Strona główna Problemy techniczne i błędy

Skrzynki Widmo !!!

Codziennie dostajemy z ewentu skrzynki w nagrodach, srebrne , brazowe i zielone tylko co mi po nich jak połowy otworzyc sie nie da bo pomaranczowa plakietka wyskakuje ERROR 996233 po przelogowaniu skrzynki znikaja to ja dziekuje za takie nagrody widmo :) pozdrawiam cały zespół ktory niby cos  za ciezka prace daje, ale tak naprawde nic nie daje.
miodzio123 @ pl 1

Komentarz

 • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 790
  To nie są nagrody widmo - to nagrody błędnie dopisane. W liście nagród za aktywność masz poprawne ilości (czyli 1 zielone pudełko oraz po 2 skrzynki każdego rodzaju i to jest ilość skrzynek, które możemy otworzyć). U mnie takie zwielokrotnione skrzynki pojawiają się, gdy nagrody zdobywam podczas fajerwerków. Gdy fajerwerków nie ma, skrzynki pojawiają się w normalnej ilości (ilości z listy nagród za wysiłek).
 • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
  u mnie jest tak samo 

  Nie sztuką jest wie­dziec, a zrozumiec.
 • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,304

  Ale żeby aż 8 skrzynek widmo nie móc otworzyć bo błąd, po odświeżeniu znikają te skrzynki. Obok jeszcze 3 skrzynki zielone też błąd wyskakuje. Ciekawe czy jestem stratna. 
                    

  AKTUALNIE POSIADAMY 4 WOLNE MIEJSCA w sojuszu Zbiorowość, czekamy!
  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/69507/rekrutacja-w-sojuszu-zbiorowo%C5%9Bc-wolne-miejsca#latest - więcej informacji.
 • U mnie jest tak samo :( 
 • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 790
  Nie jesteś stratna - jak pisałam wcześniej możesz bez problemu otworzyć ilość skrzynek/pudełek, które wyświetlają się w liście nagród za wysiłek (te zostają w naszym ekwipunku). Znikają tylko dodatkowe skrzynki, których nie powinniśmy w ogóle mieć. I kilka skrzynek, to jeszcze nic. Ja kiedyś przerobiłam tajemnicze 2 miliardy fioletowego humusu w kontrakcie rybnym:  Kontrakt wykonałam. Humus się dopisał. A po przelogowaniu... zniknął i zostałam z niczym. Więc 8 skrzynek i to bonusowo dopisanych to naprawdę nic takiego :).
 • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
  Bo ta gra się sypie, po prostu. Przed każdym wydarzeniem trzeba przelogowywać, czyścić ciasteczka itd, a ilość błędów w grze jest niewiarygodna. Ignorancja ze strony supportu jest nieprawdopodobna-po zgłoszeniu o występowaniu błędu odpisują, że oni błędu nie widzą, ok, to mi się też odechciewa grać i klikam już tylko z przyzwyczajenia, jeszcze trochę, a przed rozpoczęciem wydarzenia trzeba będzie splunąć trzy razy przez prawe ramię i obejść komputer zgodnie z kierunkiem ruchu zegara.
  tajka @ pl 1

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik