Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Gdzie podziały sie moje licencje na wydobycie złota????

Gdzie zaginęły licencje na wydobycie złota ??? Miałam oraz dziś dokupiłam i nie ma żadnej??

Odpowiedzi

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    666kasandra (PL1) powiedział(a):
    Gdzie zaginęły licencje na wydobycie złota ??? Miałam oraz dziś dokupiłam i nie ma żadnej??
    Witam :)
    Odśwież stronę,licencje powinny być w wyposażeniu.
    Diana
  • Diana powiedział(a):
    666kasandra (PL1) powiedział(a):
    Gdzie zaginęły licencje na wydobycie złota ??? Miałam oraz dziś dokupiłam i nie ma żadnej??



    a może po prostu kupiłaś coś za licki, nie ma możliwości kupienia licencji
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Aneta Muszalska (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    666kasandra (PL1) powiedział(a):
    Gdzie zaginęły licencje na wydobycie złota ??? Miałam oraz dziś dokupiłam i nie ma żadnej??



    a może po prostu kupiłaś coś za licki, nie ma możliwości kupienia licencji
    Witaj
    Licencje można kupić u Omara (Oferty Big Farm).
    Diana 
  • Proszę o odpowiedz gdzie zniknęły już posiadane licencje????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    666kasandra (PL1) powiedział(a):
    Proszę o odpowiedz gdzie zniknęły już posiadane licencje????
    One nie zniknęły ,są w wyposażeniu.Musisz odświeżyć stronę bądź ponownie się zalogować.Wtedy będziesz je widzieć.
    Diana
  • Nic nadal 0
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    666kasandra (PL1) powiedział(a):
    Nic nadal 0
    To wyczyść historię przeglądania,usuń ciasteczka. Jeśli nadal licencji nie będzie to skontaktuj się z Supportem gry.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    a mi zniknęła duża zagroda  z kaczkami
    mało, żeby było śmieszniej...przy wydawaniu złota, nie pyta czy chce wydac 2000..100..500 złota..a przecież mam zaznaczone  żeby pytało przy 1 szt złota
      z tego wniosek żę rzeczywiści że cos sie dzieje i zaczyna kołomyja z brakami... no i oczywiście wsio wyczyszczone, ponownie zalogowanie...i nie ma,

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No to masz niezły błąd, a te kaczki to wyparowały na stałe czy tylko ich nie widać? A jak najedziesz myszką to co tam jest w tym miejscu? 
    Odnośnie  , przelogowywania, czyszczenia ciasteczek to w sumie nie wiem jak to działa. Ja to sobie zupełnie odpuściłem, bo mi się zwyczajnie nie chce w tym grzebać. Przelogowuję i działa, no chyba że gram na telefonie, wtedy poprawne działanie gry jest po piątym przelogowaniu, bo ciągle czegoś nie widać, hi, hi, hi.
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    No to masz niezły błąd, a te kaczki to wyparowały na stałe czy tylko ich nie widać? A jak najedziesz myszką to co tam jest w tym miejscu? 
    Odnośnie  , przelogowywania, czyszczenia ciasteczek to w sumie nie wiem jak to działa. Ja to sobie zupełnie odpuściłem, bo mi się zwyczajnie nie chce w tym grzebać. Przelogowuję i działa, no chyba że gram na telefonie, wtedy poprawne działanie gry jest po piątym przelogowaniu, bo ciągle czegoś nie widać, hi, hi, hi.
    ja nie widze, kogos sie pytałam czy widzi? ..pisze z e widzi...wiec 10x czyszcze , loguje od nowa i nic...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    znaczy się, musi jakiś wirus:) Jest to jakaś tajemnicza sprawa
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    ahhah od 2 miesiecy siedze  w domu, wiec wirusa nie przyniosłam hahah (brak jakichkolwiek objawów) d latego mysle że i komp nie ma wirusa...ale..kto to wie//hhaah a  z kuniami masz racje, tez nie ładuje tego dziwnego wyposazenia i weszłam w platynowa....a jak dawalam osprzet..stałam w miejscu..teraz tylko buduje pinki i te domki...przynajmniej wpadaja te herby i za niie buduje, co bedzie to bedzie, może kiedys się cos wyjasni  z nimi..narazie to wielki bubel...tak jakby zostalo ustawione  w odwrotna strone
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    a mi zniknęła duża zagroda  z kaczkami
    mało, żeby było śmieszniej...przy wydawaniu złota, nie pyta czy chce wydac 2000..100..500 złota..a przecież mam zaznaczone  żeby pytało przy 1 szt złota
      z tego wniosek żę rzeczywiści że cos sie dzieje i zaczyna kołomyja z brakami... no i oczywiście wsio wyczyszczone, ponownie zalogowanie...i nie ma,

    Sprawdź na innej przeglądarce czy widać kaczki, co do potwierdzenia Złota ja ma ustawiona kwotę 10 i mnie się co chwilę pyta.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik