Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

Obsydian - jak zdobyć w lidze farmerskiej.

Witam,
Mam pytanie odnośnie w jaki sposób zdobyć obsydian do badań. Czy trzeba jakieś zadania w lidze farmerskiej wykonać ? Czy muszę być w sojuszu?
Czy ktoś może mi to wyjaśnić krok po kroku?
Pozdrawiam,
Sebastian

Najlepsza odpowiedź

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 25.05.2021 Odpowiedź ✓
    jeyandes (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie w jaki sposób zdobyć obsydian do badań. Czy trzeba jakieś zadania w lidze farmerskiej wykonać ? Czy muszę być w sojuszu?
    Czy ktoś może mi to wyjaśnić krok po kroku?
    Pozdrawiam,
    Sebastian
    Witam :)
    Zdobywając medale i tytuły w Lidze farmerskiej masz obsydian jako nagrodę. Medale zdobywasz biorąc udział w wydarzeniach ligowych takich jak Wioskowy jarmark, Mistrzostwa sojusznicze czy wydarzenia ciężkiej pracy. 

    Tak trzeba być w sojuszu ,aby zdobyć obsydian.
    Diana

Odpowiedzi

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 25.05.2021 Odpowiedź ✓
    jeyandes (PL1) powiedział(a):
    Witam,
    Mam pytanie odnośnie w jaki sposób zdobyć obsydian do badań. Czy trzeba jakieś zadania w lidze farmerskiej wykonać ? Czy muszę być w sojuszu?
    Czy ktoś może mi to wyjaśnić krok po kroku?
    Pozdrawiam,
    Sebastian
    Witam :)
    Zdobywając medale i tytuły w Lidze farmerskiej masz obsydian jako nagrodę. Medale zdobywasz biorąc udział w wydarzeniach ligowych takich jak Wioskowy jarmark, Mistrzostwa sojusznicze czy wydarzenia ciężkiej pracy. 

    Tak trzeba być w sojuszu ,aby zdobyć obsydian.
    Diana
  • Witam. Osiągnęłam 115 poziom od którego podobno powinny się pojawiać obsydiany jako nagroda w lidze farmerskiej. Rozpoczęło się nowe wydarzenie - silos - a ja nadal w nagrodach mam tylko diamenty i skrzynki. Czy muszę coś najpierw aktywować, czy to jakiś błąd?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mirabellka (PL1) powiedział(a):
    Witam. Osiągnęłam 115 poziom od którego podobno powinny się pojawiać obsydiany jako nagroda w lidze farmerskiej. Rozpoczęło się nowe wydarzenie - silos - a ja nadal w nagrodach mam tylko diamenty i skrzynki. Czy muszę coś najpierw aktywować, czy to jakiś błąd?
    Witam
    Czy poziom 115 osiągnęłaś teraz w trakcje trwania obecnej ligi farmerskiej czy przed jej rozpoczęciem?
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik