Strona główna Polish Konkursy

Konkurs Big Farmerska Pisanka

DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie.W tej zabawie ocenimy Wasza kreatywność.Waszym zadaniem będzie przygotować pisanki. Chcielibyśmy, abyście stworzyli kolorowe,piękne pisanki,następnie zrobili zdjęcie swoich prac i umieścili w poście poniżej. Pamiętajcie o zasadzie jedno zdjęcie od jednego gracza,jak również należny umieścić karteczkę z Waszym nickiem z gry przy pisankach.Zdjęcia bez podpisu nie będą mogły zostać uwzględnione w konkursie. 
Pięć najlepszych,najpiękniejszych najbardziej kreatywnych prac zostanie docenionych.W nagrodę gracze wybranych prac otrzymają dekoracje Dmuchany zamek oraz 3000 sztuk złota.
Konkurs trwa od 15.04.2019 do 26.04.2019 do godziny 12:00.Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają odznakę forumowa Wielkanoc 2019.

Wielkanoc 2019

Pozdrawiamy,
Załoga Forum.

Komentarz

  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    Ps .Gdyby  grono  jury chciało dokładniej zobaczyć same pisanki ozdabiane własnoręcznie - służę zdjęciem (tu przygotowane jako stroik na stół).Dodatkowo nadmieniam iż ja osobiście nie widzę postu bonka58 (INT1), ponownie pojawił się błąd.Pozdrawiam.
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    Nie widzisz postu  bonka58 (INT1) ponieważ został przeniesiony przeze mnie do odpowiedniego działu,gdyż dotyczył błędów technicznych.
    Diana

  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
  • magdalenka1978 (PL1)magdalenka1978 (PL1) PL1 Posty: 956
    edytowano 19.04.2019

  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    edytowano 21.04.2019
    Cześc Wszystkim, więc i ja pochwalę się wspólną pracą z małżonką 
    ot tak na wesoło, bo pisanki tworzy się w zespole- nigdy samotnie - bo wychodzą smutne  :p

    no to popróbujemy
    Ps edit _ nie każdy widział link
    może teraz się uda
    Post edited by krystyn237 (PL1) on
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    wesołych świąt :)
  • magdus6 (PL1)magdus6 (PL1) PL1 Posty: 74
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    edytowano 21.04.2019

    krystyn237, przyznaje że ja też nie widziałam wcześniej poprzez link teraz super wygląda i szczerze szacun za pomysł.Rozwaliły mnie swoją oryginalnością ! Brawo!


  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    koronkowe cudeńka, autorstwa mojej własnej- prywatnej- osobistej babuni  <3


  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    BF oczami 3- letniej Alci i wujka maRudy :dizzy::D 

     

  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    to i mój koszyczek pokażę ;)


  • Marika Z (PL1)Marika Z (PL1) PL1 Posty: 6
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Cześć
    Konkurs dobiegł końca i został zamknięty. Wyniki ogłosimy w dniu dzisiejszym po godzinie 20:00.
    Diana
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    Witajcie   
    Nasz konkurs dobiegł końca !!! Dziękujemy wszystkim za udział.Z przyjemnością przedstawiamy Laureatów pięciu najlepszych,najpiękniejszych najbardziej kreatywnych prac  według jury:
    @GamerEwaczubak6 (PL1) 
     @lewis (PL1) 
    @Marika Z (PL1) 
    @magdalenka1978 (PL1) 
    @maRuda (PL1) 

    Mamy dla Was małą niespodziankę. Otóż postanowiliśmy docenić wszystkich uczestników konkursu, pozostałe osoby dostana nagrodę 500 sztuk złota:
    @mika304 (PL1) 
    @Paralusek (PL1) 
    @krystyn237 (PL1) 
    @sylciafi (PL1) 
    @magdus6 (PL1) 
    @madllen (PL1) 

    Wszystkim serdecznie  gratulujemy ,nagrody zostaną dopisane do Waszych kont w przyszłym tygodniu.

    Pozdrawiamy,
    Załoga Forum.
  • mika304 (PL1)mika304 (PL1) PL1 Posty: 2,159
    O dziękuje i gratuluje zwycięzcom ;)
  • maRuda (PL1)maRuda (PL1) PL1 Posty: 119
    gratulacje dla wszystkich!
  • Dziękuje  i  BRAWO MY
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    gratulacje dla zwycięzców :)

  • madllen (PL1)madllen (PL1) PL1 Posty: 116
    dziękuję- na pewno się przyda ;) - gratuluję wszystkim! 
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Ukłony dla zwycięzców  :p
    I gratulacje dla wszystkich, wszak wszyscy jesteśmy wygranymi  :p
    Nurtuje mnie tylko jedno pytanie ? - skład jury ???
    We wszelkich konkursach i wydarzeniach sportowych - skład jury jest jawny !!! w konkursach BF - jest to tak zwany zespół ???
    Prośba - na przyszłośc poproszę o jawnośc zespołu - inaczej nasze wysiłki są nadaremne  :(
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    krystyn237 (PL1) powiedział(a):
    Ukłony dla zwycięzców  :p
    I gratulacje dla wszystkich, wszak wszyscy jesteśmy wygranymi  :p
    Nurtuje mnie tylko jedno pytanie ? - skład jury ???
    We wszelkich konkursach i wydarzeniach sportowych - skład jury jest jawny !!! w konkursach BF - jest to tak zwany zespół ???
    Prośba - na przyszłośc poproszę o jawnośc zespołu - inaczej nasze wysiłki są nadaremne  :(
    Cześć 
    skład jury Diana i Tom.
    Diana
  • Paralusek (PL1)Paralusek (PL1) PL1 Posty: 694
    dziękuje za docenienie całej reszty :) a skąd są pisanki można zobaczyć tu:

    https://www.youtube.com/watch?v=4zWE1ICf0FY
    piękne :)

  • lewis (PL1)lewis (PL1) PL1 Posty: 95
    edytowano 28.04.2019
    Gratuluję wszystkim, którzy mieli ochotę i odwagę pokazać swoje cudeńka na forum. Wszyscy jesteśmy zwycięzcami :)

    A tak mi przyszło do głowy... macie ochotę się jeszcze pobawić ?  o:)
    Sporo konkursów ma jeszcze tzw. "nagrody publiczności" :D Może wszyscy zabawimy się w jury?  o:)

    Dla mnie osobiście niekwestionowanym zwycięzcą jest @krystyn237, ponieważ nigdy w życiu nie widziałam, aby jajka miały nogi :open_mouth: Kłaniam się nisko... ;) Drugie miejsce to jaja w koronkach... dawno przez mnie nie widziane... @madllen. Trzecie miejsce - trudny wybór... ale jednak @Marika Z - za precyzję wykonania :) 

    3 miejsca... siebie nie można ! ;) a zwycięzca... hmmm... co by tu wymyślić...? wiem ! Dostanie po jednym szczęściu od każdej osoby, która weźmie udział w zabawie ;) Najwyżej, jak Wam się nie spodoba ten pomysł, to jedna osoba dostanie jeden prezent ode mnie :p 
    Gotowi? Czas: do końca majówki - 5.05.2019r. 

    P.S. Mam nadzieję, że nikogo nie urażę moją propozycją ;)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Świetny pomysł :). Osobiście uważam, że w ogóle w takich konkursach, to publiczność powinna głosować (oczywiście jawnie, poprzez zamieszczenie postu) na zwycięzców, ale to inna "para kaloszy"... (szczególnie, że na naszym forum lepiej nie zgłaszać żadnych nowych pomysłów, gdyż źle się to kończy... :'( )

    Dla mnie również niekwestinowanym zwycięzcą jest @krystyn237 - tak oryginalnych pisanek w życiu nie widziałam. Może któregoś razu zamieścisz nam tutorial, bo patrząc na nie, aż samemu chce się wziąć do pracy :).

    Kolejne, które wpadły mi w oko, to pisanki autorstwa @maRuda (PL1) i Alci- doceniam fakt współpracy z "małymi rączkami" - to nie takie proste, jak by się mogło wydawać :).

    Trzecie to @madllen i koronki. Osobiście koronek nie znoszę, ale pisanki w wykonaniu Twojej babci, zdobyły moje uznanie.

    ps. @lewis (PL1)  oficjalnie zostajesz opiekunem konkursu :) 
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dodałam posta ze swoimi ocenami pisanek w konkursie użytkowników forum ;)

    Pozdrawiam,
    karadok
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.04.2019
    Cześć
    Konkurs dobiegł końca decyzje zapadły. W przyszłości możemy rozważyć stworzenie konkursu,gdzie publiczność poprzez polubienia postów wyłoni zwycięzców.
    Pozdrawiamy,
    Załoga Forum
  • DianaDiana Moderator, Guest Posty: 4,037
    edytowano 29.04.2019
    Cześć
    Nagrody zostaną dopisane do Waszych kont. Raz jeszcze gratulujemy. Temat zamykam.
    Pozdrawiamy, 
    Załoga Forum
    Post edited by Diana on
Ta dyskusja została zamknięta.