Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Zetony konstrukcyjne

Dlaczego teraz w silonach nie ma żetonów ?
i czy jakoś można je kupić ?

Odpowiedzi

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Mat3 (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego teraz w silonach nie ma żetonów ?
    i czy jakoś można je kupić ?
    Dobry wieczór  :)
    Nagrody co jakiś czas są zmieniane .Żetony konstrukcyjne obecnie można kupić za bilety Parku Radości, są też jako nagrody w mistrzostwach sojuszniczych .O ile się nie mylę są w silosie rybnym i zwykłym.
    Diana 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Chciałabym zapytać, jak można zdobyć żetony wzmocnień poziomu 4 i 5?

    Rozwijałam targ mleczny z nadzieją, że wyższy poziom kontraktów odblokuje mi wyższy poziom żetonów wzmocnień. Niestety dotarłam w jednym slocie do poziomu 40 i okazało się, że jest to maksimum:



    Poziom ten jednak nie zapewnia mi dostępu do żetonów poziomu wyższego niż 3. Stąd moje pytanie: jak więc zdobyć żetony wyższych poziomów? Czy trzeba coś dodatkowo odblokować? Podwyższyć np. poziom innych kontraktów? Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
  • PandaPanda Moderator, Guest Posty: 2,139
    Cześć.
    Tokeny mleczne mają tylko 1-3 lvl. Piszą o tym w oficjalnym ogloszeniu. Pierwotnie poziom miał wynosić 1-5, ale zmieniono to wraz z wprowadzeniem mleczarni

    Z oficjalnego ogloszenia (30.7.2020):
    ....Doładowywalne tokeny można zdobyć poprzez umowy mleczne i będą one dostępne w trzech różnych wariantach, które można wykorzystać i zebrać.....

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @Panda dziękuję za odpowiedź


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik