Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

MS????

 Nie za bardzo rozumiem ale w tym tygodniu zdążyły się skończyć MS i juto mają być następne to o co chodzi miały być rzadziej a są serwowane co najmniej 2x w tygodniu jeszcze trwają 5 dni pewnie dużo złota z nich jest nie pozostaje nic innego jak pożegnać się z tą grą ...Bo jest nudna i ciągle jest to samo ale MS to już przesada....

Odpowiedzi

  • MonikaGien (PL1)MonikaGien (PL1) PL1 Posty: 178
    Tak, niestety to jest przesada i to duża, ludzie w święta siedzą z rodziną a nie grają w MS, trudno, rodzina ważniejsza. Teraz te MS były kosztem jarmarku który w nowej odsłonie jest duzo fajniejszy i nagrody o niebo lepsze. Chcemy częściej jarmark a nie w kółko MS.
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    o ja też myślałam ze to błąd, ale nie !!
    Ogłaszanie MS w święta to gruby nietakt i przesada. Szanujmy się i nasze życie w realu. Rodzina ważniejsza i życzę na nie GGS lepszej empatii względem graczy!!
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ja p... to jest po prostu żałosne. Niech sami sobie grają
  • Renata04 (PL1)Renata04 (PL1) PL1 Posty: 52
    Dokładnie niech  sobie sami grają......ja mam to gdzieś .....
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Bardzo miły prezent na Święta, nie wiem na co to komu, ale jestem zmuszona brać udział, ponieważ wypracowany poprzedni wynik przepadnie. 
    Uważam że jest to niestosowne zachowanie przez zespół GGS.
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    Przerwa świąteczna obowiązuje widać tylko ggs , bo graczom się nie należy już.
    Ja również wpadam na farme zebrać/odpalić na dalsze zbiory i tyle żadnych misji nie robię szczególnie iż jest to swego rodzaju przymus by coś uzyskać w takie dni.To nie feir i mocno niestosowne.
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    A ja sobie tak myślę... Bo ok, u nas są święta, ale gdzie indziej już niekoniecznie... U jednych trwają dwa dni, u innych trzy, a jeszcze innych tylko jeden...  Podobnie jest ze wszystkimi innymi dniami wolnymi, majówkami: u jednych są w maju, a u innych we wrześniu..., a wszystkie serwery dostają eventy w tym samym czasie. I tak można wymieniać bez końca. Poza tym od dłuższego już czasu zawsze jest jakiś event - jeden się kończy, drugi zaczyna, więc znów... Żadna to nowość. To od Nas zależy, jak do tych eventów będziemy podchodzić, szczególnie, zwróćcie też uwagę, że nie każdy święta spędza z rodziną i zajadaja się jajkami ;). Niektórzy są w podróży, inni mają "wartę" w pracy, a młodsi czasem są wręcz uwiezięni w domach na rodzinnych zlotach, na które zupełnie nie mają ochoty... Tak więc nie wiem, czy to źle, że gra toczy się dalej... A że akurat padło na MS? Zawsze na coś pada i zawsze ktoś jest niezadowolony.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    W grze farmerskiej MS 4 razy w miesiącu budzą niechęć i to jest bardzo ładnie napisane, gdyby było powiedziane, słychać by było ironie.
    Jest tyle tematów i tyle okazji, tyle świąt...że uważam nie należy nas wiecznie dobijać MS...ale gra nie ma nowości...i tu kreatywność zespołu powinna nie mieć granic.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    W grze farmerskiej MS 4 razy w miesiącu budzą niechęć i to jest bardzo ładnie napisane, gdyby było powiedziane, słychać by było ironie.
    Jest tyle tematów i tyle okazji, tyle świąt...że uważam nie należy nas wiecznie dobijać MS...ale gra nie ma nowości...i tu kreatywność zespołu powinna nie mieć granic.
    No przecież kreatywnosć granic nie ma! kreują non stop mistrzostwa, juz mi się flaki skręcają. Po prostu dają eventy które znają 
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    Przekazaliśmy Wasze uwagi do Zespołu gry.
    Diana

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik