Ogłoszenia o finalnej zmianie na HTML5

Witajcie Farmerzy!

Nareszcie nadszedł czas, w którym finalnie dokonamy przełączenia wersji Flash na HTML. Oznacza to, że po 24.01.2019 nie będzie możliwości ponownego przełączenia gry na wersję Flash. Na wstępie dziękujemy Wam za bycie tak pilnymi testerami i sprawozdawcami, gdyż to dzięki Wam zdołaliśmy rozwiązać wiele zagadnień związanych z wersją HTML5 i obecnie czujemy, że jesteśmy gotowi wykonać ostatni ruch w kierunku przejścia na HTML. Flash zasadniczo należy zaliczyć do przedawnionych technologii, niezależnie od tego, co robimy. Przyszłość gry prowadzi do HTML5 i postrzegamy ją jako świetlaną przyszłość! 

Począwszy od teraz, będziecie w stanie nadal grać tak samo jak dotychczas, na Waszych kontach gry nie będzie żadnych zmian, poza tą, że gra będzie w wersji HTML5. W związku z tym, jeśli ewentualnie w dalszym ciągu korzystacie z Internet Explorera (IE), wysoce, ale naprawdę WYSOCE rekomendujemy zmianę przeglądarki na bardziej nowoczesną (taką, jak np. Firefox, Chrome lub Edge), ponieważ IE nie będzie w niedługiej przyszłości już wspierany przez Microsoft. 

W dalszym ciągu będziemy kontynuować prace nad grą, a powyższa zmiana sprawi, że staną się one dużo bardziej przejrzyste, jeśli chodzi o zagadnienia, z którymi mamy się zmierzyć. Prosimy o zgłaszanie do nas wszelkich uwag w dalszym ciągu, jednak po zmianie na HTML5, prośba o kierowanie zgłoszeń do wątków z raportami dotyczącymi również regularnych zagadnień. 


Dziękujemy wszystkim i wspólnie z Wami zmierzamy w kierunku ekscytującej przyszłości Big Farm! 

Wasz Big Farm Team

Sign In to comment.