Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Pozwolenia Doliny Dekoracji

Mam pytanie odnośnie pozwoleń, bo zauważyłam, że od momentu wykupienia ostatnego pola w Dolinie, przestały mi one w ogóle wypadać. I teraz się zastanawiam, czy to tak powinno być? I czy to znaczy, że już nie będą mi potrzebne? Ale w takim razie, co mam zrobić z tymi, które zalegają mi w ekwipunku? I dlaczego w ogóle taki zabieg (kolejny bezsensowny obrazek potrzebny przez chwilę...)? Bo jeżeli wykupienie ostatniego pola w Dolienie rzeczywiście blokuje dalsze wypadanie pozwoleń, to w gruncie rzeczy możnaby się zastanowić:
a) czy w ogóle warto było tę "walutę" Doliny Dekoracji wprowadzać
b) czy przed wykupem ostatniego pola nie zebrać pokaźnej ilości tych pozwoleń w razie wypadku, gdyby GGS miał jednak co do nich dalsze plany, których nam jeszcze nie zdradził... ;)

Komentarz

  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    edytowano 04.04.2019
    Na chwilę obecną nie posiadamy informacji na temat czy w przyszłości te pozwolenia będzie można jeszcze gdzieś wykorzystać. Postaramy się zdobyć jakieś informacje na ten temat.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jak ja lubię Twoje posty Karadok :D 
    Dokładnie o tym samym myślałam. Ale z jednej strony może dobrze że przestały wypadać, skoro ziemia na placu chwalipięty zakupiona.
    Bo wiele razy się zdarzało, że wydarzenie/a się nie zaczęło, skończyło a wypadajki dalej sobie leciały.
    Póki plac chwalipięty jest tylko pokazówką, można go traktować z przymrużeniem oka ;)
    A o tajemnice nie pytaj :D bo tajemnica to tajemnica :D:D:D

  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    edytowano 05.04.2019
    Tom, przede wszystkim jednak dopytaj proszę, czy tak to właśnie miało działać z tymi pozwoleniami: czy mają przestać wypadać - to priorytet. Obawiam się właśnie, że jeżeli są do pozwoleń jakieś dalsze plany, to nieźle zaburza to (ha, ha) balans. Teraz niestety jesteśmy w dosyć dziwnej sytuacji, kiedy osoby z rozbudowaną Doliną zostały odcięte od źródła pozwoleń, natomiast osoby, które rozbudowy nie ukończyły, mogą bez przeszkód zebrać pokaźny zapas, zabezpieczając się tym samym na ewentualne późniejsze pomysły naszego Zespołu - przynamniej ja bym tak zrobiła, gdybym wiedziała, że kupno ostatniego pola zamnknie mi drogę dalszego gromadzenia - nie kupowałabym ostatniego, tylko zbierała do oporu, na wszelki wypadek ;)

    Mal, racja, wypada tyle "rzeczy", że czasem ciężko się zorientować, z którego budynku właśnie zbieraliśmy ;) Ale z drugiej strony ja "chomik ekstremlny" jestem, więc zbieram chyba wszystko, co można ;)
    Post edited by karadok (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 05.04.2019
    Ile razy to Karadok pisałam, że masz świętą racje :D...faktycznie nie należało kupować ostatniego pola, tylko zbierać pozwolenia, tak na wszelki wypadek a nóż widelec ;) co by nie było zaskoczenia kreatywnością zespołu. 
    A zbieractwo utrwaliło mi się dawno :D ciągle zalecam swoim Ludzikom ciułać :D także jak najbardziej rozumiem ekstremę ;)
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Chciałabym przypomnieć pytanie, gdyż nadal nie otrzymałam na nie odpowiedzi: czy pozwolenia Doliny Dekoracji mają przestać wypadać w momencie wykupienia ostatniego pola w Dolinie Dekoracji? Czy też jest to błąd w grze?


  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    Witaj,
    u mnie po wykupieniu wszystkich działek przestały wypadać więc zapewne to błąd, zgłoszę to w raporcie.
    Pozdrawiam
  • TOMTOM Guest, PL1 Posty: 412
    edytowano 21.05.2019
    Cześć,
    pozwolenia powinny przestać wypadać w momencie zakupu ostatniej działki.

    Pozdrawiam
  • karadok (PL1)karadok (PL1) PL1 Posty: 1,122
    Dziękuję za odpowiedź :).
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Czyli wszystko ok...dopóki się nie okaże, że plac chwalipięty ulega powiększeniu :D;) wtedy ci którzy zakupili ostatnie działki będą do tyłu.
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Czyli wszystko ok...dopóki się nie okaże, że plac chwalipięty ulega powiększeniu :D;) wtedy ci którzy zakupili ostatnie działki będą do tyłu.
    Oj, bo wykraczesz :)
    Niestety, możliwe. 
    A ja mimo zapowiedzi pobawiłem się w to nieszczęście, ale bez spinania . jakieś skrzynki dostałem, bez rewelacji
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Pytaj Karadok...co ma wylatywać...pytaj...! co do czego i kiedy ...
    Sprawdziłam...nie wykupienie ostatniego pola na placu chwalipięty...powoduje że pozwolenia cały czas lecą...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik