Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Majowa aktualizacja - Coraz więcej udogodnień

TOMTOM Moderator Posty: 406
edytowano 31.05.2021 w Oficjalne Ogłoszenia


Witajcie Farmerzy,

Wasze farmy rozrastają się z dnia na dzień! Zarządzająca wieloma gospodarstwami w tym samym czasie ,jesteście bardzo zorganizowani , zajmując się tak wieloma rzeczami na co dzień. Najpierw siejecie polne  kwiaty, a następnie trzeba szybko wyprodukować kukurydzę na paszę dla kurcząt i tak dalej. Cykl produkcyjny nigdy się nie zatrzyma. A co jeśli będziecie mogli zorganizować wszystkie  produkcje w jednym miejscu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? Oto jest! Nowa funkcja " Menedżer Produkcji Synchronicznej " zrobi wszystko dla zapracowanych Farmerów, takich jak Wy Zobaczmy co można  z tym zrobić!


Menedżer Produkcji SynchronicznejDzięki nowej funkcji Menedżer Produkcji Synchronicznej będziecie mieli możliwość masowo produkować towary rolne w bardzo elastyczny sposób. Funkcja będzie dostępna dla upraw na polach, w stajniach dla zwierząt i sadów owocowych w trzech gospodarstwach podstawowych od poziomu 35. W dłuższej perspektywie funkcja ta rzeczywiście zostanie rozszerzona na gospodarstwa tymczasowe i tak dalej.

Jak używać?W oknie dialogowym Menedżera wielu produkcji można sterować wieloma produkcjami, takimi jak rodzaje towarów, ilość wyprodukowanych towarów i liczba użytych budynków produkcyjnych. Ale przed rozpoczęciem jakiejkolwiek produkcji musisz aktywować Menedżer Produkcji Synchronicznej za pomocą specjalnych kuponów, które pozwalają na korzystanie z tej funkcji przez ograniczony czas.

Zdobądź kupon!


Istnieją cztery rodzaje kuponów i każdy z nich oferuje inny czas działania.  Im wyższy typ kuponu, tym dłuższy jest czas jego działania . Brązowy kupon produkcyjny, którego czas działania to godzina, możecie zdobyć w sklepie w grze. Jednocześnie można posiadać tylko do 10 brązowych kuponów w tym samym czasie. Pozostałe kupony premium są również sprzedawane w sklepie w grze i można ich przechowywać dowolną ilość.

Więcej udogodnień z nową subskrypcją


Dzięki subskrypcji nowego pakietu Big Farm Club, który będzie wkrótce dostępny, Menedżer Produkcji Synchronicznej  jest dostępny bez konieczności kupowania kuponu! Zalecamy subskrypcję, jeśli jesteś bardzo produktywnym Farmerem!

Teraz, gdy wszystko będzie  skonfigurowane, możecie przystąpić do pracy! Wystarczy nacisnąć przycisk Produkcja i rozpocząć  masowe produkcje!

Na koniec, ale nie mniej ważne jest to, że w związku z nowym uruchomieniem Menedżer Produkcji Synchronicznej, rozdajemy darmowe Brązowy kupon produkcji dla tych, którzy już odblokowali tę funkcję na swoim poziomie farmy! Wypróbujcie nowy Menedżer Produkcji Synchronicznej i przekonajcie się, jak bardzo może być wygodny!


Uwaga: Nowy Menadżer Produkcji Synchroniczne będzie dostępny w grze w ciągu najbliższych dni po aktualizacjiZapiszcie się do naszego Biuletynu 


Czy zapisaliście się już do naszego Biuletynu Big Farm? Warto otrzymywać nasz biuletyn, ponieważ zawiera on nie tylko informacje związane z grą, ale także okazjonalne, ekskluzywne prezenty z biuletynu itp. Ponadto, dodaliśmy dodatkowe zadanie za zapisanie się do biuletynu. Nowe zadanie pojawi się na pasku zadań po lewej stronie ekranu gry, jeśli jeszcze nie jesteś zapisany, a nawet zaoferuje nagrodę za wykonanie zadania! Sami zobaczcie!


Następujące błędy zostaną naprawione w tej aktualizacji:

 • Sezon konny -  błąd, w wyniku którego obecna pozycja nagrody za aktywność nie była wyśrodkowana podczas otwierania okna dialogowego.

 • Ikona ogłoszenia -  problem polegający na tym, że wykrzyknik nie znikał po otwarciu / zamknięciu okna komunikatu.

 • Ikona ogłoszenia -  błąd, przez który ikona była wyświetlana w Krainie Marzeń.
 • Misje -  błąd powodujący wyświetlanie nieprawidłowej grafiki w misjach odłożonych na półkę.

 • Dekoracja „Jajeczne harce” –  błąd, który powodował migotanie animacji dekoracji.

 • Wydarzenie Złotego Tygodnia -  błąd, przez który dekoracja nagrody nie była poprawnie wyświetlana w oknie dialogowym nagrody, gdy dekoracja osiągnęła maksymalne wartości.

 • Wydarzenie Złoty Tydzień –  błąd, który powodował wyświetlanie Tanuki nad znakiem farmy.

 • Wiosenna obora - błąd, który powodował, że do jej produkcji stosowano niewłaściwy podręcznik,

 • Dekoracyjna Dolina -  błąd, który powodował wyświetlanie kodu błędu podczas umieszczania luksusowej dekoracji powozu .
 • Kraina Marzeń :  błąd, który powodował, że przycisk statku w piekarni nie był szary po usunięciu jakichkolwiek wysłanych przedmiotów.

 • Kraina Marzeń Gretty -naprawiono błąd, w wyniku którego niektóre specjalne nasiona wypadały z pola po zebraniu diamentowych kwiatów.
To wszystko w tej aktualizacji! Nie mogę się doczekać, kiedy wszyscy farmerzy skorzystają z nowego Menedżera produkcji wielokrotnej i zrobią dużo szybsze postępy, aby otworzyć tajemniczą Obsydianową Farmę!

Pozdrawiamy,

Zespół społeczności Big Farm


Post edited by Diana on
Sign In to comment.