moje ciasta za każdym razem stają się bardziej tropikalne, a dzieci to uwielbiają!

Post edited by Diana on
Sign In to comment.