Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 30/07/2020 - koktajle mleczne, naleśniki i żetony!!!

24

Komentarz

  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    sprawdzam działanie nowości i mam takie pytanie....

    udało mi sie zdobyc zeton. uruchomiłam go. ciesze sie jak dziecko bo na jabłkach robi sie mleko. czekam całe 3 h.... nareszcie sa.... zbieram. i teraz koniec dobrej zabawy... zeton sie uszkodził. no dobra naprawie. sprawdzmy jak to działa. a tu napraw za zloto a jak chcesz za dolary to cos tam wykup.... mowie no dobra wywale zeton... ale nie nie da sie usunac. siedzi uszkodziany ja jabłkach. a może coś zle robie. porsze o wyjasnienia bo moze sie nie znam. 
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    A ja mam pytanie - dlaczego mleczarnia sama się ulepsza?
    Dlaczego ja nie mogę zdecydować, kiedy ją ulepszę? I dlaczego nie mogę zdecydować, że powiedzmy, poz 3 na daną chwilę mi wystarczy?
    Właśnie, po raz kolejny, po zebraniu zbiorów się ulepszyła... Aby coś w niej zrobić, potrzebne 4 ludziki... Tylko aktualnie mam ich 0...

    Działki w parku z dekoracjami kupowaliśmy za jakieś zbierane m.in. w młynie kupony. Jak uzbieraliśmy, działki same się nie kupowały. Czy w przypadku mleczarni nie można zrobić tak samo???
    Farmy nie są z gumy, na wielu nie ma miejsca. Trzeba planować, co zburzyć, co zbudować... Teraz mleczarnia będzie stała, bo brakuje mi ludzików... A jak już będę miała, może znów sama się ulepszy i znów będzie brakować...

    Diano, przekaż tę inf Zespołowi. Może przemyśli sprawę, może da nam decydować o tym, kiedy i co ulepszymy.
    Pozdrawiam.
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    sprawdzam działanie nowości i mam takie pytanie....

    udało mi sie zdobyc zeton. uruchomiłam go. ciesze sie jak dziecko bo na jabłkach robi sie mleko. czekam całe 3 h.... nareszcie sa.... zbieram. i teraz koniec dobrej zabawy... zeton sie uszkodził. no dobra naprawie. sprawdzmy jak to działa. a tu napraw za zloto a jak chcesz za dolary to cos tam wykup.... mowie no dobra wywale zeton... ale nie nie da sie usunac. siedzi uszkodziany ja jabłkach. a może coś zle robie. porsze o wyjasnienia bo moze sie nie znam. 
    Żetonu nie możesz usunąć.
    Możesz naprawić ale już wiesz, że tylko za złoto.

    Możesz uszkodzony żeton zastąpić innym.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037

    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie - dlaczego mleczarnia sama się ulepsza?
    Dlaczego ja nie mogę zdecydować, kiedy ją ulepszę? I dlaczego nie mogę zdecydować, że powiedzmy, poz 3 na daną chwilę mi wystarczy?
    Właśnie, po raz kolejny, po zebraniu zbiorów się ulepszyła... Aby coś w niej zrobić, potrzebne 4 ludziki... Tylko aktualnie mam ich 0...

    Działki w parku z dekoracjami kupowaliśmy za jakieś zbierane m.in. w młynie kupony. Jak uzbieraliśmy, działki same się nie kupowały. Czy w przypadku mleczarni nie można zrobić tak samo???
    Farmy nie są z gumy, na wielu nie ma miejsca. Trzeba planować, co zburzyć, co zbudować... Teraz mleczarnia będzie stała, bo brakuje mi ludzików... A jak już będę miała, może znów sama się ulepszy i znów będzie brakować...

    Diano, przekaż tę inf Zespołowi. Może przemyśli sprawę, może da nam decydować o tym, kiedy i co ulepszymy.
    Pozdrawiam.
    Dobry wieczór
    Oczywiście, że przekażę Twoją informacje do Zespołu.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):

    amik23 (PL1) powiedział(a):
    A ja mam pytanie - dlaczego mleczarnia sama się ulepsza?
    Dlaczego ja nie mogę zdecydować, kiedy ją ulepszę? I dlaczego nie mogę zdecydować, że powiedzmy, poz 3 na daną chwilę mi wystarczy?
    Właśnie, po raz kolejny, po zebraniu zbiorów się ulepszyła... Aby coś w niej zrobić, potrzebne 4 ludziki... Tylko aktualnie mam ich 0...

    Działki w parku z dekoracjami kupowaliśmy za jakieś zbierane m.in. w młynie kupony. Jak uzbieraliśmy, działki same się nie kupowały. Czy w przypadku mleczarni nie można zrobić tak samo???
    Farmy nie są z gumy, na wielu nie ma miejsca. Trzeba planować, co zburzyć, co zbudować... Teraz mleczarnia będzie stała, bo brakuje mi ludzików... A jak już będę miała, może znów sama się ulepszy i znów będzie brakować...

    Diano, przekaż tę inf Zespołowi. Może przemyśli sprawę, może da nam decydować o tym, kiedy i co ulepszymy.
    Pozdrawiam.
    Dobry wieczór
    Oczywiście, że przekażę Twoją informacje do Zespołu.
    Diana
    Dziękuję Diano.
    Mam nadzieję, że szybko coś z tym zrobią. I że dadzą nam jakąś rekompensatę za niedogodności. Np. w postaci jakiegoś domku do wyboru (aby każdy sobie wybrał co chce i był zadowolony).

    A przy okazji druga sprawa - w nagrodach z różnych wydarzeń cały czas są kocie talizmany... mi do niczego nie są potrzebne, kota dawno temu zburzyłam i nie planuję znów budować.
    Zawsze zamiast talizmanów wybieram dolary.
    I tu nasuwa się pytanie - czy w przypadku innych nagród nie może być tak samo? Aby np w silosie zamiast kutra wybrać dolary? Albo w mistrzostwach zamiast kaczek, krówek czy innej nagrody wybrać trochę dolarów? Skoro z talizmanami mogli tak zrobić, myślę, że nie jest to niewykonalne. Osobiście wolałabym dolary albo żetony zamiast jakiejś nagrody, której na pewno nie zbuduję bo nie mam na nią miejsca.

    Pozdrawiam serdecznie :)
  • bozenasz5 (PL1)bozenasz5 (PL1) PL1 Posty: 31
    jak usunąć zepsuty żeton
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    bozenasz5 (PL1) powiedział(a):
    jak usunąć zepsuty żeton
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    sprawdzam działanie nowości i mam takie pytanie....

    udało mi sie zdobyc zeton. uruchomiłam go. ciesze sie jak dziecko bo na jabłkach robi sie mleko. czekam całe 3 h.... nareszcie sa.... zbieram. i teraz koniec dobrej zabawy... zeton sie uszkodził. no dobra naprawie. sprawdzmy jak to działa. a tu napraw za zloto a jak chcesz za dolary to cos tam wykup.... mowie no dobra wywale zeton... ale nie nie da sie usunac. siedzi uszkodziany ja jabłkach. a może coś zle robie. porsze o wyjasnienia bo moze sie nie znam. 
    Żetonu nie możesz usunąć.
    Możesz naprawić ale już wiesz, że tylko za złoto.

    Możesz uszkodzony żeton zastąpić innym.
    juz doszłam do tego jak zastapic zepsuty zeton nowym.
    bo naprawa oczywiscie tylko za zloto.

    pozdrawiam

  • Szkoda czasu i wysiłku na nowinki, były zwykłe chlewy na 9 lvl, zbierałem monety mistrzostw aby zamienić je na tropikalne, gruzowanie i wstawianie nowych tropikalnych i podnoszenie ich na 9 lvl.
    Teraz mam jeden tropikalny chlew zgruzować aby postawić mleczarnie ?. Szkoda czasu i włożonej pracy. Wszystkie nowinki typu mleczarnia, kurza willa, świński pałac czy krowia społeczność to tylko strata czasu.
    Co z tego że wstawię do budynków kurniki, chlewy czy obory, co z tego, że zwolni się miejsce, ale by postawić budynek produkcyjny potrzebni są pracownicy. Ten budynek nie tylko wstawiamy, ale trzeba go podnieść na maksymalny lvl, a na to ludzi nie starczy.
    Poronione nowe pomysły, a stadnina nie działa jak powinna, łowiska i ich rozbudowa obiecywana już ponad rok nie doczekała się rozbudowy (w inwentarzu 22 kutry zdobyte w leju rybnym bo kutry sprzedane) po co je zdobywać jak nie ma ich jak wstawić i wysłać. Łowisk jak na lekarstwo i są tak obfitujące w ryby, że jeden kuter wystarczy aby je wyłowić a reszta kutrów stoi w porcie pusta.
    Ta gra już zniechęca zamiast zachęcać do gry, MS odpuszczam, to samo jarmark, ewenty to samo tylko sieje i zbieram. Sojusze gdzie trwa jeszcze wyścig szczurów opuściłem i w małym kameralnym sojuszu gramy na razie dla zabawy, ale powoli ta gra przestaje być zabawą, staje się studnią bez dna i chyba nadchodzi czas aby poszukać czegoś innego.

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    edytowano 03.08.2020
    Co poprawili w dzisiejszej aktualizacji? Miała dotyczyć mleczarni.
    Właśnie koleżanka z sojuszu napisała, że znów jej się sama ulepszyła....
    Jak Zespół tego nie poprawi to mleczarnia podzieli los kotów z farm. Moje były na farmie jakiś miesiąc i zburzyłam...
    Na pewno nie będę burzyć sadów czy innych obiektów aby mieć ludziki bo mleczarnia sama się ulepszy. Teraz mam 6 wolnych ludzików. Jak jakaś mleczarnia znów mi się sama ulepszy, burzę pozostałe. Wolę mieć tam coś, na co mam wpływ jeśli chodzi o ulepszanie.

    A jak Zespół nie poprawi tego ulepszania bez naszej wiedzy to niech da możliwość postawienia trzech domków za płotem :) tyle wystarczy na 3 mleczarnie. I wtedy niech się same ulepszają.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Co poprawili w dzisiejszej aktualizacji? Miała dotyczyć mleczarni.
    Właśnie koleżanka z sojuszu napisała, że znów jej się sama ulepszyła....
    Jak Zespół tego nie poprawi to mleczarnia podzieli los kotów z farm. Moje były na farmie jakiś miesiąc i zburzyłam...
    Na pewno nie będę burzyć sadów czy innych obiektów aby mieć ludziki bo mleczarnia sama się ulepszy. Teraz mam 6 wolnych ludzików. Jak jakaś mleczarnia znów mi się sama ulepszy, burzę pozostałe. Wolę mieć tam coś, na co mam wpływ jeśli chodzi o ulepszanie.
    Witam
    Mleczarnia ulepszać się będzie sama,to nie jest błąd.
    Diana
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Co poprawili w dzisiejszej aktualizacji? Miała dotyczyć mleczarni.
    Właśnie koleżanka z sojuszu napisała, że znów jej się sama ulepszyła....
    Jak Zespół tego nie poprawi to mleczarnia podzieli los kotów z farm. Moje były na farmie jakiś miesiąc i zburzyłam...
    Na pewno nie będę burzyć sadów czy innych obiektów aby mieć ludziki bo mleczarnia sama się ulepszy. Teraz mam 6 wolnych ludzików. Jak jakaś mleczarnia znów mi się sama ulepszy, burzę pozostałe. Wolę mieć tam coś, na co mam wpływ jeśli chodzi o ulepszanie.
    Witam
    Mleczarnia ulepszać się będzie sama,to nie jest błąd.
    Diana
    Diano, czyli tak jak do tej pory ... zbiorę coś i dowiem się, że mleczarnia ma wyższy poziom ... i że znów potrzebuję 4 ludziki, których nie mam ...

    bez sensu to
    to, że ulepsza się natychmiast, że nie trzeba czekać ileś godzin jest fajne
    ale to my powinniśmy zdecydować, kiedy się ulepszy

    czy Zespół planuje powiększenie farm?
    co jakiś czas pojawiają się nowości
    blok mieszkalny, blok dla krówek, kaczek, świnek, kur, dla pszczółek...
    wszystkie pozwalają coś wstawić do środka, dzięki temu mieć więcej miejsca
    ale ... przecież każdy budynek trzeba gdzieś postawić...
    osoby, które mają niski lvl, które teraz zaczynają mogą wszystko sobie zaplanować, przygotować miejsce na każdy budynek...
    a co mają robić ci, co mają farmy "skończone", co już wszystko zbudowali, kupili wszystkie działki i na nich coś zbudowali?
    tylko dekoracje możemy schować do magazynu, innych budynków nie schowamy...
    jak uzbieram diamenty na 2 blok dla krówek to co mam zrobić? Zburzyć kilka krów, postawić blok a potem je znów budować?? To tylko przykład, ze wszystkim jest tak samo

    teraz ta mleczarnia ... chciałabym powiedzmy mieć teraz 3 mleczarnie, jedną na poziomie wyższym, dwie na 1... i mogę tylko chcieć, mleczarnie same się ulepszą i będą stały puste, bo nie będę miała ludzików...
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    amik23 (PL1) powiedział(a):
    Co poprawili w dzisiejszej aktualizacji? Miała dotyczyć mleczarni.
    Właśnie koleżanka z sojuszu napisała, że znów jej się sama ulepszyła....
    Jak Zespół tego nie poprawi to mleczarnia podzieli los kotów z farm. Moje były na farmie jakiś miesiąc i zburzyłam...
    Na pewno nie będę burzyć sadów czy innych obiektów aby mieć ludziki bo mleczarnia sama się ulepszy. Teraz mam 6 wolnych ludzików. Jak jakaś mleczarnia znów mi się sama ulepszy, burzę pozostałe. Wolę mieć tam coś, na co mam wpływ jeśli chodzi o ulepszanie.
    Witam
    Mleczarnia ulepszać się będzie sama,to nie jest błąd.
    Diana
    Diano, czyli tak jak do tej pory ... zbiorę coś i dowiem się, że mleczarnia ma wyższy poziom ... i że znów potrzebuję 4 ludziki, których nie mam ...

    bez sensu to
    to, że ulepsza się natychmiast, że nie trzeba czekać ileś godzin jest fajne
    ale to my powinniśmy zdecydować, kiedy się ulepszy

    czy Zespół planuje powiększenie farm?
    co jakiś czas pojawiają się nowości
    blok mieszkalny, blok dla krówek, kaczek, świnek, kur, dla pszczółek...
    wszystkie pozwalają coś wstawić do środka, dzięki temu mieć więcej miejsca
    ale ... przecież każdy budynek trzeba gdzieś postawić...
    osoby, które mają niski lvl, które teraz zaczynają mogą wszystko sobie zaplanować, przygotować miejsce na każdy budynek...
    a co mają robić ci, co mają farmy "skończone", co już wszystko zbudowali, kupili wszystkie działki i na nich coś zbudowali?
    tylko dekoracje możemy schować do magazynu, innych budynków nie schowamy...
    jak uzbieram diamenty na 2 blok dla krówek to co mam zrobić? Zburzyć kilka krów, postawić blok a potem je znów budować?? To tylko przykład, ze wszystkim jest tak samo

    teraz ta mleczarnia ... chciałabym powiedzmy mieć teraz 3 mleczarnie, jedną na poziomie wyższym, dwie na 1... i mogę tylko chcieć, mleczarnie same się ulepszą i będą stały puste, bo nie będę miała ludzików...
    Zapytam się jutro czy planowane jest powiększenie farm.
    Diana
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ggs jak zwykle wie wszystko lepiej. Przecież to samo ulepszanie mleczarni to jakaś totalna głupota. A może teraz tak już będzie? Budynki będą się same ulepszać i de facto oznacza to ubezwłasnowolnienie graczy.
    A jak nie mam kasy to też się ulepszy, chociaż mnie nie stać?

    To może Ggs samo znacznie za nas grać, jeszcze chwila i samo posciaga kasę z kont i kart. Zespole, gdzie ty idziesz? Przecież takie cuda wypaczają sens gry,  jak nie mogę decydować o upgradzie budynku, to szkoda go budować.  Wybudowałem 1 mleczarnię ale chyba rozwalę ją w drobny mak- nie ma tak, że za mnie będzie ktoś decydował o podnoszeniu poziomu budynku. Chyba, że to taki cud specjalny:) Albo znowu balans...

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dziękuję i pozdrawiam
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Jaki sens ma mleczarnia skoro nie można nic sprzedać na targu??? Są kontrakty, ale nie wiadomo na co - kółeczka ze znakiem zapytania i ilości....................... To następny błąd ???
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Jaki sens ma mleczarnia skoro nie można nic sprzedać na targu??? Są kontrakty, ale nie wiadomo na co - kółeczka ze znakiem zapytania i ilości....................... To następny błąd ???
    Witam :)
    Za kontrakty w mleczarni otrzymujesz żetony wzmocnień.
    Diana
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    tak Diano, wiem.Problem jest w tym, że nie wiadomo co zawiera ją kontrakty. W miejscu produktów do przekazania mam  puste kółeczka z"?" bez okreslenia co przekazać.Niestety nie umiem zrobić zrzutu ekranu :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 05.08.2020
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    tak Diano, wiem.Problem jest w tym, że nie wiadomo co zawiera ją kontrakty. W miejscu produktów do przekazania mam  puste kółeczka z"?" bez okreslenia co przekazać.Niestety nie umiem zrobić zrzutu ekranu :(
    Witam
    Należy nacisnąć rozpocznij kontrakt ,po prawej stronie pojawi się informacja ile i co jest potrzebne do zrealizowania kontraktu.Wtedy też uaktywni się czas. Na zrealizowanie kontraktu jest 6 godzin.
    @amik23 (PL1) Na obecna chwilę Zespół nie planuje powiększenia farm.Te nowości - budynki społecznościowe zostały wprowadzone do gry,aby gracze zyskali więcej miejsca na swoich farmach.
    Diana
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    Diano, klikam na rozpocznij kontrakt a pojawiają się okrągłe miejsca ze znakiem "?" ( 1 lub 2) i pod spodem z ilością. Nie pisze jakie produkty trzeba przekazać.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    Diano, klikam na rozpocznij kontrakt a pojawiają się okrągłe miejsca ze znakiem "?" ( 1 lub 2) i pod spodem z ilością. Nie pisze jakie produkty trzeba przekazać.

    Czy tez tak masz?
  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    No właśnie, tak powinno być jak na tym zrzucie. U mnie na stronie"zamówione produkty" nie ma ich tylko znak "?" w okrągłym polu i pod spodem liczba
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Bruttona (PL1) powiedział(a):
    No właśnie, tak powinno być jak na tym zrzucie. U mnie na stronie"zamówione produkty" nie ma ich tylko znak "?" w okrągłym polu i pod spodem liczba
    To wyczyść historie przeglądania ,aby ściągnąć najnowszą wersje gry oto ona V1.4.59-build.2028 A1.2.282 S99.1177.1 iXML6211 lXML2856|8:0-30/7
    Diana
  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69
    Witam, chciałabym się dowiedzieć, co daje podniesienie poziomu ulepszenia kontraktów w mleczarni? Podniosłam do poziomu 1 i nie zauważam żadnego udogodnienia. To po co to?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Akrobatka (PL1) powiedział(a):
    Witam, chciałabym się dowiedzieć, co daje podniesienie poziomu ulepszenia kontraktów w mleczarni? Podniosłam do poziomu 1 i nie zauważam żadnego udogodnienia. To po co to?
    Witam  :)
    Ulepszenie mleczarni zwiększa jej pojemność magazynową i zmniejsza ilość produktów potrzebną do produkcji.
    Diana
  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69
    Witaj Diano, dziękuję za odpowiedź, ale nie o to mi chodziło. O kontrakty z mleczarni. Co daje zwiększenie poziomu kontraktu? Zrobiłam 7 kontraktów, podniósł się poziom na 1 i nie zauważyłam, co się zmieniło. W normalnych czy rybnych kontraktach wzrastają procenty. A Tutaj co? 
  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69


    O to mi chodzi.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Zwiększenie poziomu kontraktów w mleczarni powinno zwiększyć poziom przyznawanych w nagrodę żetonów. Na poziomie 0 i 1 otrzymujemy żetony poziomu 1 (bo nie ma żetonów poziomu 0). Na poziomie 2 powinniśmy otrzymywać żetony poziomu 2, na 3 - poziomu 3, itd. Tyle w teorii, a w praktyce zobaczymy ;)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 07.08.2020
    Akrobatka (PL1) powiedział(a):


    O to mi chodzi.
    Witam :):smile:  
    Tu wszystko zależy od ilości posiadanych mleczarni. Jeśli  masz tylko 1 mleczarnię, będziesz miała umowy wymagające mniejszej ilości produktów - więcej umów z tylko 1 lub 2 żetonami jako nagrody.
    Kiedy zbudujesz 2 lub 3 mleczarnie, będziesz miała umowy proszące o większe ilości, ale dostaniesz więcej żetonów jako nagrody. Zwiększenie poziomu kontraktów powoduje również wydłużenie czasu ich realizacji.Drugi poziom żetonów pojawia się od 11 poziomu kontraktów w mleczarniani. 
    Diana

    Post edited by Diana on
  • Witam, nie umiem zaktualizowć gry. Nie mam widocznej mleczarni.
  • Już mam mleczarnię, przepraszam za zamieszanie. Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik