Strona główna Oficjalne Ogłoszenia

Big Farm współpracuje z Discord

Oficjalna zapowied Discord dla Big Farm

Witajcie, Farmerki i Farmerzy!

Dziś mamy dla Was wspaniałe wieści! W kwietniu tego roku uruchomimy oficjalny serwer Discord dla Big Farm!

Czy chcecie należeć do pierwszych farmerów, którzy zaczną korzystać z oficjalnego serwera Discord dla Big Farm? Jeśli tak, nie zapomnijcie pobrać aplikacji Discord i założyć darmowego konta! Przygotujmy się na oficjalną premierę serwera w kwietniu.

Pobierz Discord


Nie znacie jeszcze Discord?

Oficjalna zapowied Discord dla Big Farm

Discord to najpopularniejsze narzędzie komunikacji wśród graczy na świecie. Jest zupełnie darmowe i działa zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. To fantastyczne miejsce, w którym czekają najnowsze wiadomości na temat gry oraz przyjaźni farmerzy z całego świata.

Pobierzcie aplikację Discord i przygotujcie się na premierę!

Pobierz Discord


Przygotujcie się na premierę

Oficjalna zapowied Discord dla Big Farm

Najpierw trzeba stworzyć konto. Kliknijcie poniższy link, aby zarejestrować darmowe konto Discord. Jeśli macie już konto Discord, możecie połączyć się z serwerem po oficjalnej premierze.

Premiera została zaplanowana na kwiecień. Prześlemy Wam zaproszenie na serwer w newsletterach oraz w ogłoszeniach w dniu premiery.

Pobierz Discord


Wybierzcie swój język

Oficjalna zapowied Discord dla Big Farm

Te linki przeniosą Was na oficjalną stronę Discord po angielsku. Aby wybrać preferowany język, przewińcie na dół strony i poszukajcie rozwijanego menu pod sekcją „Your place to talk” w lewej części ekranu.

Pobierz Discord


Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Was wszystkich na oficjalnym serwerze Discord dla Big Farm w kwietniu. Wypatrujcie oficjalnych zaproszeń, które wkrótce roześlemy do wszystkich!

Wasz zespół zarządzania społecznością Big Farm


Sign In to comment.