Nowa aktualizacja - Styczniowa magia!
TOM
Guest, PL1 Posty: 412

Witajcie Farmerzy!!!
Stary
Rok pełen ekscytujących wydarzeń i niespodzianek dobiegł do końca.Czy
Nowy Rok będzie równie ekscytujący? Większość z Was pewnie jest
ciekawa ! Na początek mamy dla Was aktualizację!
Kontynuacja przeróbki graficznej.
Kontynuując od zeszłego roku nasze magiczne wróżki ciężko pracowały na Waszych farmach, aby zmieniać rzeczy tu i tam oraz ulepszyć wygląd Waszych Farm! Dzięki tej aktualizacji ożywi się kolejna szata graficzna! Oto, co zobaczycie po aktualizacji:
Inne zmiany to:
- Pasek postępu podczas zbioru będzie usunięty
- Dialog Zarządzanie farmą zostaje zastąpiony nowym dialogiem Magazyn
- Po rozpoczęciu nowej budowy pojawi się nowa animacja (dym)
- Nowy wygląd upraw na Farmach smakosza i kwiatowej
Witamy w nowym budynku społeczności " Miasto Pszczół” !
Od teraz będziecie mogli przechowywać pasieki w nowym budynku społeczności "Miasto Pszczół” i zaoszczędzicie dużo miejsca na farmie kwiatowej ! Wasze pszczoły zyskają nowy przestronny dom, w którym będą produkować więcej miodu i wosku!

Dobra wiadomość dla wszystkich Farmerów!
Postanowiliśmy przeprojektować wyskakujące okienka ofert, nagród i prezentów w grze.
Dzięki tej aktualizacji wprowadzimy nowe okno dialogowe: Pojawi się jedno wyskakujace okno w grze, nagród oraz prezentów związanych z wydarzeniami. Do tej pory otrzymywaliście nagrody za wydarzenia zwykle na końcu wydarzenia lub przy następnym logowaniu (pojawiało się wyskakujące okienko) Od tej chwili wyskakujące okna nagród zostaną połączone w nowe okno dialogowe, w którym uzyskacie przegląd Waszych nagród. Ikona nagrody na ekranie gry powiadomi Was, gdy ją zdobędziecie. Wybraną nagrodę będziecie mogli odebrać w nowym oknie dialogowym..


Po
lewej stronie są tylko powiadomienia. Nagrody zostaną dodane, gdy
otrzymacie powiadomienie.
Uwaga: Wyskakujące okienko dla ogłoszenia o wydarzeniu jest osobną funkcją . Dlatego w niektórych przypadkach podczas logowania będziecie widzieli parę wyskakujących okien.
Niektóre zmiany w samouczku dla nowych Farmerów!
Gdy otwórzcie niektóre funkcje po raz pierwszy, pojawi się pokaz slajdów wyjaśniający, jak działa każda z nich. Dzięki temu nowi farmerzy będą mogli szybko nauczyć się, jak zarządzać farmami. Te objaśniające pokazy slajdów będą dostępne dla kluczowych funkcji gry, takich jak Hala targowa, Zarządzanie farmą (Magazyn),Tryb planowania i tak dalej.
Oferta Miesiąca- Lis na śniegu
Mały Lis cieszy się pięknym zimowym dniem, nurkując w białym śniegu!
Jeśli szukacie nowej zimowej dekoracji dla Waszych ośnieżonych farm , nie czekajcie zbyt długo. Dodajcie tego uroczego małego lisa na śniegu do Waszej kolekcji!

Poprawki błędów
Poniżej wymieniono niektóre z głównych błędów, które zostaną naprawione w tej aktualizacji:
- Zimowy Monument - W etykiecie wyświetlany jest nieprawidłowy rok
- Park Rozrywki -Parkowe miedziaki nie sumują się podczas odblokowywania napiwku
- Park Rozrywki - Nie jest możliwe przekazanie darowizny na dłużej niż 4 godziny.
- Kraina Marzeń - nawóz z wodorostów wyświetlany jest dwukrotnie w kole
- Kraina Marzeń -Nie dodaje narzędzi po zrealizowanym kontrakcie
- Kraina Marzeń -Po awansie na wyższy poziom zadania codzienne znikają bądź pojawiają się nowe
- Zwinny Siewnik - Farma Smakosza - Specjalne nasiona kosztują 0 złota
- Statek Kapitana Barnacle’-Bonus jest dodawany dopiero po ponownym zalogowaniu
- Szkoła Shinkei-Suijaku Ustawienia - Okno dialogowe wydarzenia pojawia się w niewłaściwym miejscu
- Zadanie - przycisk Pokaż - przycisk „Zbuduj magazyn” nie działa
- Oferta rabatu na zakup powiększenia farmy wyświetlana jest u osób które mają wykupione wszystkie rozszerzenia.
- Widok zarysu- Grafika żniwiarki znika po przełączeniu się między farmami
- Koński Sezon - Puchar Karnawału - Niepoprawny tekst „2019” jest wyświetlany zamiast 2020
Tutaj możecie wyrażać swoje opinie na temat nadchodzącej aktualizacji
Wesołego farmerowania!
