Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Rusza Piłkarska Gorączka 2021

Pikarska Gorczka 2021

Witajcie, Farmerki i Farmerzy!

Wiecie, co Farmerki i Farmerzy z Big Farm mają wspólnego z piłkarzami? Obie grupy przepadają wprost za porządną murawą! Najgorętsze wydarzenie sezonu – Piłkarska Gorączka – powraca i rozpocznie się wraz z nadchodzącymi mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Wejdźmy na boisko i rozpocznijmy miesiąc piłkarskiego święta.


Prezent na początek rozgrywek

Pikarska Gorczka 2021

Na początek Piłkarskiej Gorączki mamy dla każdego darmowy prezent początkowy, a w nim – dekoracja Futbolowa krowa, nasiona roślin wydarzenia oraz gwizdki. Wszyscy uczestnicy będą więc mogli obstawiać gwizdkami swoje ulubione drużyny od samego początku wydarzenia.

W jaki sposób można wziąć udział w wydarzeniu?

Pikarska Gorczka 2021

Na trzech głównych farmach należy gromadzić wyposażenie trenerskie w toku zbiorów. Wyposażenie zwiera trzy rodzaje elementów wydarzenia: puchary, piłki oraz gwizdki.

Gwizdki służą do obstawiania wybranych drużyn w zakładach. Każdy gol śledzonej drużyny zdobyty podczas prawdziwego meczu zapewnia dodatkowe puchary i piłki.

Okazje na wspaniałe nagrody

Pikarska Gorczka 2021

Puchary uwzględniane są w kwalifikacji wydarzenia, która wiąże się z nagrodami za najwyższe pozycje, takimi jak dekoracje związane z Piłkarską Gorączką. Piłki dają dostęp do wspaniałego zestawu 200 nagród za aktywność. Im więcej zdobytych piłek, tym potężniejsze stają się nagrody!


Gorączkowa premia Prime Time rzędu 150%

Prime Time rzdu 150

W celu uświetnienia Piłkarskiej Gorączki przygotowaliśmy oferty Prime Time rzędu 150% na złoto. Są one dostępne dzisiaj! Nie zwlekajcie i zdobywajcie jeszcze więcej gwizdków na nadchodzące mecze!


Czy Wy także nie możecie doczekać się całego miesiąca atrakcji i ekscytujących meczów piłkarskich? Bawcie się dobrze!

Pozdrowienia, Tessa z Big Farm


Sign In to comment.