Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

KOCIA KRYJÓWKA - rozbudowa

Witam,
Czy są jakieś wieści na temat zwiększenia poziomów i interakcji z kotem w obiekcie kocia kryjówka?
Od samego początku (ponad 2 lata) nic się nie zmieniło. Jako dekoracja jest to fatalny obiekt, więc w obecnej formie jest totalnie zbędny i do wyburzenia. Z drugiej strony samo wprowadzenie tam kota było strasznie upierdliwe - zbieranie serduszek. Mi osobiście zajęło to chyba ok. rok.  Stąd moje pytanie o rozwój obiektu. 
Pozdrawiam, A.

Komentarz

  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Wczoraj właśnie tak odwiedziłam mojego kotka i pomyślałam o nim że zatrzymał się w rozwoju, że tylko potrafi się chować w karton. Czekamy na więcej poziomów, skoro już zaprojektowano kotka, trzeba było pomyśleć o następnych postępach a tu tyle czasu i cisza.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    a mi nie przeszkadza, że tylko jedna sztuczka,co ma piernik do wiatraka? inne budynki można ulepszać bez żadnych sztuczek
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Ogólnie nie przeszkadza mi też wyjątkowo, ale jeśli pieska można ulepszyć i zdobyć te minimalne PD, to czemu kotek ma być gorszy i od 2 lat ma być taki nie rozwinięty :( Zawsze to jakieś inne, większe korzyści. Małe ale cieszą. 
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    toteż piszę, że powinien być mozliwy do ulepszania.!!!  sztuczki inne do tego niepotrzebne... niech sobie robi caly czas tę samą, tylko ulepszony ma być .

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik