Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Nowy system zapraszania znajomych

TOMTOM Moderator Posty: 406
edytowano 08.04.2021 w Oficjalne Ogłoszenia

Easter Sale

Witajcie, Farmerki i Farmerzy!

Praca na farmie to wielka frajda! Podzielcie się nią z innymi! Co to oznacza? Pozwólcie, że opowiem Wam o nowym systemie zaproszeń znajomych i naszym cudownym drzewie przyjaźni!                                                                                                    


Nagrody dla Was i Waszych znajomych

Friend Invite System

Na Waszych farmach właśnie pojawiło się nowe drzewo przyjaźni. Kliknięcie go (lub jego ikony na pasku menu) da Wam dostęp do wielu ciekawych informacji. Drzewo to wyjątkowe miejsce, w którym możecie zapraszać znajomych do gry w Big Farm.

Na drzewie przyjaźni można umieścić portrety do pięciu znajomych i współpracować z nimi w celu zdobycia wspaniałych nagród! Możecie wygrać złoto, licencje na wydobycie złota, diamenty i wiele więcej! Co ważne, nagrody powiązane są z portretami na drzewie, a nie ze znajomymi, których przedstawiają! Gdy uda się Wam ukończyć pole danego portretu i zgarniecie już wszystkie związane z nim nagrody, uzyskacie możliwość dalszej walki o nagrody, jeśli umieścicie na tym samym polu innego znajomego.


Zbudujcie przyjaźń doskonałąFriendship

Jak zdobywać nagrody zapewniane przez drzewo? To łatwizna. Gdy kogoś zaprosicie i osoba ta dołączy do gry, Wy i Wasz znajomy zostaniecie natychmiast nagrodzeni. Od tego momentu możecie też prowadzić wspólnie budowę znajomości, a to jeszcze nie wszystko. Gdy Wasz znajomy osiągnie nowy poziom, otrzymacie nagrodę. Nagrody przyznawane są za przekraczanie określonych progów poziomów. To dopiero długoterminowa znajomość!

Budowy znajomości są realizowane wspólnie i polegają na przekazywaniu produktów farmy. Zbudujcie serię, regularnie przekazując zasoby, i ukończcie budowę szybciej, aby uzyskać więcej szans na skorzystanie z owocu przyjaźni!

O wspaniały owocu przyjaźni

Friend Fruit


Przyjaźń jest cenna niczym złoto i gdy zaprosicie do gry znajomych, na Waszych drzewach pojawią się złote owoce przyjaźni. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że każde zebranie owocu przyjaźni zapewnia także złoto!


Jak zapraszać

Invite Friends

Zapraszanie znajomych do Big Farm to nic trudnego, ale jak się to robi? Wystarczy uruchomić grę i przejść do drzewa przyjaźni na głównej farmie. Można znaleźć tam całą masę opcji związanych z wysyłaniem zaproszeń. Znajomych można zapraszać za pomocą wiadomości e-mail oraz serwisów Facebook, Twitter i Pinterest. Można wysłać też bezpośrednio odnośnik do gry!

Drzewo przyjaźni to coś naprawdę wyjątkowego! Zapraszajcie znajomych i cieszcie się rozkwitem drzewa przyjaźni oraz jego blaskiem na Waszych farmach.


Pozdrawiam, 

Tessa z Big Farm


Matilda McMuffin przedstawia Fakty Farmy: Przyjaźnie to wspaniała rzecz! Mieszkańcy tej farmy stali się dobrymi przyjaciółmi dla tej starszej pani i to dotyczy również Was!Post edited by Diana on
Sign In to comment.