Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Opóźnienie w pojawianiu się fajerwerków

2»

Komentarz

  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    Przez te opóżnione fajerwerki
    pies mi się zesikał na nowe panele
    kto mi teraz odda za te panele kase
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witajcie,
    czekamy na odpowiedź ze strony zespołu, jak dostaniemy jakieś info przekażemy je.
    Tom
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Ten gościu co to puszcza ma ubaw po pachy, jestem ciekaw czy inne nacje narodowe tak lekceważąco traktuje!!!!!!!! 
  • elek 1 (PL1)elek 1 (PL1) PL1 Posty: 119
    My czekamy już naprawdę długo i najcierpliwszych może "zalać krew" bo czkanie 6 godzin na coś czego w ogóle nie ma to nie tylko irytujące ale to już poniżanie graczy.
    "Podziękuj" Tom zespołowi za wszystkie błędy jakimi nas raczą, za fajerwerki których nie ma, za coraz bardziej badziewne nagrody w eventach, za kota który już 2 lata się rozbudowuje i wiele innych "atrakcji" jakimi są łaskawi nas obdarzać.
    Za nic nie znaczące słowa przeprosin i kolejne badziewia za obiecanki bez pokrycia i dojenie nas z kasy.
    Za nerwy i zdrowie które tracimy zamiast się relaksować.
    "Dziękujemy" :(
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    To celowe działanie ze strony GGS bo pewnie gracze za mało złota kupili i go wydali co było widać w leju sojuszniczym który cieszy się zainteresowaniem nielicznych graczy....inaczej jest z Chińskim Rokiem to robi większość i pewnie stąd te utrudnienia..... :/
  • z chwilą wystrzelenia 1 fajerwerków  na farmie mój pies uciekł ,pobiegł do sąsiada bo tam jest suczka :)))
    alimentów nie będę płacić   hihihihihi
    Miłego dzionka życzę  wszystkim farmerom    :*
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    edytowano 28.01.2020
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    czekamy na odpowiedź ze strony zespołu, jak dostaniemy jakieś info przekażemy je.
    Tom

    odpisza że są świadomi i pracują nad tym, aby rozwiązać problem,ale czas ucieka, wiec...ja juz nie czekam na żadne fajerki...biorę sprawe   w swoje rece..zostało tylko 7 dni...a ten dekor raz  w roku trzeba zdobyć, nima ze to że siamto...będe go miała hahhahaah
    ps1. Katsuo juz napisał...ważna sprawa..tak jak napisałam,,mysla nad tym;-((((

    ps,2.napisałam do wsparcia..o to co mi min..odpisali:

    :"............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................"
    .
    ...no cóz..ja tez nie widzę  fajerków,,,hahhahhah

    Post edited by Diana on
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    A ja nie będę go miała:((( nie wydam ani złotówki na to badziewie. Chyba że GGS da mi go w ramach rekompensaty:))))))))))))
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    gdzie są fajawerki od rana ich nie ma
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 28.01.2020
    Paralusek (PL1) powiedział(a):
    TOM powiedział(a):
    Witajcie,
    czekamy na odpowiedź ze strony zespołu, jak dostaniemy jakieś info przekażemy je.
    Tom

    odpisza że są świadomi i pracują nad tym, aby rozwiązać problem,ale czas ucieka, wiec...ja juz nie czekam na żadne fajerki...biorę sprawe   w swoje rece..zostało tylko 7 dni...a ten dekor raz  w roku trzeba zdobyć, nima ze to że siamto...będe go miała hahhahaah
    ps1. Katsuo juz napisał...ważna sprawa..tak jak napisałam,,mysla nad tym;-((((

    ps,2.napisałam do wsparcia..o to co mi min..odpisali:

    :"...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................."
    .
    ...no cóz..ja tez nie widzę  fajerków,,,hahhahhah

    Czyli napisali prawdę 😉
    Wzorem lat poprzednich wiem, że zawsze coś się pitoli. Przez tydzień kręciłem jak wariat, chyba że dwieście obrotów=200 milionów. Wszystkie potrzebne elementy już zebrałem i dekoracja tak czy owak już jest. 
    Nie  piszę, co myślę, bo ostatnio bana za to dostałem.
    Złota nie kupię, bo szkoda. Dolary znowu uzbieram.

    Ale granda z tym jest niewaska, zresztą nie zrobią nic, bo po co

    Post edited by Diana on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    @Dogberry11 (PL1) skoro udało Ci się uzbierać wszystkie żetony, to czy mógłbyś napisać, jakie zadowolenie (zwykłe i wioskowe oraz podstawowe i bonusowe) ma dekoracja? Bo z tego, co widzę, to mi wychodzi, że będzie gorsza niż zeszłoroczna.... Możliwe to??? (tzn. wiem, że wszystko w BF jest możliwe, ale jeszcze nie doszłam do etapu, na którym nic mnie "dziwi" ;))
  • Kochana ja na odpowiedź od moderatora czekam już trzy dni ale też mam komplet i mam 152 + 38/ 29 + 9
    i się od trzech dni nie zmienia czyli zostaje jak w ubiegłym roku :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    karadok (PL1) powiedział(a):
    @Dogberry11 (PL1) skoro udało Ci się uzbierać wszystkie żetony, to czy mógłbyś napisać, jakie zadowolenie (zwykłe i wioskowe oraz podstawowe i bonusowe) ma dekoracja? Bo z tego, co widzę, to mi wychodzi, że będzie gorsza niż zeszłoroczna.... Możliwe to??? (tzn. wiem, że wszystko w BF jest możliwe, ale jeszcze nie doszłam do etapu, na którym nic mnie "dziwi" ;))
    Na razie mam tak 152 +37 PD (jeszcze jest miejsce na pasku, to może to dodatkowe wzrośnie)
    Zadowolenie wioski 29 +9 ( to jest max, bo nic nie mam na pasku rezerwy)

    pozdrawiam
  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    niestety tak działają fajerwerki


  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    karadok (PL1) powiedział(a):
    @Dogberry11 (PL1) skoro udało Ci się uzbierać wszystkie żetony, to czy mógłbyś napisać, jakie zadowolenie (zwykłe i wioskowe oraz podstawowe i bonusowe) ma dekoracja? Bo z tego, co widzę, to mi wychodzi, że będzie gorsza niż zeszłoroczna.... Możliwe to??? (tzn. wiem, że wszystko w BF jest możliwe, ale jeszcze nie doszłam do etapu, na którym nic mnie "dziwi" ;))
    Na razie mam tak 152 +37 PD (jeszcze jest miejsce na pasku, to może to dodatkowe wzrośnie)
    Zadowolenie wioski 29 +9 ( to jest max, bo nic nie mam na pasku rezerwy)

    pozdrawiam
    Witam: 

    152/38 zwykłe
    29/9 wioskowe

    więcej się nie da... pozdrawiam

  • freelancer (PL1)freelancer (PL1) PL1 Posty: 245
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    niestety tak działają fajerwerki


    wskoczyły na 4 min przed końcem... 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 28.01.2020
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    jurzrma (PL1) powiedział(a):
    niestety tak działają fajerwerki


    wskoczyły na 4 min przed końcem... 
    Witaj :)
    Pomaga odświeżenie strony bądź ponowne zalogowanie do gry. Proszę abyś korzystał z opcji edytuj.Zamieszczanie postu pod postem jest niezgodne z regulaminem Forum.Zespół o 5 minut przedłużył czas trwania fajerwerków.Rekompensaty raczej nie będzie.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję wszystkim za odpowiedź :).


  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Odświeżanie strony wcale nie pomaga tak jak powinno, gra wiesza się,  odświeża się długo, albo czasem najlepiej uruchomić od nowa a minuty lecą.

    Rekompensata w postaci 5 minut jest po prostu śmieszna. Skoro zespół nie przewiduje innych rekompensat droga jest tylko jedna, o której pisać nie wolno ( wolno myśleć i działać w tym zakresie)

    Uprzedzając, dlaczego piszę skoro skończyłem ? Dlatego, że w wyzwaniach dziennych są żetony do zdobycia, a że kołem lubię kręcić...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    no i gdzie te fajerwerki?
  • bb66bb (PL1)bb66bb (PL1) PL1 Posty: 128
    Oczywiście mimo obietnic dalej bubel fajerwerkowy nie został usunięty. Zapowiedź fajerwerków o 20.00 i co??? Oczywiści się nie pojawiły ! Po dwukrotnym przelogowaniu wreszcie wskoczyły, na 3 min przed końcem. żałosne :(((
  • pojawiły się tylko teraz jak zaczyna się wyznaczona h trza obowiązkowo grę od nowa odpalić wtedy zadziała

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Znowu opóźnienie w petardach, powinny być a nie ma.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik