Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja marcowa – nadchodzi wiosna

13»

Komentarz

  • Rafał J. (PL1)Rafał J. (PL1) PL1 Posty: 32
    ja to nie rozumiem po co jest to trenowanie konia , skoro to nie ma żadnego wpływu na zawody . Rozumiem przegrywać z lepszymi levelami  , ale przegrać z końmi o 50 leveli słabszymi ????? Raz czy dwa wiadomo , wypadek przy pracy . Ale ciagle jak tylko dobija sie do złotej ligi porażki z takimi słabymi chabetami wrrrr to jest loteria i to loteria ustawiona na przegrywanie . Szkoda słów i nerwów na to co zrobiono z konikami
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 31.03.2021
    Okrutnie to wszystko po "sławetnych" zmianach wygląda. Teraz po tak długim czasie to jedynie refleksje z Nas wypływają - wiadomo jakie. Wieje nudą z każdego kąta, nikt Nas nie słucha, Farmy leżą na "łopatkach"...bo nie ma chęci do gry. Nawet ośmiolatek Maślana z "Władców...óch" wiedział na czym polega biznes. A tu w firmie GGS menadżerzy nie potrafią dobrze żyć ze swoimi potencjalnymi "pracodawcami"- czyli graczami. Może jak by byli kierownikami - śmieszą mnie te nazwy- to już nie jest oczekiwanie na lepsze, na laborki ,ale przynajmniej raz określoną, konkretna odpowiedź. Flash się skończył w lutym i kilka dobrych gier wtedy zamknięto. Myślę, że to był dobry powód by cofnąć laborki i przyjąć nowych graczy odciętych od tamtych gier. Wiadomo, nowy by szybko dorównać tym "większym" zakupi złoto, a laborki by to za szybko ułatwiły a reklam Big farm gry jest sporo na Fejsie.
    No, już nawet się ludziom nie chce komentować. Jakie to wymowne.
    Post edited by Mirka64 (PL1) on
  • jola red (PL1)jola red (PL1) PL1 Posty: 120
    Dosc tej nudy. Ile razy zagladam, nie ma co robic w tej grze.. Tak naprawde to tylko kontrakty zostaly. Jak ktos ma nadmiar kasy, to nie chce sie. Zrobcie cos, zeby motywowalo do gry. juz dawno podcieliscie galaz na ktorej siedzicie. pora na opamietanie sie. Nowi gracze nie zastapia starych. Szybko zorientuja sie w czym jest rzecz i zrezygnuja. ile razy trzeba tlumaczyc aby ktos zrozumial DZIWNA, DZIWNA SYTUACJA
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    jola red (PL1) powiedział(a):
    Dosc tej nudy. Ile razy zagladam, nie ma co robic w tej grze.. Tak naprawde to tylko kontrakty zostaly. Jak ktos ma nadmiar kasy, to nie chce sie. Zrobcie cos, zeby motywowalo do gry. juz dawno podcieliscie galaz na ktorej siedzicie. pora na opamietanie sie. Nowi gracze nie zastapia starych. Szybko zorientuja sie w czym jest rzecz i zrezygnuja. ile razy trzeba tlumaczyc aby ktos zrozumial DZIWNA, DZIWNA SYTUACJA
    Podpisuję się obiema rękami. Kiedyś nie przyjmowaliśmy do sojuszu graczy z niskimi poziomami, ale po totalnej demolce - jak się nie chciało ludziom grać i została nas 1/4 poszliśmy w pewnym momencie w przyjmowanie jak leci. Pojawili się nowi gracze w  grze: najpierw grali, a potem zaczęli się świecić na żółto, pomarańczowi i czerwono. No a potem takich usuwam są nieprzydatni bo już zorientowali się co w trawie piszczy i nie grają, bo parcie na kasę  skutecznie ich odstrasza. Jakoś na ten czerwony alergicznie reaguję :)

  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    edytowano 07.04.2021
    Śliwka odpadła.........szkoda. Ludzie z dużymi farmami....koniec gry. To przecież wola GGs=cudownie i gratulacje.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    u mnie połowa ludzi na czerwono,ale nie chce mi się ich usuwać, przecież nowych i tak nie ma. starzy powoli się wykruszają, gram już prawie 9 lat i jeszcze coś tam pociagnę, bo jedno co dobre, nikt mnie nie zaatakuje, nie zniszczy gdybym chwilkę nie grał. Ale jak przerwy zaczną się dluższe to chyba samo kiedyś padnie.... a szkoda.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik