Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

prezenty

Witam, nie raz już jak witałem na kogoś farmie, widziałem że mają różne obiekty produkcyjne, dekoracje itd od innych graczy. wie ktoś w jaki sposób to działa lub jak wysyłać takie prezenty?

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 09.08.2020
    m_scirka (PL1) powiedział(a):
    Witam, nie raz już jak witałem na kogoś farmie, widziałem że mają różne obiekty produkcyjne, dekoracje itd od innych graczy. wie ktoś w jaki sposób to działa lub jak wysyłać takie prezenty?
    Witam
    Różne obiekty produkcyjne,co dokładnie masz na myśli?
    Diana
    Post edited by Diana on
  • m_scirka (PL1)m_scirka (PL1) PL1 Posty: 10
    Gdy spoglądam na kogoś obore lub chlew to widzę napis "prezent od ...", nie wiem na czym to polega
  • m_scirka (PL1) powiedział(a):
    Gdy spoglądam na kogoś obore lub chlew to widzę napis "prezent od ...", nie wiem na czym to polega
    To są "prezenty" "światełka" od graczy ..... One dają więcej produktów .. 

    Pozdrawiam 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 09.08.2020
    m_scirka (PL1) powiedział(a):
    Gdy spoglądam na kogoś obore lub chlew to widzę napis "prezent od ...", nie wiem na czym to polega
    W rożnych wydarzeniach jako nagrody dostaje się prezenty (grabki ,szczotki duże szczęście małe szczęście)znajdziesz je tu:


    i to daje większe zbiory.Również możesz zbierać punkty karmy i w Centrum handlowym wymieniać je na prezenty
    Diana
  • m_scirka (PL1)m_scirka (PL1) PL1 Posty: 10
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    m_scirka (PL1) powiedział(a):
    Gdy spoglądam na kogoś obore lub chlew to widzę napis "prezent od ...", nie wiem na czym to polega
    To są "prezenty" "światełka" od graczy ..... One dają więcej produktów .. 

    Pozdrawiam 
    A jak to komuś przekazać?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    m_scirka (PL1) powiedział(a):
    big bamber (PL1) powiedział(a):
    m_scirka (PL1) powiedział(a):
    Gdy spoglądam na kogoś obore lub chlew to widzę napis "prezent od ...", nie wiem na czym to polega
    To są "prezenty" "światełka" od graczy ..... One dają więcej produktów .. 

    Pozdrawiam 
    A jak to komuś przekazać?
    Wybierasz gracza ,któremu chcesz dać prezent,odwiedzasz Jego farmę. Najeżdżasz kursorem na dany obiekt, otwiera się Psotnik lub Pomocnik. Wybierasz prezent i klikasz użyj.Gracz otrzymuje prezent.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik