Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa aktualizacja ???- Podkowy dla Was

13»

Komentarz

  • chmurka80 (PL1)chmurka80 (PL1) PL1 Posty: 37
    ok, wróciło :)
  • mania61 (PL1)mania61 (PL1) PL1 Posty: 10
    Witajcie u mnie mimo rożnych prób nadal jest język angielski na końskiej famie. Chyba by się jakiś protest graczy przydał bo nic nie można zrobić
  • Cześć. Czy ktoś już wyhodował nowe drzewo? I co wyrosło?
  • Makrystka (PL1)Makrystka (PL1) PL1 Posty: 12
    Wyrosło mi ... zgadnij co ?
    Drzewo ... drzewo bukowe.
    Akurat takie mi się przytrafiło :)

    A szczerze ... konie to teraz jedno wielkie nieporozumienie :(
    Czasy budowy, ulepszania, ogromne ilości końskich herbów   ... pobiło inne farmy na głowę !
    Coś czuję, że konie pójdą w odstawkę. I nie tylko u mnie.

    Pozdrawiam :)
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    mania61 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie u mnie mimo rożnych prób nadal jest język angielski na końskiej famie. Chyba by się jakiś protest graczy przydał bo nic nie można zrobić
    Witaj :)
    Wyczyść historię przeglądania i ciasteczka a będziesz mięć w Stadninie język polski.
    Diana
  • mania61 (PL1)mania61 (PL1) PL1 Posty: 10
    Witajcie czy ktoś mi może wyjaśnić na czym polega użycie przedmiotów końskich, typu siodło buty i od czego to zależy, żeby je użyć. Mnie się raz udało ale nie wiem jak to zrobiłam i jaka  jest zależność użycia,oraz jak to zrobić ponownie. A odnośnie angielskich nazw czyszczenie nic nie dało, zmieniłam przeglądarkę z chroma na edge i tam są polskie napisy.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 13.04.2020
    mania61 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie czy ktoś mi może wyjaśnić na czym polega użycie przedmiotów końskich, typu siodło buty i od czego to zależy, żeby je użyć. Mnie się raz udało ale nie wiem jak to zrobiłam i jaka  jest zależność użycia,oraz jak to zrobić ponownie. A odnośnie angielskich nazw czyszczenie nic nie dało, zmieniłam przeglądarkę z chroma na edge i tam są polskie napisy.
    Witam :)
    Zapoznaj się z poradnikiem https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/203988/nowa-stadnina-poradnik#latest
    Aby dodać wyposażenie musisz wejść w wyzwania turniejowe menu swojego konia ,kliknąć na zielony plus

     

    Jeśli będziesz posiadać w magazynie wyposażenie to naciśnij przycisk użyj(będzie podświetlony na zielono),jeśli nie to najpierw wytwórz je

    Wyposażenie powinno być dodane.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Witam, czytam i widzę że nie tylko ja mam problem z nieprzetłumaczoną wersją :( Szkoda bo przez takie błędy co raz mniej się chce grać :(
  • Witam ponownie, no i dziś jeszcze lepszy cyrk :( nie ma dekoracji w inwentarzu, znikły,ciągle wykrzyknik pomimo wejścia do inwentarza i obejrzenia wszystkiego, dekoracji za zebrane jajeczka świąteczne też nie ma :( a odebrałam . Błąd błędem poganiany. Aż odechciewa się grać :(
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    A z dekoracją  za zbieranie jajek, jest całkowicie, coś nie tak, obrazek siedzi na skrzynkach... 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    A z dekoracją  za zbieranie jajek, jest całkowicie, coś nie tak, obrazek siedzi na skrzynkach... 
    Co masz na myśli?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    już dobrze, po czyszczeniu ciasteczek :)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    tych drzew jest zdecydowanie za mało, jest tyle pniaków, że ze dwadzieścia rodzajów można by załadować. Rozwiązanie jest fantastyczne, proponuję nagrodę dla gracza, który pierwszy to ogarnie;może będzie nawet lepszy od autorów, którzy chyba nie do końca wiedzieli co nam zapodali. Ciekawe co będzie jak już te drzewa będą, jak wtedy tych jajek, fakt za 10 lat, będziemy szukać.
    A tak w ogóle to ktoś wie, czy rozbudowa blokuje pole budowy na innych farmach, czy jest niezależna?. W zasadzie powinna być osobno, bo jak tu ogarnąć rozbudowy/przebudowy na trzech farmach (główna smakosz i kwiatowa) i jeszcze  konie, a niektórzy ryby, wyspa tymczasowa itd.
    Napisałeś "Ciekawe co będzie jak już te drzewa będą, jak wtedy tych jajek, fakt za 10 lat, będziemy szukać.".
    A jaki masz problem w stadninie? Ciężko coś znaleźć? Przecież Ty z szukaniem jajeczek w wiosce radzisz sobie doskonale a w stadninie jest dużo łatwiej...
    Sorry, ale musiałam to napisać. Najłatwiej się czepiać, kogokolwiek... Zespołu a jak nie Zespołu to innych graczy... Pisałam o tych jajeczkach w wiosce pod poradnikiem dotyczącym stadniny, jaki Diana umieściła. Że Zespół w trosce o nasz wzrok powinien trochę ułatwić to szukanie w wiosce. Diana obiecała przekazać tę sprawę Zespołowi. A Ty na to, że w nie wiesz, jaki jest problem w wiosce, że wszystkie jajeczka widać...
    Takie czepianie się innych, chyba po to aby w danym momencie coś napisać bardzo zniechęca... Po co tu cokolwiek pisać? Jak zaraz znajdzie się ktoś, kto uzna, że nie ma problemu? Chyba następnym razem po prostu wyślę prywatną wiadomość do Diany, 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ech doczekałem się ;) Oświadczam wszem i wobec, że nie będę pisał nieprawdy. Pisze to co myślę,(czasami może za ostro), i nie tylko po to żeby pisać. Skoro nie mam problemu ze znalezieniem jajek, to ukrywał tego nie będę  - ze dwa lata nie zbierałem tych jajek, grzybków, baloników, dyń, cukierków itd. Poza tym są dostępne ogólnie mapy dla każdej z farm z lokalizacjami - wystarczy poszukać.
    Chyba moje pisanie o jajkach (jakkolwiek by to nie brzmiało :) ) wolności wypowiedzi nie narusza?

    Forum służy do informowania i to robię. Już mi się i tak odechciało ostro pisać, ale prawdę będę, nawet niewygodną
    pozdrawiam 

  • Sewirra (PL1)Sewirra (PL1) PL1 Posty: 44
    co moge kupic za konskie herby bo troche sie tego uzbieralo a boczne zadania na konskimsojku juz zrobione gdzie info na ten temat
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    na razie za herby tylko drzewek można nastawiać. Mogłoby być tak, że określona liczba drzewek uruchamia kolejne poziomy rozbudowy tych farbiarni itp
  • MrocznyŻniwiarz (PL1)MrocznyŻniwiarz (PL1) PL1 Posty: 197
    edytowano 21.04.2020
    znow nie przemyslana, jak zwykle w przypadku ggsu zmiana
    raz ze teraz konie odechciewa sie robic bo zajmuje to kilka razy wiecej czasu niz wczesniej przez stosowanie osobno osprzetu do kzadego wyscigu a dwa ze nawet nie ma sensu tego robic...
    Dogberry ma racje, nie mina 2-3 miesiace a z tymi bezsensownymi herbami nie bedzie co robic i beda sie zbierac nie wiadomo po co tak samo jak zlote podkowy....
    chcecie wprowadzac zmiany to je przemyslcie, na pewno ozywilby ta martwa konska dziedzine jakis sklepik wymiany gdzie nadwyzki zbednych smieci czyli zlotych podkow i herbow mozna by wymieniac na jakies sensowniejsze i przydatniejsze przedmioty, cos w stylu sklepiku zlotej rybki czy parku rozrywki
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    slavo75 (PL1) powiedział(a):
    znow nie przemyslana, jak zwykle w przypadku ggsu zmiana
    raz ze teraz konie odechciewa sie robic bo zajmuje to kilka razy wiecej czasu niz wczesniej przez stosowanie osobno osprzetu do kzadego wyscigu a dwa ze nawet nie ma sensu tego robic...
    Dogberry ma racje, nie mina 2-3 miesiace a z tymi bezsensownymi herbami nie bedzie co robic i beda sie zbierac nie wiadomo po co tak samo jak zlote podkowy....
    chcecie wprowadzac zmiany to je przemyslcie, na pewno ozywilby ta martwa konska dziedzine jakis sklepik wymiany gdzie nadwyzki zbednych smieci czyli zlotych podkow i herbow mozna by wymieniac na jakies sensowniejsze i przydatniejsze przedmioty, cos w stylu sklepiku zlotej rybki czy parku rozrywki
    Popieram:)   wymiana tych herbów byłaby czymś, co ozywiloby te smutną jak nie napiszę co😉 stadninę. Nawet tych drzewek ani stawiać, ani zbierać mi się nie chce. Ten osprzęt to też jakieś dziadostwo. Tak naprawdę to wcale nie wiadomo, czy zastosowanie coś daje czy nie. Najczęściej te konie puszczam do wyścigów bez grzebania w osprzęcie bo mi się nie chce z tym chrzanić, albo nie mam czasu. Gra powinna być w miarę prosta i bez hurraoptymistycznego przekombinowania. Biegają, skaczą sobie te koniki, ale nie mam zamiaru spinać się na siłę tym bardziej, że i tak nie wiadomo do końca jak na efekt wyścigów działa ten osprzęt. Liczy się dla mnie czas efektywny gry, s nie jakieś pokićkane analizy wykorzystania elementów wyposażenia koni. Żeby chociaż były efekty....
    No i magazyny na produkty powinny być większe, przecież na takie głupoty w postaci przyspieszenia produkcji to szkoda złota wydawać.

    A niech leżą te herby obok złotych podków i śniedzieją.
    Może kiedyś przydadzą się. Myślałem że aktualizacja wniesie dodatkowe poziomy pół do szkolenia, rozbuduje stajnię na większą liczbę koni. No i nic
  • gapa1808 (PL1)gapa1808 (PL1) PL1 Posty: 12
    A ja jestem godna podziwu dla "Wynalazcy" takiej stadniny. Naprawdę super. Trzeba mieć głowę nie od parady. Trzeba się znać na tym co komu jest potrzebne, żeby "niby" mieć większe szanse na wygraną. Drzew nasadzimy, butów naprodukujemy i niczym innym nie będziemy się interesować. Czy ja się muszę znać na tym co komu potrzebne do wyścigu? 
    Mam pytanie czy Zespół i Diana korzystają z gry tak jak My? Czy czyszczą non stop ciasteczka, zmieniają przeglądarkę itp.? Do GG napisać to jest strata czasu, przecież jeszcze nie było tak, że u gracza jest źle, zawsze u nich jest dobrze, żadnego błędu więc co My chcemy? Gra działa przecież na najwyższym poziomie, mamy zły internet, komputery ....... to nasza wina, że z gry wyrzuca gdy pojawiają się oferty kupna złota, my też nie potrafimy grać tylko szukamy nie wiadomo czego, dziury w całym? 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305

    Czemu nie mogę użyć żadnego wyposażenia? Mam w magazynie kilka sztuk już wyprodukowanych :(
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):

    Czemu nie mogę użyć żadnego wyposażenia? Mam w magazynie kilka sztuk już wyprodukowanych :(
    Cześć
    Nie możesz używać butów, ponieważ mają ograniczenia.
    Koń wymaga wytrzymałości +1 lub wyższej
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    edytowano 23.04.2020
    pexi (CZ1) powiedział(a):
    Cześć
    Nie możesz używać butów, ponieważ mają ograniczenia.
    Koń wymaga wytrzymałości +1 lub wyższej
    Nie chodzi o buty, ale ogólnie też o całe wyposażenie, głównie nic nie mogę użyć.
    Ps. Problem rozwiązany, źle dobierałam wyposażenie do konkursów. Dziękuję za pomoc na priv kysza
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,812
    edytowano 23.04.2020
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    pexi (CZ1) powiedział(a):
    Cześć
    Nie możesz używać butów, ponieważ mają ograniczenia.
    Koń wymaga wytrzymałości +1 lub wyższej
    Nie chodzi o buty, ale ogólnie też o całe wyposażenie, głównie nic nie mogę użyć.
    Ps. Problem rozwiązany, źle dobierałam wyposażenie do konkursów. Dziękuję za pomoc na priv kysza
    Mogę tego użyć. Klikam transporter, wybieram wyścig (skoki, ujeżdżenie, wyścigi), wybieram konia i przydzielam mu wyposażenie. A potem ścigam się.
    Kiedy mogę korzystać ze sprzętu, strzałka obok niego w prawym górnym rogu jest zielona.




    Post edited by pexi (CZ1) on
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    pexi (CZ1) powiedział(a):
    Cześć
    Nie możesz używać butów, ponieważ mają ograniczenia.
    Koń wymaga wytrzymałości +1 lub wyższej
    Nie chodzi o buty, ale ogólnie też o całe wyposażenie, głównie nic nie mogę użyć.
    gapa1808 (PL1) powiedział(a):
    A ja jestem godna podziwu dla "Wynalazcy" takiej stadniny. Naprawdę super. Trzeba mieć głowę nie od parady. Trzeba się znać na tym co komu jest potrzebne, żeby "niby" mieć większe szanse na wygraną. Drzew nasadzimy, butów naprodukujemy i niczym innym nie będziemy się interesować. Czy ja się muszę znać na tym co komu potrzebne do wyścigu? 
    Mam pytanie czy Zespół i Diana korzystają z gry tak jak My? Czy czyszczą non stop ciasteczka, zmieniają przeglądarkę itp.? Do GG napisać to jest strata czasu, przecież jeszcze nie było tak, że u gracza jest źle, zawsze u nich jest dobrze, żadnego błędu więc co My chcemy? Gra działa przecież na najwyższym poziomie, mamy zły internet, komputery ....... to nasza wina, że z gry wyrzuca gdy pojawiają się oferty kupna złota, my też nie potrafimy grać tylko szukamy nie wiadomo czego, dziury w całym? 
    Witam :)
    Wyposażenie konia trzeba dopasować do dyscypliny.Mnie podpowiedź dają zielone strzałki,wtedy wiem, że mogę użyć danego wyposażenia.

    Ja często czyszczę historię przeglądania ,przeglądarki nie zmieniam.Big farm jest grą przeglądarkową a przeglądarki często się zaśmiecają.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik