Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 2019/10/29 - Zmiana grafiki gry, kacza społeczność i nie tylko!

13»

Komentarz

• karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 790
    edytowano 22.11.2019
    Właśnie zwróciłam uwagę, że przy okazji zmiany grafik na Targu Organicznym (teraz Hali Targowej) zmieniono również zasadę działania tej "instytucji". Do tej pory odrzucenie nieatrakcyjnego dla nas kontraktu nie miało wpływu na dawany przez kontrakty bonus (u mnie bez względu na to, ile kontaktów odrzucałam, zawsze był bonus 99). Teraz niestety każdy odrzucony kontrakt obniża mi wartość tego bonusu. Dlaczego przy okazji omawiania zmian Targu nikt nie pokusił się o podanie tej informacji? Wprowadzone to zostało wcześniej, tylko ja dopiero teraz to zauważyłam? Bo już abstrahując od nieopłacalności (w moim przekonaniu) samych kontraktów nafaszerowanych bezwartościowymi dodatkami typu PD, Punkty Karmy, Wody, itp., to dodatkowy bonus stanowił dla mnie duży plus "zabawy w targ". Można było poszukać kontraktu, który nam odpowiadał zarówno cenowo, jak i "produktowo". A teraz? Teraz mam nieatrakcyjne kontrakty, obniżoną wartość bonusu za odrzucanie tychże nieatrakcyjnych kontraktów i grafiki, na których mi totalnie nie zależy... 

• DianaDiana Moderator, ModGreen Posty: 2,554
    karadok (PL1) powiedział(a):
    Właśnie zwróciłam uwagę, że przy okazji zmiany grafik na Targu Organicznym (teraz Hali Targowej) zmieniono również zasadę działania tej "instytucji". Do tej pory odrzucenie nieatrakcyjnego dla nas kontraktu nie miało wpływu na dawany przez kontrakty bonus (u mnie bez względu na to, ile kontaktów odrzucałam, zawsze był bonus 99). Teraz niestety każdy odrzucony kontrakt obniża mi wartość tego bonusu. Dlaczego przy okazji omawiania zmian Targu nikt nie pokusił się o podanie tej informacji? Wprowadzone to zostało wcześniej, tylko ja dopiero teraz to zauważyłam? Bo już abstrahując od nieopłacalności (w moim przekonaniu) samych kontraktów nafaszerowanych bezwartościowymi dodatkami typu PD, Punkty Karmy, Wody, itp., to dodatkowy bonus stanowił dla mnie duży plus "zabawy w targ". Można było poszukać kontraktu, który nam odpowiadał zarówno cenowo, jak i "produktowo". A teraz? Teraz mam nieatrakcyjne kontrakty, obniżoną wartość bonusu za odrzucanie tychże nieatrakcyjnych kontraktów i grafiki, na których mi totalnie nie zależy... 

Witaj
    Zasada działania Targu Organicznego nie zmieniła się.
    Diana
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Posty: 28,808
    karadok (PL1) powiedział(a):

Hej karadok
    Istnieje sześć rodzajów umów:
    - z jednym towarem, z dwoma itd. do sześciu (dla których jest to absolutnie nieistotne)
    - dla każdego zakończonego zamówienia następny (tego samego rodzaju) pojawia się w wartości dwa wyższej
    - tzn. jeśli dostarczysz kontrakt z jednym towarem na poziomie 26, drugi z jednym towarem (kiedy to przychodzi czasami - może tydzień) będzie wart 28
    - Dla każdego odrzuconego zamówienia poziom Ti odpowiedniego typu jest obniżany o 1
    to idzie do poziomu 50, to znaczy, że zakończona umowa dodaje jeden punkt, również odrzucony
    pexi @ cs 1
  • Limonka (PL1)Limonka (PL1) PL1 Posty: 19
    edytowano 23.11.2019
    Rozpoczął sie sezon zimowy. Koński sezon jest ok. ale piszecie że mamy wyjrzeć za okno i zobaczyć że nasze farmy są przyozdobione śniegiem a tymczasem na farmach nie ma ani jednego płatka śniegu. Czyżby i Big Farm też dopadły anomalie pogodowe ?  :wink:
  • no tez tego hucznie zapowiadanego sniegu nie zauwazylem...
    pewnie zdarzyl juz stopniec  :D:D:D
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,386
    Śnieg szybko zebrano i na skocznię do Wisły zawieziono, no skądś się tam wziął przecież ;)

• danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    Co z Mistrzostwami? Miała być szybka poprawka i...

• Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 647
    danabog (PL1) powiedział(a):
    Co z Mistrzostwami? Miała być szybka poprawka i...

poprawka okazala sie dluższa i wszystko poszlo w kosmos,,,wzmocnienie takie jak ...siłacz...odkladanie n a pólke, i co teraz??  znowu będą rekompensować?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,386
    Czy choć raz, raziutek, aktualizacja mogłaby się odbyć przed rozpoczęciem eventu?
    Czy to tak trudno zrozumieć, że to graczom rozwala strategię gry, i mistrzostwa sojuszy?.
    Zbawilo ggs to po raz kolejny nieuzasadnione działanie. 

A potem dziwicie się komentarzom

• Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 647
    Dogberry11 (PL1) powiedział(a):
    Czy choć raz, raziutek, aktualizacja mogłaby się odbyć przed rozpoczęciem eventu?
    Czy to tak trudno zrozumieć, że to graczom rozwala strategię gry, i mistrzostwa sojuszy?.
    Zbawilo ggs to po raz kolejny nieuzasadnione działanie. 

A potem dziwicie się komentarzom

dokładnie to samo chciałam napisac, ech...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik