Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

złoto

Co sie stało SIE. gdzie podzialo sie moje zloto. przeszlo 15 tys. Nie przypominam sobie zebym zrobila takie duze zakupy za zloto.

Komentarz

  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Marlena84 (PL1) powiedział(a):
    Co sie stało SIE. gdzie podzialo sie moje zloto. przeszlo 15 tys. Nie przypominam sobie zebym zrobila takie duze zakupy za zloto.
    Witaj :)
    W tej sprawie skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    ok. tylko powiedz gdzie pisac dokladnie bo nie wiem. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 08.01.2020
    Marlena84 (PL1) powiedział(a):
    ok. tylko powiedz gdzie pisac dokladnie bo nie wiem. 
    Na górze pod ogłoszeniami masz Potrzebna pomoc -wsparcie naciśnij to, wypełnij zgłoszenie i wyślij.
    Diana 
    Post edited by Diana on
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    dzięki
  • z farmy znikneło mi 22 tys. szt. złtota  nie wiem gdzie się poziały, juz chyba zakończę ta gre, tak oszczędzałam a tu szok nie ma!
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    koniczynka58 (PL1) powiedział(a):
    z farmy znikneło mi 22 tys. szt. złtota  nie wiem gdzie się poziały, juz chyba zakończę ta gre, tak oszczędzałam a tu szok nie ma!
    Witaj  :smile:
    Skontaktuj się z supportem gry.
    Diana
  • Od wczoraj zginęło mi złoto ponad 13 tysięcy, gdzie ono jest ? Proszę o wyjaśnienie sprawy nic nie kupiłam, pozdrawiam.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Teresa Chmiel (PL1) powiedział(a):
    Od wczoraj zginęło mi złoto ponad 13 tysięcy, gdzie ono jest ? Proszę o wyjaśnienie sprawy nic nie kupiłam, pozdrawiam.
    Witaj :)
    Skontaktuj się z supportem gry,tylko oni mogą udzielić Ci informacji .
    Diana
  • Proszę podać mi dokładny adres do suportu w pomocy nic nie ma o złocie więc gdzie mam napisać ?
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Teresa Chmiel (PL1) powiedział(a):
    Proszę podać mi dokładny adres do suportu w pomocy nic nie ma o złocie więc gdzie mam napisać ?

    W grze górny prawy róg, ustawienia :)
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    a co zrobic jak ten caly support nie daje znaku zycia ???? gdzie moje złoto ??????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Marlena84 (PL1) powiedział(a):
    a co zrobic jak ten caly support nie daje znaku zycia ???? gdzie moje złoto ??????
    Witaj :)
    Support odpowie na pewno.Może to potrwać trochę dłużej niż zwykle,bo była przerwa świąteczna.
    Diana
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    pisalam o tym 20.12 2019. troche czasu juz mineło. poprostu chodzi mi o to ze człowiek gra w to. jak trzeba kupuje złoto czyli daje im zarobic ale jak ja mam strate to cisza i to mnie wku....rwia.nie wiem na ile jestes tam decyzyjna ale zrob cos

  • kate53 (PL1)kate53 (PL1) PL1 Posty: 14
    Witam.Gdzie się podziało moje 76tys sztuk złota.Jeśli tego nie wyjasnicie.Zakończę grę.Nie po tą oszczędzam , byście mi ukradli tyle tysięcy złota
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    kate53 (PL1) powiedział(a):
    Witam.Gdzie się podziało moje 76tys sztuk złota.Jeśli tego nie wyjasnicie.Zakończę grę.Nie po tą oszczędzam , byście mi ukradli tyle tysięcy złota
    Witaj :)
    W tej sprawie skontaktuj się z Supportem gry.
    Diana
  • kate53 (PL1)kate53 (PL1) PL1 Posty: 14
    Diana to jest śmieszne jak traktujecie graczy.Nikt z supportu sie nie odzywa
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    kate53 (PL1) powiedział(a):
    Diana to jest śmieszne jak traktujecie graczy.Nikt z supportu sie nie odzywa
    Witaj
    Support odpowiada na każde zgłoszenie.Po przerwie świątecznej jest ich zapewne bardzo dużo i dlatego czas oczekiwania na odpowiedź się wydłuża.
    Diana 
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    piszesz po przerwie swiątecznej. Ja pisałam przed świętami.I co ? I nic.My wszyscy ktorzy jestesmy stratni wiadomo ze najpierw piszemy do ciebie. Niech oni tam sie obudzą bo Ty Diano bedziesz bombardowana wiadomosciami i pretensjami. Jestem ciekawa jak reagują na zgłoszenia nie z Polski


  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Marlena84 (PL1) powiedział(a):
    piszesz po przerwie swiątecznej. Ja pisałam przed świętami.I co ? I nic.My wszyscy ktorzy jestesmy stratni wiadomo ze najpierw piszemy do ciebie. Niech oni tam sie obudzą bo Ty Diano bedziesz bombardowana wiadomosciami i pretensjami. Jestem ciekawa jak reagują na zgłoszenia nie z Polski


    Witaj :)
    Przerwa świąteczna trwała od 21.12.2019 do 02.01.2020.Na pewno niedługo dostaniesz odpowiedź.Myślę,że na wszystkich serwerach jest podobnie.
    Diana 
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    No to czekam :)))) zobaczymy ile to jeszcze potrwa. Bo mi niedługo pyknie miesiąc od zgłoszenia . Mam nadzieje ze jakas rekompensata bedzie za czekanie :))). Postanowiłam spokojnie czekac. Zobaczymy na ile cierpliwosci mi starczy ? :)))) Sorki za powtórzenie : czekam : inaczej nie dało sie napisać
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Marlena84 (PL1) powiedział(a):
    No to czekam :)))) zobaczymy ile to jeszcze potrwa. Bo mi niedługo pyknie miesiąc od zgłoszenia . Mam nadzieje ze jakas rekompensata bedzie za czekanie :))). Postanowiłam spokojnie czekac. Zobaczymy na ile cierpliwosci mi starczy ? :)))) Sorki za powtórzenie : czekam : inaczej nie dało sie napisać
    Nie ma rekompensaty za czekanie na odpowiedź od supportu. Jeśli złotko zginęło z konta z winy gry, to raczej odzyskasz walutę i daną ilość, a jeśli przez przypadek gdzieś wydałaś to tak kiepsko. Ważne żeby nie podawać haseł do gry, mógł ktoś z rodziny przelać złoto na konto sojuszu. Różne są przypadki.
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    Ja tylko korzystam z tego konta. Tak wiec nikt mi tego złota nie wydał . Zobaczymy co dalej :)))
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    witaj Diano. ja ponownie w sprawie mojego złota. Cos tam słychac optymistycznego w tej sprawie ? bo po wiadomosci ze dział techniczny ( o ile sie nie myle ) rozwiązał mój problem ktorego nie rozwiązał < jestem w kropce . Czy to tak trudno rozwiązać ??????
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Marlena84 (PL1) powiedział(a):
    witaj Diano. ja ponownie w sprawie mojego złota. Cos tam słychac optymistycznego w tej sprawie ? bo po wiadomosci ze dział techniczny ( o ile sie nie myle ) rozwiązał mój problem ktorego nie rozwiązał < jestem w kropce . Czy to tak trudno rozwiązać ??????
    Witaj :)
    Moderatorzy nie maja możliwosci pomocy,bo nie mają uprawnień takich jak Support.Jedynie poproszę jutro CM,aby to sprawdził.Czy możesz mo w wiadomości prywatniej napisać dokładnie co sie stało,ile złota zgineło?
    Diana
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    przeszło 15 tys. zgłaszałam to 20 grudnia
  • Marlena84 (PL1)Marlena84 (PL1) PL1 Posty: 13
    a teraz nie dostałam pięciu zetonów co zdobyłam w swiatowych mistrzostwach ze stadniny. i co teraz?. nie ma po co tego zgłaszc bo kto mi to zwróci . Poprostu robie sobie wakacje od tej gry , co nikogo nie zmartwi bo przyjdą inni w to miejsce :))Miłego dnia życzę 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik