Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Nowa odsłona wioskowego jarmarku!

13»

Komentarz

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Niestety błąd z nagrodami i u nas występuje w Luziku2. Ponadto dzisiaj rano do 11.30 Jarmark był zablokowany i nie mogliśmy dokończyć wyzwania !! Przepadł nasz wysiłek !!
    Nagrody osobiste nie są dawane a sojusznicze tylko jak jesteśmy w grze. Nie dziwcie się Moderatorzy że graczom nerwy wysiadają. Co wprowadzane to nie działa.
  • MonikaGien2 (PL1)MonikaGien2 (PL1) PL1 Posty: 9
    edytowano 10.10.2019
    Jeszcze jeden błąd mi sie pokazuje w jarmarku, nic nie widać

  • Danuta000 (PL1)Danuta000 (PL1) PL1 Posty: 17
    I to ma byc super modernizacja porazka na całej linii ; gdzie nagrody za punkty licencji brak o reszcie szkoda gadać.
  • jack6226 (PL1)jack6226 (PL1) PL1 Posty: 12
    Może jak zmniejszą ilość tych promocji za złoto
    to może cały ten jarmark lepiej będzie chodził
    A nóż może się uda




  • Mnie też nie dopisało nagród w trakcie wyzwania, pomimo, że byłam zalogowana ...skrzyneczek nie mam w inwentarzu...:(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    AmazingMarzena3 (PL1) powiedział(a):
    Mnie też nie dopisało nagród w trakcie wyzwania, pomimo, że byłam zalogowana ...skrzyneczek nie mam w inwentarzu...:(
    Witam  :)
    Skontaktuj się z supportem gry w sprawie nagród.O problemach z nagrodami Zespół został poinformowany.
    Diana
  • Diano przepraszam, że zapytam w tym wątku ale nie mogę znaleźć prawidłowego.
    Pisałaś Droga , że będzie sklep w którym można będzie coś kupić z wydarzenia Oktoberfest za monety króla Ludwika. Trochę się martwię bo zostało dwa dni wydarzenia. Możesz napisać kiedy to będzie. Pozdrawiam Jadwiga
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Diano przepraszam, że zapytam w tym wątku ale nie mogę znaleźć prawidłowego.
    Pisałaś Droga , że będzie sklep w którym można będzie coś kupić z wydarzenia Oktoberfest za monety króla Ludwika. Trochę się martwię bo zostało dwa dni wydarzenia. Możesz napisać kiedy to będzie. Pozdrawiam Jadwiga
    Witaj  :smile:
    Pytałam się dziś CM i dostałam odpowiedź ze powinien pojawić się handlarz z oferta zakupu za monety króla Ludwika.
    Diana
  • iwa1972 (PL1)iwa1972 (PL1) PL1 Posty: 22
    Potwierdzam.. że przynajmniej część nagród nie zaliczyło na moje konto, na 100% stało się tak z kaskami konstrukcyjnymi bo je najłatwiej przypilnować. Podejrzewam więc, że może ten problem dotyczyć też i innych nagród.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 11.10.2019
    MonikaGien2 (PL1) powiedział(a):
    Jeszcze jeden błąd mi sie pokazuje w jarmarku, nic nie widać

    Witaj 
    U mnie na koncie tak było, jak na chwilę zginął mi internet.
    Diana
    Post edited by Diana on
  • Diano dziękuję bardzo za informację  :)
  • Malwa621 (PL1)Malwa621 (PL1) PL1 Posty: 127
    Nie ma licek, nie ma marnowania czasu na grę, kolejne wydarzenie do ominięcia lub robienia bez spiny... będzie czas na coś innego. Faktycznie zmiana na lepsze ;)
  • W moim sojuszu sytuacja analogiczna, każdy kto nie jest zalogowany do gry w trakcie wyzwania ma niedopisywane nagrody do konta>
  • danabog (PL1)danabog (PL1) PL1 Posty: 30
    anna6165 (PL1) powiedział(a):
    I znów wraca  dobór do Ligii Farmerskiej. Jeszcze raz proszę o dokładne wytłumaczenie zasad doboru. Jakim cudem ja z moim 61 poziomem rywalizuję z ludźmi o poziomach 416, 212, 236, 250, 245, 242, 111. W mojej Lidze jest jeszcze jeden nieszczęśnik z moim poziomem.  W lejku było normalnie, ludzie o zbliżonym poziomie. Taki dobór od razu stawia mnie na przegranej pozycji.
    Dalej nie ma odpowiedzi na zadane pytanie
  • Furia (INT1)Furia (INT1) INT1 Posty: 8
    No chyba nie sądzicie, że ktoś na to odpowie.
    1. Jest weekend- GGS nie pracuje
    2. Nie ma obowiązku takiej odpowiedzi
    3. itp
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    wiadomo, że nie odpowiedzą, ale jak się czlowiek wygada, to mu lżej :)
  • marrio13 (PL1)marrio13 (PL1) PL1 Posty: 80
    Witam w skrzynkach jak można było przewidzieć samo badziewie
  • niunia6111 (PL1)niunia6111 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 13.10.2019
    To kolejne ukryte MS. W takiej formie Wioskowego Jarmarku udziału brać nie będę. Szkoda czasu !
    Lejus olejus też idzie w odstawkę, może za nic nierobienie dostane  złoty medal.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 13.10.2019
    Komunikacja GGS - gracz: jak zwykle level MASTER... 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Diana powiedział(a):
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Diano przepraszam, że zapytam w tym wątku ale nie mogę znaleźć prawidłowego.
    Pisałaś Droga , że będzie sklep w którym można będzie coś kupić z wydarzenia Oktoberfest za monety króla Ludwika. Trochę się martwię bo zostało dwa dni wydarzenia. Możesz napisać kiedy to będzie. Pozdrawiam Jadwiga
    Witaj  :smile:
    Pytałam się dziś CM i dostałam odpowiedź ze powinien pojawić się handlarz z oferta zakupu za monety króla Ludwika.
    Diana
    Monety automat przeliczył na dolary. Więc co z tym handlarzem? 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    jadwiga2901 (PL1) powiedział(a):
    Diano przepraszam, że zapytam w tym wątku ale nie mogę znaleźć prawidłowego.
    Pisałaś Droga , że będzie sklep w którym można będzie coś kupić z wydarzenia Oktoberfest za monety króla Ludwika. Trochę się martwię bo zostało dwa dni wydarzenia. Możesz napisać kiedy to będzie. Pozdrawiam Jadwiga
    Witaj  :smile:
    Pytałam się dziś CM i dostałam odpowiedź ze powinien pojawić się handlarz z oferta zakupu za monety króla Ludwika.
    Diana
    Monety automat przeliczył na dolary. Więc co z tym handlarzem? 
    Witaj 
    Od piątku była oferta zakupu dekoracji za monety króla Ludwika,nie był to handlarz.
    Diana
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    i oczywiście info było?
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Nawet nie chce mi się już tego drążyć. Handlarz, oferta, w końcu znaczą to samo, a cała gra to jeden wielki błąd wyświetlania. 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik