Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Brak diamentów

Witam , czy ktoś miał problem z diamentami na Grecie lub Tessie ? drugie wydarzenie pod rząd zrobiłem wszystkie misje za które można otrzymać 8 tys. Diamentów i nie otrzymałem nic :) może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ? Są tam misje typu zbudowania pol czy oborek , zebrania czy sprzedaży produktów . Robie te misje drugi raz na darmo i nie dostaje diamentów ;) Pisze do supportu to mi odpisuja ze nie znalezli błedów ;) , albo nie chcieli znalezc ;) prosze o Wasze opinie czy ktos z Was mial podobnie ;) 

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 01.04.2021
    Wiedzmin93 (PL1) powiedział(a):
    Witam , czy ktoś miał problem z diamentami na Grecie lub Tessie ? drugie wydarzenie pod rząd zrobiłem wszystkie misje za które można otrzymać 8 tys. Diamentów i nie otrzymałem nic :) może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ? Są tam misje typu zbudowania pol czy oborek , zebrania czy sprzedaży produktów . Robie te misje drugi raz na darmo i nie dostaje diamentów ;) Pisze do supportu to mi odpisuja ze nie znalezli błedów ;) , albo nie chcieli znalezc ;) prosze o Wasze opinie czy ktos z Was mial podobnie ;) 
    Witam 
    Za zadania codzienne w Krainie marzeń nie zdobywa się diamentów tylko takie są nagrody

    Za wykonanie zadań posiadaj obory itp  dostajesz diamenty

    Znajdują się one w inwentarzu -wyposażenie ,ale nie uzbiera się z tego 8 tysięcy. W Krainie  marzeń Grety najwięcej diamentów zdobywa się za pozycje sojuszu lub jako nagroda osobista za wyniki.
    .
    W krainie marzeń Tessy jak wykupisz pakiet złota za 16,99 i spełnisz wymagania  ,dostajesz wtedy 8 tysięcy diamentów .


    Diana
    Post edited by Diana on
  • też się w ten sam sposób nacięłam ,robiłam te zadania i nic ,jak zwykle przepustką do wszystkiego jest złotko 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik