Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Rozbijcie skorupkę! A może nie?

TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412

Wielkanocna wyprzeda

Witajcie, Farmerki i Farmerzy!

Jestem króliczkiem. Tak naprawdę nazywam się Claire! Wasze farmy są takie piękne. Cieszę się, że mogę poprowadzić Wielkanocne Poszukiwania właśnie na nich!

Znajdźcie i zbierzcie je wszystkie

Szukajcie i zbierajcie

O kurczę, co to takiego? Podczas zbiorów kukurydzy znalazłam kolorowe jajo! Ktoś musiał je tu ukryć. Ciekawe, gdzie jeszcze można znaleźć takie jajka! Oto Wielkanocne Poszukiwania. Pomóżcie mi znaleźć jak najwięcej wielkanocnych jaj ukrytych na waszych farmach! Jeśli nie znajdziemy ich na czas, mogą dopaść je świnie.

Wiosenne Poszukiwania zaczynają się już dziś!


Czekoladowe zające zapewnią wam sukces

Czekoladowy zajc

Kolorowe jajka to nie jedyne przedmioty, które można tu znaleźć. Podczas zbiorów można też trafić na czekoladowe zające i otrzymać za to punkty. Im większe będą wasze zbiory, tym więcej czekoladowych słodkości otrzymacie i tym lepsze będą nagrody! Czeka was przyjemna praca na farmie!

Pozdrowienia, Tessa z Big Farm



Matilda McMuffin przedstawia FaktyFarmy: Claire wreszcie tu jest! Znamy się od dłuższego czasu. To jedna z moich najlepszych przyjaciółek. W końcu udało mi się ją przekonać, aby odwiedziła farmę! Z pewnością spodoba ci się jej uroczy charakter i wspaniałe umiejętności kulinarne.


Sign In to comment.