Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Błąd licznika pakowaczki

Dzisiaj zaczęła się pakowaczka Georga i załadowałam jabłka na 9 godzin , weszłam teraz na farmę i na pakowczkę a tu  1 punkt nalicza się po 7 godzinach pakowania !!! 
Nigdy tak nie było !!! Po takim czasie działania były 8-9 punktów i + 1 a to  +0 i 1 punkt !!!!
Gram ponad 4 lata to wiem jak naliczane są punkty. Moderatorzy sprawdźcie to i zgłoście
Beata 

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    pzecież pkt nie rosną z czasem trwania... jesli po zebraniu był czas 9godzin topenwie był, ale ile na sekundę nabijalo? to tyle będzie nabijać całe 9 godzin. jesli nie dołozysz jabłek nie wzrośnie...
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Wiem np. teraz mam pszenicę i po paru minutach już są 3 punkty/sekundę
    a wczoraj było 7 godzin i były nadal 1 p/s. To ewidentny błąd. Dlatego to zgłosiłam, Wiesz nie gram od wczoraj i  wiem jak są naliczane i kiedy dokładać produkty do lejka. Dzięki za info. Pozdrawiam 

  • Haszka (PL1)Haszka (PL1) PL1 Posty: 15
    U mnie zacieła sie pakowaczka przy jęczmieniu do trzeciego poziomu brakuje 372 dodałam z 4 pol i nic nie dodalo na polu miernik tez sie nie pojawil
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    no jest jakiś błąd bo po 6 godzinach nalicza ledwie 4 punkty i nie ma+ , w poprzednich edycjach lejka po takim czasie miałam zawsze co najmniej 9-10 punktów i chociaż jeden +
    Prosimy o pomoc moderatorów bo napisałam do Supportu i oczywiście cisza , tylko mejl potwierdzający (generowany automatycznie) przyszedł.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik