Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Kwietniowa aktualizacja – Obsydianowa farma

TOMTOM Moderator Posty: 399
edytowano 07.05.2021 w Oficjalne Ogłoszenia

Kwietniowa aktualizacja

Witajcie Farmerki i Farmerzy!

Przyroda budzi się do życia a wraz nią wszystko inne. Dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Oczywiście pory roku się zmieniają, ale mamy dla Was gorącą  kwietniową aktualizację -Obsydianową Farmę. Jest ona w trakcie tworzenia, a Wy możecie pomóc naszym naukowcom uczynić ją zdatną do zamieszkania dla roślin, zwierząt i Waszego nowego domu. Ciekawi? A więc zaczynajmy!

Otwarcie laboratorium badawczego

Laboratorium badawcze

Upewnić się, że projekt naszej obsydianowej farmy odniesie sukces, musimy przeprowadzić badania! Wasze gospodarstwa zostały wyposażone w świeżo założone laboratorium badawcze. Pierwsze badania będą polegać na ulepszeniu laboratorium i gospodarstwa do poziomu 11. Dzięki temu będziecie mogli bardziej zaangażować się w wytwarzanie różnych rzeczy jak i  opracowywać wiele wynalazków za pomocą drzew postępu. Wśród tematów do opracowania pojawi się obsydianowa farma, która zostanie otwarta, gdy ukończycie badania.

Do rozpoczęcia  badań, potrzebny będzie Wam obsydian, który możecie zdobyć w nagrodach za członkostwo w lidze farmerskiej.  Trochę to potrwa, zanim będziecie mogli zacząć i skończyć duży projekt Obsidianowej Farmy, ale zaufajcie nam, będzie warto!Jak działa obsydianowa farma?

Obsydianowa farma

Gdy tylko otworzycie bramy obsydianowej farmy i zaczniecie na niej gospodarować, przekonacie się, że to stała farma! Będziecie mogli uprawiać w Waszych nowych sadach pitaje i śliwki oraz hodować orki i jaszczurki!

Będziecie mogli produkować odblokowywane w laboratorium badawczym nasiona, humus i wiele innych towarów, które przydadzą się na pozostałych farmach. W zasadzie obsydianowa farma stanowi przede wszystkim wsparcie dla pozostałych farm i znacznie wzbogaci Wasze farmerskie życie.

Wkrótce pojawi się więcej informacji na temat obsydianowej farmy. W miarę postępów pierwszych farmerów w prowadzeniu projektów badawczych będziemy ujawniać coraz więcej informacji.


Nie przegapcie ogłoszeń!

Ogoszenia

Dzieje się coś nowego! Wydarzenie właśnie się rozpoczęło! Czekajcie, dlaczego nic o tym nie wiem? – Czy kiedykolwiek spotkało Was coś takiego? Więcej się to nie powtórzy. Dodaliśmy do gry powiadomienia o ogłoszeniach. Jeśli kiedykolwiek przypadkowo klikniecie i zamkniecie jedno z ogłoszeń, nie musicie ponownie ładować gry, aby je zobaczyć. Wystarczy nacisnąć przycisk, a pojawią się wszystkie najnowsze ogłoszenia! Właśnie tak musiało wyglądać zastąpienie listów e-mailami.

Po kliknięciu ikony powiadomień i ponownym zamknięciu okna dialogowego ,ikona znika do czasu udostępnienia nowego ogłoszenia. Jeśli klikniecie opcję „nie pokazuj więcej tego komunikatu” w oknie dialogowym, ikona nie pojawi się ponownie z tymi samymi ogłoszeniami przy następnym logowaniu tak jak poprzednio.


Złote Wyprzedaże, część 2!

Zote Wyprzedae

Wraz z aktualizacją rozszerzyliśmy ofertę Złotych Wyprzedaży o kilka interesujących nowych przedmiotów. Zdobądźcie dwie nowe tymczasowe wiosenne nakładki wzmocnień dla swoich użyźnionych pól. Te nakładki zwiększą produkcję kukurydzykapusty o 200%! Odbierzcie te tymczasowe nakładki za darmo w centrum ofert w przeciągu 24 godziny od zalogowania! Macie też szansę zatrzymać wiosnę, zdobywając budynek wiosenny dom, który pomieści o 10% więcej pracowników w porównaniu do luksusowego domu !

A na koniec mamy dla Was piknik pod kwitnącą wiśnią! Zachwyca swoim wyglądem i zwiększa punkty reputacji o 1%. Można umieścić do 5 takich pikników na każdej farmie.

Cześć 2 Złotych Wyprzedaży potrwa do 2 maja 2021 roku.Następujące błędy zostaną naprawione w tej aktualizacji:

 • - Błąd, w którym brakuje przycisków przewijania w górę na liście rankingowej na końcu Ligi farmerskiej.

 • - Centrum ofert: błąd, który powodował wyświetlanie komunikatu o błędzie w przypadku szybkiego wielokrotnego kupowania czegoś w centrum ofert po przekroczeniu limitu pamięci zamiast wyszarzania "przycisku kupna" po osiągnięciu limitu.

 • - Mleczarnia: błąd, który powodował, że PD nie było dodawane z produktów z mleczarni aż do ponownego wczytania gry.

 • -Problem w turniejach sojuszniczych, gdzie okno dialogowe ładowania wyników globalnych ładowało się w nieskończoność, dopóki nie zostało zamknięte ręcznie, mimo że wyniki były już załadowane.

 • - Stadnina- problem z niepoprawnie wyświetlanym tekstem na tablicy ogłoszeń w komnacie sławy.

 • -  Błąd powodujący wyświetlanie nieprawidłowego tekstu na panelu bocznym efektu obramowania.

 • - Booster Board: Fixed an issue showing incorrect text in the border effect side panel.

 • System zapraszania znajomych: problem, w którym podczas ponownego przypisywania znajomego do drzewa znajomych miejsca znajomych były wyświetlane jako dostępne, ale nic się nie działo po ich kliknięciu.

 • -Naprawionych zostanie kilka literówek w opisach  Krainy Marzeń Grety.

 • - Logowanie na Facebooku:  błąd, który powodował wielokrotne zaliczanie bonusów za zalogowanie .

 • - Błąd we francuskiej wersji językowej, w którym liczby nakładały się na następną linię w oknie dialogowym ukończenia misji.

 • Błąd, który powodował, że produkcja specjalnych nasion polnych kwiatów dawała zbyt wiele punktów podczas wydarzenia Święta ciężkiej pracy.


To tyle na temat tej  aktualizacji! Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, kiedy pierwsi farmerzy otworzą swoje obsydianowe farmy i zasiedlą ten nieaktywny wulkan.

Pozdrowienia, Tessa z Big Farm

* EDIT - dodałam filmik  instruktażowy dotyczący odblokowywania farmy Obsidian ( niektóre dialogi w grze mogą różnić się od wersji na żywo)
https://youtu.be/Nix5OoLz--w
Post edited by Diana on
Sign In to comment.