Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Problemy z logowaniem do forum

Grazia2 (PL1)Grazia2 (PL1) Posty: 19
edytowano 20.04.2022 w Pytania ogólne Big Farm
Witam wszystkich. Po długiej przerwie wróciłam do gry, ale od początku mam problemy z logowaniem na forum. W zasadzie mogę wejść, ale nie mogę niczego opublikować. Tylko po zresetowaniu hasła jestem zalogowana. Jak próbuję w kolejnym dniu wejść na forum i używam dopiero co podanego hasła, które nawiasem mówiąc jest takie same jak do gry, to dostaję komunikat, że mój adres nie został zweryfikowany. Pisałam już do admin, ale chociaż reakcja była szybka i miła, to na niewiele się to zdało. Czy możecie coś poradzić?
Pozdrawiam
Ps. Pewnie jak wyłączę grę to znów będę miała problemy z zalogowaniem się na forum, ale przeglądać mogę.
Post edited by Diana on

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Grazia2 (PL1) powiedział(a):
    Witam wszystkich. Po długiej przerwie wróciłam do gry, ale od początku mam problemy z logowaniem na forum. W zasadzie mogę wejść, ale nie mogę niczego opublikować. Tylko po zresetowaniu hasła jestem zalogowana. Jak próbuję w kolejnym dniu wejść na forum i używam dopiero co podanego hasła, które nawiasem mówiąc jest takie same jak do gry, to dostaję komunikat, że mój adres nie został zweryfikowany. Pisałam już do admin, ale chociaż reakcja była szybka i miła, to na niewiele się to zdało. Czy możecie coś poradzić?
    Pozdrawiam
    Ps. Pewnie jak wyłączę grę to znów będę miała problemy z zalogowaniem się na forum, ale przeglądać mogę.
    Witam :)
    Problem z zalogowaniem się na Forum występuję od jakiegoś czasu. Zespół pracuje nad naprawą. W lutym ma on zostać naprawiony. Nie zmieniaj już hasła ,bo to bardzo komplikuje naprawę. Za utrudnienia przepraszam i proszę o cierpliwość.
    Diana
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    Diano dokładnie taki sam problem jak opisała Grazia2 ma mój kolega z sojuszu krzy_farm. Może przeglądać forum, ale nie może nic opublikować.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 24.03.2021
    Tella (PL1) powiedział(a):
    Diano dokładnie taki sam problem jak opisała Grazia2 ma mój kolega z sojuszu krzy_farm. Może przeglądać forum, ale nie może nic opublikować.
    Wiem, dużo graczy ma ten problem, jednak jeszcze nie wiemy dokładnie kiedy zostanie to naprawione.
    Diana 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik