Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

balonowe koło fortuny

Witajcie czy ktoś się orientuje jak zdobyć żeton do balonowego koła fortuny? Chodzi mi konkretnie czy da się zdobyć żeton bez kupowania go za złoto. Pozdrawiam 

Komentarz

  • teraz wiem czemu służyły te nicniedające pomysły na halę targową i inne pseudonowości - zeby zrobić nas w balona czyli wyciągnąć kolejne złoto oczywiście mozna wygrać w tym kole złotniczki licki i nawet 100tyś złota ale żeby zakręcić trzeba wydać 12tyś ... czysty zysk
  • Czyli jednym słowem jedna wielka lipa, bo weszłam do sklepu aby kupić żeton ale cena za 1 zwala z nóg więc raczej sobie odpuszczę. Myślałam, że może jakoś to można zdobyć w inny sposób :) no ale czekając na złotniczkę i wydać złoto które ciężko zdobywam to nie ma sensu :) bo wydawać kasy na kupno złota nie zamierzam 
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Czyste zlodziejstwo
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    W naszym sojuszu też zastanawialiśmy sie jak zdobyć te żetony lotnicze. Kolejna pozycja dla bogatych, a szkoda. Na dodatek zero informacji o tym wydarzeniu. Nic !!
  • Jednym slowem, naciaganie na kase stalo sie przemoca. Ladnie zapowiada sie gra Na co bedzie jeszcze stac BF ?Czym nas jeszcze zaszokuja ?Interesik slabo sie kreci, to na sile probuja zdobyc kase. Nie tedy droga do sukcesu.
  •  Złota na żetony balonowe wydawać nie będę. Niech podniebny balonik dalej nad farmą się majta. Poczekam, aż zejdzie z niego powietrze. 
  • Ja też liczę, że pomysłodawcy przemyślą sprawę i dadzą szansę na inną formę zdobycia żetonów bo ciężko zdobywam złoto - nie kupuje za kasę i nie będę marnować na zakup tych żetonów żeby wylosować kilka nawozów albo jakieś zbędne pierdoły. Wszystko ostatnio skłania się na nacisk kupowania złota za naszą prywatną kasę
  • bolek07 (PL1)bolek07 (PL1) PL1 Posty: 4
    masakra
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    balon zniknął nagród brak..............czemu mnie to nie dziwi:)

  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    balon wrócił i zamiast nagród nowe 24h...buhahahaha
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    @Diana Czy zmienione nagrody w balonie, to tak na stałe czy zespół testuje czy farbowane skrzynki nam "bardziej przypadną do gustu"? I gdzie informacja na ten temat? Znowu jakaś ukryta "dobra zmiana"?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    @Diana Czy zmienione nagrody w balonie, to tak na stałe czy zespół testuje czy farbowane skrzynki nam "bardziej przypadną do gustu"? I gdzie informacja na ten temat? Znowu jakaś ukryta "dobra zmiana"?
    Witam :)
    W poniedziałek zapytam się ,czy zmiana nagród jest czasowa.Na chwilę obecną nie posiadam żadnej informacji.
    Diana
  • JaninaP (PL1)JaninaP (PL1) PL1 Posty: 22
    Witam, gram na NK mój ID person.d8153dbd8ebf016c.  Dziś zakupiłam pakiet 10 żetonów  balonowych +15%. Bonusu brak. Już jakiś czas temu zakupiłam 5 żetonów  +10% bonusem, bonusu  też nie otrzymałam. Proszę o bonusy. 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.04.2020
    JaninaP (PL1) powiedział(a):
    Witam, gram na NK mój ID person.d8153dbd8ebf016c.  Dziś zakupiłam pakiet 10 żetonów  balonowych +15%. Bonusu brak. Już jakiś czas temu zakupiłam 5 żetonów  +10% bonusem, bonusu  też nie otrzymałam. Proszę o bonusy. 
    Witam :)
    Kupując 5 żetonów już skorzystałaś z 10% bonusu.(5 x 1500 daje kwotę 7500 ,natomiast zapłaciłaś 6750 i tu był bonus 10% mniej).
    Diana
    Post edited by Diana on
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    @Diana Czy wiadomo co z nagrodami?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    neferetka (PL1) powiedział(a):
    @Diana Czy wiadomo co z nagrodami?
    Witam :)
    Nagrody na razie nie zostaną zmienione.Kiedy nastąpi zmiana i czy nastąpi nie dostałam odpowiedzi.
    Diana
  • cicha54 (PL1)cicha54 (PL1) PL1 Posty: 0
    gdzie można zdobyć żetony do Balonowego Koła Fortuny
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    cicha54 (PL1) powiedział(a):
    gdzie można zdobyć żetony do Balonowego Koła Fortuny
    Witaj
    Żetony do Balonowego Koła Fortuny możesz zakupić za złoto lub wyprzedaży BF.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik