Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Mistrzostwa

To skandal, że ja mając poziom 200 gram z poziomem 900 czyli 700 wyżej od mojego poziomu ale jak widzę w tym poziom 30 to uważam, że wasz komputerowiec nie potrafi rozgraniczyć poziomu gry.Niech gra liga złota ze złotą, srebrna ze srebrną itd i niech się nawet pozabijają ale dajcie pograć początkującym.Nie zniechęcajcie ich do gry.Dajcie wszystkim jednakowe szanse.Taki poziom po jednym zebraniu dyskwalifikuje wszystkich innych graczy i zniechęca do dalszej gry.Zacznijcie myśleć a nie tylko dbać o swoją kasę.Pozdrawiam serdecznie :)

Komentarz

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    W lidze srebrnej czy brązowej też mogą się trafić osoby z wysokim poziomem, gdyż to nie poziom samego gracza definiuje jego przydział do konkretnej ligi, a osiągnięcia (bądź ich brak) jego sojuszu w poprzedniej edycji Mistrzostw Sojuszniczych. 
  • Misrzostwa sojusznicze sie skonczyly, dlaczego nie otrzymalismy zadnych nagrod ?
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    No właśnie znowu jakiś błąd ja też nic nie otrzymałam
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    też niestety nic :(
  • nike 1000 (PL1)nike 1000 (PL1) PL1 Posty: 38
    nawet żadnej informacji,czy sojusz został w danej lidze.
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    ani  sojusz ani jego członkowie nie otrzymali nagród  sojuszowych jak i indywidualnych :(
  • A zespól  szuka przyczyny i nie może znaleźć....to już zaczyna być męczące
    najpierw jarmark, teraz ms ...
  • Ja już nalazłam przyczynę. To partactwo i nieudolność.
  • Ale nawet pies z kulawa noga tu nie zaglada zeby wyjasnic dlaczego nie otrzymalismy nagrod za Mistrzostwa Sojusznicze. Wstyd sie tlumaczyc ?  A nie wstyd robic nas w bambuko ?
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 22.10.2019
    Witajcie :)
    Nie dostałam jeszcze żadnej informacji ,więc zgadywać nie będę.Jak ją dostane to opublikuję.
    Diana
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    edytowano 22.10.2019
    Diana powiedział(a):
    Witajcie :)
    Nie dostałam jeszcze żadnej informacji ,więc zgadywać nie będę.Jak ją dostane to opublikuję.
    Diana
    Diana a Wy od czego jestescie?My tu zglaszamy jesli cos nie tak a wy dalej a nie siedzicie  i sobie czytacie jak gracze sie denerwuja.No chyba ze zamiast tu to wszyscy gracze powinni pisac do SUPPORTU.
  • Dafne, to swoista zemsta za to ze nie kupujemy zlota. Coraz mniej nas jest w tym ''klubie''. Ale jak kupowac, jak wlazic im w tylki skoro oni juz tam maja miejsca nami zajete.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    _Dafne_ (PL1) powiedział(a):
    Diana powiedział(a):
    Witajcie :)
    Nie dostałam jeszcze żadnej informacji ,więc zgadywać nie będę.Jak ją dostane to opublikuję.
    Diana
    Diana a Wy od czego jestescie?My tu zglaszamy jesli cos nie tak a wy dalej a nie siedzicie  i sobie czytacie jak gracze sie denerwuja.No chyba ze zamiast tu to wszyscy gracze powinni pisac do SUPPORTU.
    Witaj :)
    Między innymi od przekazywania informacji ,wczoraj zgłosiłam że gracze nie dostali nagród ,dostałam odpowiedź ,że jest to analizowane.Problem dotyczy wszystkich serwerów.Czekam na odpowiedz,suport na chwilę obecną ,też udzieli Ci takiej samej informacji.A tak do Twojej wiadomości to moderowaniem zajmuję się w wolnej chwili i nie jestem dostępna na forum 24 godziny na dobę.Radzę zastanowić się na tym co piszesz.
    Diana
  • Diana, doceniam Twoja prace, ale jesli wystepuje jakis problem z gra, nalezalo by chyba poinformowac graczy o zaistnialym fakcie, a nie czekac do momentu az sie ludzie zagotuja. Bo w gruncie rzeczy, jak sa Mistrzostwa to kazdy daje od siebie wszystko byle wypasc jak najlepiej. Nerwowa sytuacja z niewiadoma moze doprowadzic do niesympatycznych sytuacji ja to ma miejsce dzis.Wiec nie musisz sie pienic bo my mamy prawo wiedziec dlaczego nie zostalismy nagrodzeni za trud, a im dluzej to trwa, tym wieksze podejrzenie o przekretach. Tak z regoly bywa.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    NikiKnight (PL1) powiedział(a):
    Diana, doceniam Twoja prace, ale jesli wystepuje jakis problem z gra, nalezalo by chyba poinformowac graczy o zaistnialym fakcie, a nie czekac do momentu az sie ludzie zagotuja. Bo w gruncie rzeczy, jak sa Mistrzostwa to kazdy daje od siebie wszystko byle wypasc jak najlepiej. Nerwowa sytuacja z niewiadoma moze doprowadzic do niesympatycznych sytuacji ja to ma miejsce dzis.Wiec nie musisz sie pienic bo my mamy prawo wiedziec dlaczego nie zostalismy nagrodzeni za trud, a im dluzej to trwa, tym wieksze podejrzenie o przekretach. Tak z regoly bywa.
    Witaj
     Wczoraj jak tylko weszłam na forum, od razu poinformowałam ,że zgłosiłam i jaką dostałam odpowiedź.Musimy czekać.
    Diana
  • Czy to nie podejrzane, ze dwa dni czeka sie na wyniki z mistrzostw, chociaz my znamy je przed zakonczeniem wydarzenia ?Tylko kwestia jest rozeslanie nagrod ?
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    to wszystko poto by przestać grać w mistrzostwa, bo nas za dużo jest i głowę zawracamy GGS. Na szczęście mi te mistrzostwa lezą, więc na żadne nagrody nie liczę i przez to mam spokojną głowę :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik